Skocz do zawartości

Zdjęcie

16LATEK - schudnąć 6 kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
CrazyBlancik

CrazyBlancik

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Wzrost : 175-178
waga : 65.5

witam, mam 15 lat (w lutum 16) i chciałbym trochę schudnąć. - głównie na klatce piersiowej, brzuchu. jestem w kwestii odchudzania laikiem, także nie wiem, co napisać.

moj wysiłek fizyczny ? raz w tygodniu po 2 godziny nozej + 4wfy w tygodniu, wczoraj doszła a6w - nie wiem, moze do 15dnia dotrzymam...>
chciałbym schudnąć ok 6kg < nie wiem, czy to dużo.... > preferuje raczej ćwiczenia domowe... jestem chłopakiem, a więc wszelkie bieganie po mieście odpada...

jak się odżywiam ? na sniadanie bułka - w tyg o godzinie mniej więcej 7:20 (w 90% jadam z żółtym serem) + obiad mniej więcej 15:00 - mama nie przepada za gotowaniem, a więc robi cośna 2-3 dni... począwszy od fast food'ów do 3dni pod rząd ziemniaków... + kolacja mniej więcej o 19:30 - dwie bułki z zółtym serem. po za tym to niestety lubię slodyczne, i jadam je często, głownie po 20-21... słodkie, gazowane napoje. / także dieta raczej odpada, bo i głupio to mamie powiedzieć, i jestem bardzo wybredny, szczególnie do kwestii warzyw... - ale z odrobinką silnej woli słodyczne można ograniczyć, jak i gazowane napoje... ; )

w kwestii odchudzania jestem zielony, więc nie wiem, co jeszcze napisać.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam... ; ))



...



...



#2
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
Myslę że masz odpowiednia wagę, jak na swój wzrost:) może wiecej ćwiczeń- typu siłownia?:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych