Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czas na zmiany...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Magnolia

Magnolia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Czas założyć własny blog - zauważyłam, że większość osób takowy pisze....

Ważę powyżej setki - nie wiele bo jeden kilogram i troszkę ale nadal więcej - ważyłam sto pięć-sześć kilo - aż wstyd się przyznać... jednak czas coś z tym zrobić! i to im szybciej tym lepiej!

Staram się nie katować za bardzo dietą - chcę by to była zmiana stylu życia - najlepiej stopniowa... wtedy będzie mniej bolesna miejmy nadzieję!

Planuję odchudzać się w fazach - wiem, że w tydzień nie schudnę wszystkiego (a szkoda) - plan jest następujący

Ja < 95kg - do końca czerwca
Ja < 90kg - do połowy sierpnia (kilka imprez w planie więc daję sobie więcej czasu)
Ja < 85kg - do 3tygodnia września
Ja < 80kg - do końca października

Wymarzona waga to koło 70-72 - czy tyle się uda osiągnąć - nie wiem - chwilowo chcę zlecieć do siedemdziesiąt cokolwiek - nawet 9,999999999 ale poniżej 80

Chwilowy plan - 6kilo do końca czerwca - to chyba dobry i rozsądny plan - w pełni wykonalny - prawda?

Czy macie jakieś mało drastyczne diety, które mogą pomóc? Dziś głód i łakomstwo zajadałam chrupkimi chlebkami wasa pszenne lekkie - 25kcal w kromce więc jak się połamie na mniejsze kawałki i popije kawą to zamuli troszkę o pozwoli dotrwać do posiłku... choć czasem jest ciężko i to jak ciężko...

Dobranoc wszystkim Wam



...



...



#2
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Magnolia, poczytaj o różnych dietach , ja preferuje Dukana , ale jest ich więcej. :mrgreen: Ambitny plan , nie powiem, ale ... wiem jedno , jeśli za szybko zgubisz - tym szybciej może Ci wrócić waga. Optymalnie jest 2-3 kg miesięcznie , a i to trudno uzyskać. Nie mniej próbuj , trzymam kciuki :mrgreen:
Dołączona grafika

#3
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Witam Cię i trzymam kciuki za powodzenie akcji :thumbsup:

#4
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
mam nadzieję że będzie dobrze, że wytrwasz i będziesz zdrowa zgrabną kobietą

#5
Magnolia

Magnolia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Dzięki wielkie za tak ciepłe powitanie!

JAZOO - sądziłam, że możliwe jest schudnięcie 5kg miesięcznie - ale skoro mówisz, że 2-3 jest bardziej prawdopodobne to zobaczę jakie efekty będą do końca miesiąca - jeśli się uda to super ale jeśli nie to zreformuję mój plan...

Agnieszka, Wiki - dziękuję za kciuki i życzenia - mam nadzieję że się uda

JAZOO - czytałam o Dukanie - powiedz mi jak się na tym czujesz? Czy bardzo ciężko wytrwać w sezonie letnim - truskawki, maliny i inne owoce?
Co do wyboru diety - nim się w pełni zdecyduję chcę wypróbować kilka diet - zobaczyć, na której najlepiej się czuję, która najbardziej mi odpowiada....

#6
Sliwka

Sliwka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Ja również trzymam kciuki, możesz liczyć na wsparcie z nami na pewno uda Ci się osiągnąć cel :thumbsup:

#7
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
niedługo połowa czerwca - jak idzie? :)

#8
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
ja tez jestem ciekawa..czy juz blisko 95??????




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych