Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miesiąc Postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Masato

Masato

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam wszystkich.

Od 20 lipca nie będę mógł jeść i pić od świtu do zachodu słońca lecz trochę zaczynam się martwić że nie wytrzymam dlatego znalazłem się na tym forum może polecicie mi co mogę zrobić(co powinienem jeść) od zachodu słońca do świtu abym mógł za dnia wypełniać swój post. Mam jeszcze miesiąc więc już teraz staram się mniej jeść aby się delikatnie przystosować do postu.

Pozdrawiam wszystkich !
Damian



...



...



#2
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
1. Czemu nie będziesz mógł jeść i pić od świtu do zachodu słońca a w nocy tak?

Jeżeli chcesz sobie pogorszyć stan zdrowia to podjadaj w nocy, zaburzysz tak system pracy organizmu i zaczniesz chorować.

Jeżeli chcesz wytrzymać 30 dni postu to możesz nie jeść, ale pamiętaj pij dużo wody 3-5 litrów dziennie normalnie w dzień a w nocy śpij, jeżeli nie będziesz pił to zaczniesz chorować, źle się czuć, słabnąć. Woda to podstawa w głodówce.
Rano jak się obudzisz zawsze pij od razu 1 litr wody, to bardzo dobrze wpływa na organizm.

Przestań jeść słodycze, nabiał, mięso itp.
Jedź tylko warzywa, owoce, pij 3l wody dziennie, soki ze świeżo wyciśniętych soków, ewentualnie jedź/pij miód.

Dzięki temu nie będziesz miał tak ostrych efektów rzucenia jedzenia. Pierwsze 3 dni są najgorsze później już pójdzie łatwo kiedy organizm wyrzuci większość toksyn z organizmu.

Pamiętaj ! Nie podjadaj, nie jedź, nawet małego okruszka !

Możesz sobie potrenować i robić post co tydzień- dwa tygodnie, od 3-5 dni. Tylko pij wodę !

Po głodówce:
Po głodówce najlepiej jak będziesz jadł 5 małych posiłków dziennie, nie objadaj się ! Jedź dużo warzyw i owoców żeby uzupełnić witaminy i minerały.

Po głodówce najlepiej uzupełnić witaminy poprzez suplementy. Ja polecam Trójkąt Zdrowia, znajdziesz go wpisując w google: sekretzdrowia humanhealth. Strona wyświetli się na 1 miejscu. Jest on w 100% naturalny, na stronie znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje na jego temat.
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/

#3
Masato

Masato

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów

1. Czemu nie będziesz mógł jeść i pić od świtu do zachodu słońca a w nocy tak?


Jestem muzułmaninem i od 20 lipca do 18 sierpnia trwa Ramadan nie będę mógł jeść i pić od świtu do zachodu słońca więc będę jadł od zachodu do świtu :)

#4
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Rozumiem. To proponuje przez 30 dni pić tylko wodę, wtedy cel postu zostanie w 100% zrealizowany.

Ale jeżeli nie chcesz przez 30 dni nic nie jeść, to przynajmniej przez pierwsze 7 dni nic nie konsumuj. Po tym czasie możesz sobie w nocy podjadać. Celem postu jest usunięcie z organizmu toksyn, pasożytów i grzybów. Wtedy człowiek jaśniej myśli, jest zdrowszy, ma więcej energii, krócej śpi.
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/

#5
Masato

Masato

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Ja tylko nie będę mógł jeść i pić od tak ok. 3 do 20:40 potem od 20:40 do ok. 3 nad ranem normalnie mogę wszystko jeść i pić :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych