Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybkie Diety Odchudzające.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Co tak naprawdę nie działa ?

Obecnie istnieje wiele odchudzających strategii, które odbijają się rykoszetem. Jest to spowodowane tym że są w rzeczywistości naniesione tylko poprawki w tych dietach i nie są one wcale efektywne, ponieważ nie posiadają odpowiednich zasad i odpowiedniego nastawienia w utracie wagi.

Te plany szybkiego odchudzania są znane jako „grube diety”, ponieważ takie właśnie są i jest na nie tylko chwilowa moda. W czasie, gdy wszyscy stosują tą dietę jej popularność idzie w dół, ludzie zdają sobie sprawę, że ich skuteczność nie jest wiarygodna.

Aby dowiedzieć się więcej o tych „grubych dietach”, które sprzedają się dzisiaj na rynku jak ciepłe bułeczki to przygotowałem dla Ciebie listę niektórych objawów. Po ich przeczytaniu możesz jeszcze raz z głową wrócić do swojej diety.


Reszte artykułu przeczytasz tutaj.
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/



...



...



#2
kenji

kenji

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Artykuł trochę mało rozbudowany, myślę, że można by tam dorzucić jeszcze kilka innych przykładów które nie działają, jak choćby całkowita eliminacja tłuszczów z diety. Wiele, szczególnie młodych dziewczyn myśli, że jak wykluczą każdą kropelkę oleju z diety to w ten sposób schudną i zapominają, że oleje roślinne to bardzo cenne składniki diety. Oleje nie tylko pomagają witaminom się rozpuszczać, ale też np. olej rzepakowy ma sporo kwasów omega-3, które wspomagają pracę serca i mózgu.

#3
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
ja nie dawno zaczęłam odchudzanie. Nie stosuję żadnych, specjalnych diet, tylko tak sama sobie ustalam co mogę jeść. I tak jem 3 posiłki dziennie, zawsze o tej samej porze, ostatni o 18 i każdy popijamy czerwoną herbatą. Oczywiście zero słodyczy, cukru i innych takich. A dodatkowo kupiłam sobie jeszcze tabletki odchudzające. No i oczywiście dużo ruchu.

#4
kenji

kenji

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
3 posiłki - za mało!
o 18 ostatni posiłek - za wcześnie, chyba, że idziesz spać o 21!
zerso słodyczy - ok, zero cukru - ok, ale "innych takich" - mam nadzieję, że nie masz tu także na myśli "zero tłuszczu", jak to zwykle jest wrzucane do jednego worka - tłuszcze na diecie również są niezbędne, grunt to wybierać te bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe (np. olej rzepakowy) a nie tłuszcze zwierzęce, podwyższające cholesterol.

#5
Paula123

Paula123

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Proponuje 5 posiłków a nie 3. Poza tym jak szybko schudniesz to szybko zrzucone kg powrócą z efektem jojo. Poczytaj sobie o diecie Cambridge, dużo osób nie może schudnąć na innych dietach a na tej im się udaje.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych