Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cześć wszystkim!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
Witam wszystkich serdecznie! Jestem Ania, chętnie zrzuciłabym parę kilo, ale nie jest zdolna do wielkich poświęceń ;). Uwielbiam dobrą kuchnię i nie zamierzam katować się w kwestii jedzenia. Chciałabym po prostu jadać zdrowiej (ale smacznie) i stracić ok 5-6 kg, oczywiście bez efektu jojo :). Mam nadzieję, że znajdę tu wiele przydatnych rad. Pozdrawiam!



...



...



#2
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
chmurka, witaj na forum
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witaj :wave:
Ja nie stosuje żadnej diety bo do tego się nie nadaję. Jem dosłownie wszystko :tongue: piję dużo niegazowanej wody, zieloną herbatę i oczywiście nie jem po godzinie 18 pomimo tego że zazwyczaj chodzę spać późno. Waga spada dość powoli ale najważniejsze że spada bez zadnych wyrzeczeń :tongue: oczywiście nie ma lekko i do tego trzeba ćwiczyć nawet takie proste ćwiczenia jak brzuszki czy rowerek.
trzymam kciuki za ciebie :thumbsup:
Dołączona grafika

#4
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
chmurka, to nie jest tak że nic nie robiąc gubi się wagę , inaczej nie było by tego forum. Katować się nie musisz Moim zdaniem jeśli nie chcesz dietować, powinnaś nam napisać dość szczegółowo co w ciągu dnia zjadasz . Popatrzymy i na pewno znajdzie się sposób żeby zmodyfikować produkty zbyt niekorzystne na rzecz takich które pozwolą schudnąć ale to wymaga też nieco czasu i wytrwałości.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych