Skocz do zawartości

Zdjęcie

prosze o pomoc w zrzuceniu 8 kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Fergy

Fergy

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Na początku chcę się przedstawić:) Witam wszystkich:) mam 23 lata, 168 wzrostu i ważę 65 kg. Moim największym problemem jest brzuszek i oponka. Co rpawda jakiś czas temu zrzuciłam ją ale niestety powróciła(chociaż o wiele mniejsza:P). Dużo ćwiczyłam, na początku były to same brzuszki ok 100 dziennie, ale przeczytałam, że brzuch nie lubi monotonii także w oparciu o różne informacje ułożyłam sobie plan ćwiczeń na różne partie brzucha. Jednak niewiele to dało. Największy problem mam ze skonstruowaniem diety. Wcześniej nie byłam w stanie jadac 5 posiłkow dziennie, teraz jest to możliwe, ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.. A warto dodać, ze słodycze jadam jakieś 3 razy w tygodniu w niewielkich ilościach także z tym nie mam problemu:) Poza tym lubie wszystko:P A i kolejny problem wszystko co pieczone odpada, bo nie posiadam piekarnika;/ Mam nadzieje, ze podsuniecie mi jakieś pomysły na dietkę, która pomoże mi zrzucić te kilka uporczywych kilogramów:)



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Fergy, witaj na forum.
U nas jest bardzo dużo diet popatrz trochę na forum,poczytaj a na pewno coś sobie dopasujesz ;-)
No i tak poza tym służymy radami i pomocą :-)

#3
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Fergy, witaj na forum

t

wszystko co pieczone odpada, bo nie posiadam piekarnika


z piekarnika to jeszcze ujdzie gorzej z patelni w sosiku :grin:

#4
zofia

zofia

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Witaj Fergy! Na forum jestem tzw. nowa. Powiedz czy dużo chodzisz? Oprócz różnych ćwiczeń gimnastycznych na ładny brzuszek bardzo dobrze działa chodzenie, a właściwie dość szybki marsz(dostosowany do swoich możliwości) z dobrą pracą ramion. pozdrawiam Zofia

#5
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
W tej sytuacji sądzę że może być pomocny Steper. Sprawdź w sieci ćwiczenia na steperze. Nie są drogie i zawsze w wolnym czasie możesz poćwiczyć. ;-)

Albo aerobik, angażuje mnóstwo mięśni do pracy :mrgreen:

#6
kasiakap4

kasiakap4

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
:) wystarczy ćwiczyć i ograniczyć kalorie i jeść w równych odstępach :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych