Skocz do zawartości

Zdjęcie

[odchudzanie] Prosze o diete dla nastolatki na wakacje heh


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
lovemaniurka

lovemaniurka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam
Mam 15 lat ważę 62 kg i mam 170 wzrostu..
Brzuch nie jest az bardzo duzy he ale nie jestem z niego zadowolona ..
ale najbardziej chodzi mi o nogi bo sa grube ;/
UDa jeszcze ujda ale lydki sa straszne..
Prosze o jakies cwiczenia czy cos ;)
Z gory dziekuje



...



...



#2
miyollia

miyollia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Ja proponuję dla Ciebie bieganie lub basen :) Myślę, że to wysiłek fizyczny odpowiedni dla Twojego wieku. Może być też intensywna gra w siatkówkę, w kosza ze znajomymi. A jak tam Twój jadłospis?

#3
miyollia

miyollia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Ja proponuję dla Ciebie bieganie lub basen :) Myślę, że to wysiłek fizyczny odpowiedni dla Twojego wieku. Może być też intensywna gra w siatkówkę, w kosza ze znajomymi. A jak tam Twój jadłospis?

#4
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Ja radze po prostu ograniczyć puste kalorie, czipsy, fast foody, napoje gazowane. A na wakacjach ruszać się na świeżym powietrzu.

Do diety dołączyć warzywa i owoce zawierające dużo płynów np. arbuz, ananas, brzoskwinie, gruszki, melon.

Pozdrawiam 8-)

#5
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
Odchudzanie to nie taka prosta sprawa. Na początek warto udać się do dietetyka, który ułożył by specjalną dietę dla ciebie. Pokazał jak się odżywiać, co jeść, a czego unikać. No i trzeba ćwiczyć, bez tego ani rusz. Według mnie ćwiczenia to podstawa. Można też dodatkowo sięgnąć po jakieś suplementy wspomagające odchudzanie.

#6
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
w twoim wieku wystarczy odstawić fast foody,slodycze,gazowane napoje i wiecej sie ruszać i już waga poleci :-)

#7
doktorsmierc

doktorsmierc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów

Ja proponuję dla Ciebie bieganie lub basen :) Myślę, że to wysiłek fizyczny odpowiedni dla Twojego wieku. Może być też intensywna gra w siatkówkę, w kosza ze znajomymi. A jak tam Twój jadłospis?


nie zgadzam sie z bieganiem . dziewczyna boryka sie z grubymi łydkami - bieganie WZMOCNI miesnie tylnej strony podudzia a co za tym idzie zwiększeniem masy miesnia czyli na chłopski rozum łydki stana sie jeszcze bardziej masywne.. pływanie zatem jak najbardziej ;-)

#8
marysia91

marysia91

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Wysiłek fizyczny jak mówiła osoba wyżej to najlepsze rozwiązanie :) nie ma sensu katować się dietami




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych