Skocz do zawartości

Zdjęcie

[odchudzanie] chcę schudnąć 15kilo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Skern

Skern

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witajcie,
Mam 16lat jak stanąłem ostatnio na wagę to się przeraziłem, ponieważ ważę 90kg przy wzroście 175cm! Chciałbym schudnąć przynajmniej z 15kg mam nadzieję że mi jakoś pomożecie.Zastanawiałem się nad stosowaniem AquaSlim ale czytałem dużo komentarzy przeciw temu preparatowi. Nie piję kawy i alkoholu, nie palę. Podajcie jakieś metody. Już raz się odchudzałem lecz coś mnie zniechęciło i waże teraz jeszcze więcej.
Proszę o pomoc, z góry dziękuje ;)



...



...



#2
Sylvia2806

Sylvia2806

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witaj,
Aqua slim to rzeczywiście nie najlepszy pomysł. Musiałbyś mi napisać co jesz,co lubisz, pory posiłków czy uprawiasz jakieś sporty itp. Nie zniechęcaj się i nie nastawiaj się na "krwawą" walkę z zbędnymi kilogramami bo nie na tym to polega:) Uśmiech i dobre nastawienie i damy radę-zobaczysz:) Zapraszam na mojego bloga(jest dopiero w budowie,ale może da radę coś tam już znaleźć;))
Trzymam kciuki:)

#3
Lucjan

Lucjan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Może na razie odpuść sobie specjalne preparaty, a skup się na zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Od siebie polecam basen :) A oprócz tego może jakiś sport zespołowy? Zależy, co lubisz i czy masz z kim grać - wiadomo, że do squasha wystarczy jeden kumpel, do gry w kosza już niekoniecznie ;) Co sprawia Ci największy problem w odchudzaniu, że już raz je zarzuciłeś?

#4
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
Odchudzanie to nie taka prosta sprawa. Na początek warto udać się do dietetyka, który ułożył by specjalną dietę dla ciebie. Pokazał jak się odżywiać, co jeść, a czego unikać. No i trzeba ćwiczyć, bez tego ani rusz. Według mnie ćwiczenia to podstawa. Można też dodatkowo sięgnąć po jakieś suplementy wspomagające odchudzanie.

#5
pola102

pola102

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Natomiast jeśli naprawde chcesz schudnąć,to musisz przestrzegać kilku zasad,a poza tym uzbroić się w cierpliwość.
ZAPOMNIJ o słodyczach,tłustych mięskach,sosikach podbijanych mąką i śmietaną.
Staraj się jeść kilka razy dziennie,małe porcje,jedz powoli.
Tak rozplanuj posiłki,żebyś NIGDY nie jadła przed samym pójściem w kimonko,bo to najgorsze,co może być!!!
Ja jadłam mnóstwo surówek,pieczywo chrupkie,przestałam słodzić.
No i przedewszystkim trzeba się ruszać,a nie leżeć na kanapie...
Najprostrzą formą ruchu są CODZIENNE spacery,ale nie 5 minut naokoło domu,tylko przynajmniej godzine.
Generalnie trzeba jeść,aby nie być głodnym,a nie objadać sie tak,że człowiek nie ma siły sie ruszyć.
Popijałam też różne herbatki ziołowe,tzn.zielone,czerwone itp...
W ciągu pół roku zgubiłam 10 kilosków,a co najważniejsze już nigdy nie wróciły...
POWODZENIA.

#6
kalorka

kalorka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
ja bym zalecala :
1. jeść 5 razy dziennie - nie unikac posiłków, ale małe porcje
2. wprowadzić kaszę, owocę, wyeliminować ziemniaki, wszytsko co tluste
3. nie rezygnować z normalnego jedzenia
4. prowadzić śliwki - oczyszczają jelita... najlepiej prez kilka dni zalewać sliwki woda na noc i pić wodę spod nich i zjadac je wieczorem, nzów zalać i zjeśc rano.
5. Jesli nie lubisz aktywności poza domem (np ja nie lubilam, chcialam, ale nie moglam się zmotywowac, żeby wyjśc, ubrać się, myslalam o tym, czy bedę dobrze akurat w tym dresie wygladała i takie tam..) to ćwicz w domu - ja cwicze z Chodakowską - ile moge, na poczatku z 24 mnut wytrzymywałam 10. teraz dochodze do konca.
6. Dbaj o siebie - trzeba siebie pokochać, by wiedziec co sie traci!

Pozdrawiam i wytrwałosci




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych