Skocz do zawartości

Zdjęcie

[porady] Martwię sie o dziewczynę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Grewston

Grewston

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam Was. Jestem nowy na tym forum i z góry mówie, że to nie o mnie chodzi.

Otóż moja kobieta ma straszny kompleks na punkcie swojej wagi... Owszem, nie wygląda jak modelka, ale nie jest też gruba moim zdaniem. Mimo to, nie umiem jej tego wyperswadować. Ćwiczy codziennie i co jest problemem, bardzo mocno ogranicza jedzenie...

Zaczynam sie o nia martwić, czy sobie nie zaszkodzi takim czymś. Czasami przez cały dzień zje tylko jabłko, zupe i ewentualnie jakiś jogurt. Co gorsza, ostatnio stwierdziła że przytyła i musi jeszcze mniej jeść... Nie wiem, proszę, pomóżcie mi znaleźć jakis sposób, żeby ją od tego odciągnąć. W dodatku upiera się że poradzi sobie sama i nie chce iśc do dietetyka żadnego...
Nie wiem już, boję się o nią.



...



...



#2
kenji

kenji

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
To może idźcie do dietetyka razem? Potraktujcie to jako randkę ;)
Na pewno nie wskórasz nic odciągając ją od diety, ale możesz pomóc jej odżywiać się racjonalnie. Kup jej książki o zdrowym odżywianiu, może zapisz ją na kurs dietetyki...? Niestety nie napisałeś ile dziewczyna ma lat, więc nie wiem co podziała na nią najlepiej.

#3
youkali

youkali

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Jej organizm jest robiony przez nią w nieustającego konia. Co i rusz mówi mu: a figa nie dam ci jeść. I biedny organizm myśli sobie: o kurcze, ciężki9e czasy dla gangsterów, trzeba robić zapasy. I panna zamiast chudnąć na głodowej diecie jeszcze czasem i przytyje.

#4
calineczka

calineczka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 51 postów
youkali dokladnie, odklada na pozniej.

autorze watku no niestety, widac dziewczyna nie mysli madrze, wiyta u dietetyka predewszytskim, niewiem, namow ja. i kup jej karnet na besem fitnes badz jakies masaze odchudzajace, powinna sie ucieczyc, moze uwierzy bardziej w siebie i prestanie sie katowac, bo to co robi jhest na chwile, a jak zacznie normalnie jesc prytyje o wiele wiecej niz schudla

#5
Zielonooka5t

Zielonooka5t

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
a może namów ją na wizytę u dietetyka?
jeśli dasz radę...

#6
robert.s

robert.s

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Moim zdaniem potrzebna jest tu wizyta u psychologa, który zmieni jej nastawienie do siebie. problem może tkwić w głowie tak więc zastanówcie się nad tym powaznie bo takie zachowanie nie jest ok

#7
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
Przedewszystkim powinieneś z nią porozmawiać, rozmowa to kluczowe wyjście z sytuacji, może konsultacja z jej rodzicami, dowiedziecie się dlaczego ma takie kompleksy, co wpłyneło na to?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych