Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chciałabym schudnąć:( Justi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1
Justi

Justi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Czesc!! Mam 17 lat waże 70 kg i mam 1,70 wzrostu. Chciałabym schudnąć ale brak i motywacji i silnej woli. Mam kochajacego chlopaka z ktorym jestem od ponad roku on mnie kocha taka jaka jestem ale ja nie akceptuje swojego ciala. Wlasnie dlatego chcialabym schudnąć. Tylko najgorsze jest to ze nie wiem jak....Jest mi z tym cieżko... Pomożecie?? Jak widac narazie tylko jedna osoba jest chetna mi pomoc:(

Załączone pliki





...



...



#2
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Just zawsze mozesz na mnie liczyc....ja mam 169/170 podbnie do twojego wzrostu...wazyłam 76 kg dzieki dietce 1200 kcal zeszłam do 65 lub nawet mniej nie wiem ile bo nie mam wagi:P ale juz jestem bardziej podbna do laski...wczensiej to byłm podbna do słonia anie ładnej dziewczyny do ktorj mowia laska ...moj cel to 52 kg..i wiem ze dam, rade wczoraj zaczelam dietke na nowo...i idzie mi spoko motywacji jest duzooo....jesli chcesz mozesz sie ze mna skontaktowac ja ci pomogew bede cie wspierac i wogole...MOozesz na mnie liczy..zawsze ci pomoge...ja tam chyba przez wage nie mam chłopaka ale wiem ze gdzies czeka na mnie ten jedyny...:)pozdrawiam jesli chcesz zebymcie wspierala i pomagala to moj numer gg: 9753892 a tak przy okazju mam na imie Ilona i mam 16 lat (3 gimnazjum)pozdrawiam .. ;-)

#3
Justi

Justi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Jak widac nikt nie chce mi pomoc:(

#4
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Justi musisz przede wszystkim ograniczyć jedzenie i dużo ćwiczyć
poczytaj o dietach na str głównej i wybierz najbardziej ci odpowiadającą ja stosuje 1000 kal
na str gł znajdują sie również działy ile chcesz schudnąć może zajrzyj tam nie wiem jaki jest twój cel kilogramowy :roll:
pozdrawiam :wave:

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Justi Witaj :-> , może jeśli nie masz silnej woli to na początek zmień nawyki żywieniowe , wyeliminuj słodycze , tłuszcze , zjadaj więcej warzyw , owoców , chudy nabiał , zmniejszaj stopniowo ilość jedzenia a na pewno po jakimś czasie będzie ci łatwiej , i wtedy wybierzesz sobie odpowiednia dla siebie dietę , a póki co zaglądaj do nas bo to bardziej motywuje , pisz jak ci idzie
powodzenia :->

#6
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Hej Justi ))
dziewczyny dobrze piszą , posłuchaj ich a po jakims czasie sama sie zdziwisz ))) mozesz na poczatek napisac jak wyglada Twoj dzienny jadłospis teraz

Spojrz na to tak jestes bardzo młoda - mlode osoby chudną szybciej , poza tym wazysz tyle, ze napewno teraz miescisz sie w granicach BMI ( sprawdziłam : gorna granica ale granica) wystarczy , ze schudniesz kilka kilo i odczujesz znaczaca roznice.

No i sport ! jaki lubisz ? siłownia - wspaniała do modelowania sylwetki , aerobik , basen !!! , rower , bieganie jest mnostwo mozliwosci

powodzenia !!!
Dołączona grafika
[/url]

#7
Justi

Justi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
No wiec zawsze staram sie zjesc sniadanie choc nie zawsze mi sie to udaje...Zazwyczaj sa to platki z mlekiem albo z jogurtem naturalnym. W szkole jakas bułka z wedlina i ogórkiem lub jajkiem. Czesto sie zdaza ze cos slodkiego. Na obiad zazwyczaj to co rodzinka upichci..Tak popoludniu jak sie trafi to cos slodkiego..Kolacji nie jem. Tak min. 2 razy w tygodniu wcinam salatke owocowa. Warzywa tez lubie ale nie kazde.

#8
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Generalnie mozna podtrzymac to co mowiły dziewczyny wczesniej ,

zastap bułke do szkoły kanapka z razowego chleba raczej bez masła - zadnych słodkich bulek
Obiadek - jak rodzinka pozwoli (moga sie stawiac ;-) ) zrezygnuj z ziemniaków i makaronów i najlepiej smazonego

No i jedz kolacje/podwieczorek byle przed 17:30/18 cos lekkiego : jogurt, serek wiejski , jabłko

Generalnie zasadą jest to, ze powinno się jesc czesto a mało , zeby pobudzic metabolizm

No i jakis sport

pozdr

pisz jak ci idzie
Dołączona grafika
[/url]

#9
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Popieram przedmowczynie :-)

Wydaje mi sie, ze powinnas zaczac uprawiac jakis sport - moze idz na rower od czasu do czasu? Na basen.. W domu tez mozna troche pocwiczyc.. Systematyczny ruch daje duze efekty 8-)

Trzymam kciuki i pozdrawiam 8-)

#10
Justi

Justi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Zaczelam sie bardzo starac a zeby schudnac. Tylko poprostu nie porafie ograniczyc slodyczy:(

#11
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Sprobuj ograniczyc je z chromem.

Normalnie w aptece jest do kupienia taki suplement diety. Nie sa to zadne wspomagacze-odwadniacze. Po prostu uzupelniajac niedobory chromu w organizmie bedzie Ci o wiele latwiej nie jesc slodkiego.

Pamietaj, ze nie musisz calkowicie sie odcinac od slodkosci. Na poczatek moze zaloz sobie, ze od poniedzialku do piatku nie zjesz ani pol kosteczki czekolady a w sobote i w niedziele wolno Ci troszke.

Pozniej ogranicz do jednego dnia w tygodniu a pozniej do zera ;-)

Powodzenia.. U mnie tez najwieksza zmora sa slodycze.. :roll:

#12
Justi

Justi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Ok Dziewczyny od tego poniedziałku biorę się za siebie i staram sie schudnąc. Postanowiłam i koniec kropka :!: :!: :!: :!: :!: Mam nadzieje ze w polowie tygodnia mi nie przejdzie..Pozdrawiam!! Trzymajcie kciuki":D

#13
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Zacznij razem znami. Odwiedzaj, pisz i wypisuj sie z wszystkich slabosci. Moze bedzie Ci latwiej.

Napisz z jakim dorobkiem wagowym zaczynasz i jakies masz cele. Moze rozpisz je sobie na kilka mniejszych? Jak wszystko jasno okreslisz moze bedzie Ci latwiej je osiagac ;-)

Nie rozumiem tylko, dlaczego od poniedzialku, a nie od teraz?

Pozdrawiam i trzymam kciuki! 8-)

#14
Justi

Justi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
No wiec waże 71 Kg i chcialabym zejsc tak do 60 gdzies do końca czerwca czyli w ciagu 1,5 miesiąca...Nie wiem jednak czy to możliwe:(:(:(:(....Chce poprostu ladnie wygladac w bikini na Pogori :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Mam nadzieje ze sie uda:)

#15
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
chyba troszkę przesadziłas , 11 kg, w 5 tygodni , przecież to średnio 2 kg, tygodniowo , to raczej nie zdrowo , ale to tylko moje zdanie

#16
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Popieram.. Zeby bylo zdrowo to nienalezy przekraczac 1kg/ miesiac. Chyba, ze ktos ma nadwage lub otylosc, ale to i tak zaleca sie maksymalnie 1.5kg/msc.

Ja kiedys schudlam 10kg w 1.5 miesiaca. Za dlugo sie efektem nie cieszylam.. Szybko przytylam jeszcze wiecej niz wazylam przed rozpoczeciej tej "cudownej" diety.

Stanowczo odradzam..

Lepiej poczekac na efekt, ale nie marnowac sobie zdrowia i uzyskac trwale szczuplejsza figurke! 8-)

#17
Justi

Justi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Może macie racje ale jak się pokaże w bikini chlopakowi?? Znacie moze jakies skuteczne sposoby na szczupły brzuch i uda??

#18
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Może macie racje ale jak się pokaże w bikini chlopakowi?? Znacie moze jakies skuteczne sposoby na szczupły brzuch i uda??


Nikt nie mowi, ze nie masz do czasu wyjazdu sie odchudzac ;-) Chudnij sobie normalnym i spokojnym tempem. A na wysmuklenie figury polecam basenik. Szybko wyciaga z czlowieka tluszczyk ;-)

A na brzuszek A6W.

#19
Justi

Justi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
A6w?? Jak narazie to tylko 0,5 kg mniej:(....ALe jest dobrze:)

#20
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Aerobiczna 6 Weidera ;-)

Cwiczonka na brzuch. Rewelacyjne rezultaty




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych