Skocz do zawartości

Zdjęcie

Studenckie sadełko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
nalavar

nalavar

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Hej :)
Jak w temacie, poszedłem na studia, gdzie rzekomo się chudnie a tu nagle 5-6 kilo więcej a wakacje coraz bliżej...
Począłem już pewne kroki, (A6W, codzienne bieganie, cała gama innych ćwiczeń) jednak wiem, że wszystkie te ćwiczenia nie mają sensu bez dobrego odżywiania się... a intensywność tych ćwiczeń jest dość duża.
Polecacie może jakąś dobrą dietę dla średnio aktywnych? Wiem, że są poradniki ale przeważnie te diety są dla sportowców, którzy spędzają pół dnia na trenowaniu.
Proszę o jakieś porady :)
Pozdrawiam!



...



...



#2
Teresa Szymczak

Teresa Szymczak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Witaj. Bywa tak, że stres chcemy pokonać jedzeniem. Po za tym mniej ruchu spowodowały, że przybyło kilka kg.
Dobra dieta powinna być zbilansowana i dobrana do potrzeb Twojego organizmu.
Trzeba wiedzieć ile potrzebujesz białka, jaki jest Twój metabolizm spoczynkowy.
W czasie odchudzania zapotrzebowanie na białka wzrasta po to aby uchronić tkankę mięśniową przed nadmiernym odchudzeniem( 1,2 do 1,5 grama na 1 kg masy ciała ) Korzystając z produktów dostępnych na rynku nie jesteś w stanie uzyskać wszystkich składników odżywczych dla organizmu,np. aby dostarczyć potrzebną ilość błonnika 35 gram to trzeba zjeść 40 bułek pełnoziarnistych- a jest to raczej nie do wykonania. Wobec czego potrzebna jest suplementacja. Suplementy, które sprawia ze poczujesz się lepiej i schudniesz. Pozdrawiam.
www.idealnafigura.eu Zdrowe odchudzanie jest możliwe!

#3
calineczka

calineczka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 51 postów
poszukaj jak sie zdrowo odzywiac

#4
bagietka

bagietka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Powinieneś odżywiać się zdrowo - dużo warzyw, białek. Zrównoważone posiłki to podstawa dobrych nawyków żywieniowych. Jesteś mężczyzną, więc potrzebujesz więcej kalorii niż kobieta, a jeszcze dodatkowo jak się uczysz i poświęcasz czas na studia.. proponuję ci poranny jogging, który świetnie nastawi cię na cały dzień i może jakiś suplement? ja biorę Edixal, polecam, spróbuj, faceci też mogą :P trzymam kciuki

#5
Guest_eiger_*

Guest_eiger_*
  • Guests
zdrowa dieta, owoce i warzywa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych