Skocz do zawartości

Zdjęcie

Glodzenie sie 14lat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
mikusek9

mikusek9

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam mam 14 lat i przy wzroscie 155 cm waze uwaga! 70 KG!!!

mam zamiar sie glodzi moj plan to rano jablko poludnie ryz a na kolacie krompa chleba
mam zamiar sie tak glodzic z 2 tygodnie moj kolega tak zrobil i schudnol z 20kg

ZALEZY MI NA SZYBKIM SCHUDNIECIU czy to pomoze ?



...



...



#2
Kamil98

Kamil98

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Radzę wybrać jakiś przygotowany przez dietetyka tryb odżywiania, bo jesteś jeszcze dzieckiem...

#3
Monika3331

Monika3331

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Najwazniejsze nie stosuj diet, w ktorych nie bedziesz dostarczac wszystkich skladnikow odzywczych - po pierwsze organizm potrzebuje tych skladnikow do prawidlowego funkcionowania. po drugie jesli nie dostarczysz organizmowi jakiegos skladniku pokarmowego (tluszcz, cukier, bialko) to enzymy, ktore odpowiadaja za jego spalanie zostana uspione dlatego tez przy zjedzeniu najmniejszej ilosci skladnika wczesniej nie spozywanego odklada sie on w organizmie- dlatego wystepuja tzw efekty jojo. Prawidlowo dobrana dieta powinna byc dobrana indywidualnie do kazdego, a nie tak jak to bywa, ze sa diety bialkowe czy tez inny podzial np na 1200kcal, czy 1300. To ile spozyway kcal powinno miec odzwierciedlenie w tym ile potrzebuje nasz org do prawidlowego funkcjionowania i takze do odpowiednio dobranego wysilku- dieta bez cwiczen nie ma sensu!!! tak wiec podumowalam to co najwazniejsze- jesli chcesz sie dowiedziec wiecej skontaktuj sie z P. Katarzyna Wojs, ktora uklada diety (oraz treningi- wspolpracuje z trenerem, prowadzi wice mistrza swiata w kolarstwie) indywidualnie, zdrowotne, odchudzajace oraz sportowe!!

Pamietaj cwiczenia+ dieta= efekt


pozdrawiam

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

jesli chcesz sie dowiedziec wiecej skontaktuj sie z P. Katarzyna Wojs,

Monika3331, to już któryś kolejny post z reklamą usług dietetyka,co jest na forum zabronione-ode mnie ostrzeżenie!
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
perissa

perissa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
O matko, to jest chyba prowokacja, bo nie wierzę, że 14-letni, więc już dość dorosły człowiek, może chcieć zrobić taką głupotę... :(

#6
bagietka

bagietka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
głodzenie się to największa głupota - w taki sposób nie schudniesz skutecznie, a nabawisz się choroby... proponuję więcej ruchu i normalne posiłki, małe a częściej i unikać kaloycznych potraw. wizyta u dietetyka - jestem zdania, że wizyta by ci się przydała

#7
Guest_eiger_*

Guest_eiger_*
  • Guests
nie przesadź tylko, głodówka na jeden dzień to i owszem ale to i tak może nie być za właściwe dla niektórych osób.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych