Skocz do zawartości

Zdjęcie

[dieta] Dieta przeciwgrzybicza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Przemek92

Przemek92

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Witam. Chciałbym zapytać użytkowników tego forum o dietę przeciwgrzybiczą. Od jakiegoś czasu mój organizm informuję mnie, że dzieje się coś niedobrego. Wszystkie objawy łączą się z candidą. Czy są tutaj ludzie dobrze poinformowani w tym temacie? Każda strona internetowa podaje różne składniki diety, w związku z czym nie wiadomo której z nich należy zaufać.


Pragnę uzyskać odpowiedzi na poniższe pytania:

- czy istnieje strona internetowa, która w sposób perfekcyjny opisuje leczenie tego schorzenia krok po kroku?
- czytałem, że dieta nie wystarczy, należy zastosować odpowiednią kurację oczyszczającą, czy zna ktoś szczegóły?
- obecnie jem najczęściej niezdrowo i nieregularnie, chcę w sposób radykalny zmienić sposób żywienia, co jeść, a czego nie jeść?
- czy możliwa jest kuracja oczyszczająca przy codziennym, dość intensywnym wysiłku fizycznym?
- czy są jakieś leki wspomagające leczenie grzybicy, suplementy diety itp?


Z góry dziękuję za pomoc:) Pozdrawiam.



...



...



#2
Guest_eiger_*

Guest_eiger_*
  • Guests
powinno się z diety wyeliminować kawę oraz sery pleśniowe.

#3
Przemek92

Przemek92

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów

powinno się z diety wyeliminować kawę oraz sery pleśniowe.


Kawy nie piję, serów pleśniowych także nie jem.


Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym połączyć program treningowy na siłowni + długodystansowe bieganie + piłka nożna z odpowiednią dietą z tym, że mam wszelkie symptomy grzybicy i nie wiem czy jest możliwe równoczesne wprowadzenie jednego i drugiego. Najpierw musiałbym zwalczyć chorobę, a pytanie brzmi: jak? :)

#4
Basiak

Basiak

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam
Mam podobny problem. Ale wyczytałem na pewnej stronie że nie nalezy wprowadzać tak radykalnych i natychmiastowych zmian gdyż grzyby mogą przenieść się na jelita, a tam problem się ich pozbyć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych