Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dieta dla ucznia technikum - brak czasu na przyrządzanie dań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
MUCIK

MUCIK

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Witam- nazywam się Mateusz i mam pytanie dla forumowiczów.
Otóż zaplanowałem sobie swoją dietę i mam pytanie czego w niej brakuje i jakich korekt dokonać . Od razu podkreślam że nie mam czasu na przyrządzanie potraw ponieważ przychodzę późno ze szkoły a rodzice ciągle długo pracują. Nie mam także funduszy na potrawy typu płatki owsiane, płatki fitness które także często występują, szejki węglowodanowe i inne rzeczy które najczęściej padają w dietach .
Oto moja dieta : (chciałbym aby coś poprawić ale najlepiej żeby jak najwięcej rzeczy zostało z mojego wyboru) Godziny będą się zmieniać ponieważ co chwile chodzę do szkoły inaczej

Śniadanie 7:10/8:00
300-500ml mleka
jogurt naturalny
płatki kukurydziane
owoc

Śniadanie 10:30
bułka
margaryna
owoc
woda

Obiad 13:10
bułka
margaryna
owoc
woda

Obiad 15:30
pierś gotowana
ryż
owoc
woda

Podwieczorek 18:30
makaron
chudy twaróg
owoc
woda

Kolacja 21:30
300-500ml mleka
jogurt naturalny
płatki kukurydziane

od miesiąca skończyłem z chipsami i lodami w dużych ilościach ( raz na tydzień góra), a teraz kończę z napojami słodkimi i gazowanymi, zostawiam tylko wodę.
Czekam na odpowiedzi co do diety
Aha.. jeszcze jedno , a mianowicie : czy takie napoje gazowane grejpfrutowe dietetyczne to dobra rzecz (w sklepie Lidl takie widziałem) czy to jest tylko tzw. pic na wodę, fotomontaż ?

Pozdrawiam, Mateusz ...



...



...



#2
tasiem

tasiem

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Pierwsza uwaga: jesli kupisz płatki owsiane i uprażysz je sobie na patelni czy w piekarniku (lub nie - nie musisz tego robić) - będziesz miał zdrowsze, pozywniejsze i przede wszystkim tańsze danie:)

#3
Paula123

Paula123

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Jak nie masz czasu na przygotowywanie dań to polecam dietę Cambridge, ma gotowe produkty i nie trzeba się męczyć przygotowując specjalne jedzenie, tym bardziej ze jeszcze się uczysz i zapewne nie masz czasu ani ochoty na siedzenie w kuchni.
Program diety ma m.in. napoje dietetyczne ze słomką, które można zabrać do szkoły czy na wycieczkę nawet wiec super rozwiązanie w Twoim przypadku, a schudnąć na tej diecie naprawdę można sporo ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych