Skocz do zawartości

Zdjęcie

Schudnąć 8 kilo....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#1
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Cześć.Nazywam się Mateusz mam 14 lat i bardzo chcę schudnąć 8 kilo...Mam około 165 cm wzrostu i ważę 62-63 kilo..Tylko nie wiem jak się pozbyć tego tłuszczu.Rodzice mówią mi że jeszcze rosne i że z otyłości wyrosne ale ja mysle ze musze się wziąść za siebie i zacząć stosować jakąś diete.Juz zaczełem.Nie jem słodyczy,po 18 nie jem.Zjadam duzo owoców. Szukam diety odpowiedniej dla mojego wieku..Jestem jeszcze młody i pewnie nie moge stosować wielu diet.Szukałem ale nie mogłem znaleść żadnej z takich diet.Pomóżcie
:cry:



...



...



#2
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Witaj :-)

Tak naprawde, to rodzice maja racje. Masz 14 lat i jesli bedziesz rozsadnie jadl to po prostu sie wyciagniesz w gore. Tak naprawde jestes mlodziutki jeszcze i mysle, ze dieta nie jest dobrym pomyslem.

Mozesz natomiast ograniczyc slodycze, chipsy i inne przekaski. Do tego jakies cole, fanty i inne gazowane, kolorowe napoje. Idzie lato.. Jezdzij na rowerze, graj w pilke i na pewno sie Twoja sylwetka znacznie poprawi!

Naprawde nie masz czym sie przejmowac i martwic! Pozdrawiam 8-)

#3
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Dzieki.Nie jem już słodyczy dużo ćwicze a nie znasz może jakiejś diety która by mi nie zaszkodziła....Jednak bardzo chciałbym schudnąć chociaż 5kg :cry:

#4
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Jesli ograniczysz slodycze i zaczniesz sie ruszac to na pewno schudniesz ;-)

Jesli bardzo chcesz, to zamiast kolacji wieczorem jedz jablko albo inny owoc. To tez da efekty.

Powodzenia i wytrwalosci zycze 8-)

#5
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Ok to wielkie dzięki za pomoc :-)

#6
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
A i jeszcze jedno jeżeli będe często ćwiczył,uprawiał sport i nie jadł słodyczy to sądzisz ,że uda mi się zrzucić w miare szybko 5kg? :?:

#7
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Pamietaj, ze niestety jest tak, ze im szybciej kilogramy zgubisz tym, wieksza szansa, ze szybko do Ciebie wroca (z nadmiarem). Tak zwany efekt jojo.

Tak wiec nie rob tego tak zeby schudnac jak najszybciej. Mysle, ze miesiac to taki optymalny czas. Moze 1.5 miesiaca.

Na pewno uda Ci sie schudnac jesli odlozysz slodkie i zaczniesz sie ruszac ;-)

#8
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Maati, popieram kolezankę w pełnej rozciągłosci i jeszcze dodam :

Przy twoim wzroscie te 63 kg to chyba nie tak duzo ???? ja mam mniej wzrostu i jak tyle wazyłam to byłam szczupla a przeciez kobita jakby nie było .

Jak bedziesz ćwiczył i sie ruszł i nie bedziesz jadł słodyczy to zamienisz tłuszczyk na mięsnie i pomimo, ze waga niewiele sie moze zmieni bedziesz dumny ze swego ciała :-)

i naprawde ŻADNYCH diet !!!!

a i jesli rodzice nie beda mieli nic przeciko mozesz zapisac sie na siłownie i tam modelowac sobie ciało tylko bez łykania swiństw jakis :!:

pozdrawiam i posłuchaj sie nas ;-)
Dołączona grafika
[/url]

#9
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Jaszczurka moim zdaniem jestem za gruby...Najbardziej przeszkadza mi mój brzuch :cry: Ale zaczełem już cwiczyć przestałem jeść słodycze i jem ogólnie mniej :P Dzieki za rady.Pozdrawiam

#10
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
witaj maati na pokładzie :-D , trzymaj sie tego co ci dziewczyny piszą , 5kg. to nie tak duzo dlatego dasz rade i jako chłopakowi doradzałabym głównie ćwiczenia :strong: :dumbells: , zyczę powodzenia i pisz jak ci idzie :-D

#11
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Czyli jeżeli:
-nie bedę jadł słodyczy
-jadł częśćiej a mniej
-regularnie cwiczył i robił brzuszki

To powinienem powoli chudnąć?Robienie brzuszków powinno mi pomóc uformować ładny brzuszek tak? ;-)

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
własnie tak jak pisze jasmine , popieram jej słowa , tego się trzymaj a na pewno sie uda i bedziesz zadowolony , pozdrawiam :->

#13
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Czyli jeżeli:
-nie bedę jadł słodyczy
-jadł częśćiej a mniej
-regularnie cwiczył i robił brzuszki

To powinienem powoli chudnąć?Robienie brzuszków powinno mi pomóc uformować ładny brzuszek tak? ;-)


Dokladnie tak jak piszesz 8-)

#14
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Hej ;-) Dieta jak narazie idzie dobrze :tongue: Jeszcze nie wchodziłem na wage bo mało czasu mineło ale trzymam się świetnie.Tyle mam pewien problem :oops: Dzisiaj z rana dopadła mnie biegunka :cry: Musi być czymś spowodowana.Moze tym że zaczełem inaczej (zdrowiej) się odrzywiac?Bo nie mam pojecia czym ona może być spowodowana.Pozdrawiam Mati

#15
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Maati,mogłeś załapać jakiegoś wirusa,a przy takim upale wystarczy ,jak cos trochę postoi nie w lodówce i szybko się psuje
reklamują jakiś stoperan w tv -może mógłby Ci pomóc?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#16
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Naszczęście biegunka trwała tylko 2h ale tak sie zastanwiałem czym ona mogła byc spowodowana.Moze masz racje.Dzieki za zainteresowanie.

#17
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Dokladnie, albo to byl wirus, albo organizm przyzwyczaja sie do zdrowego odzywania ;-)

#18
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Mam kolejne ważne pytanie :-P Czy ziemniaki i biały chleb są kaloryczne? Cieżkostrawne?Bo tyle na forum jest o tym ze ludzie nie jedzą białego chleba i zmieniaków?Pozdrawiam 8-)

#19
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Bialy chleb zawiera duzo weglowodanow i dlatego uznawany jest za tuczacy. Ziemniaki sa uznawane za kaloryczne i tez generalnie tuczace.

Wydaje mi sie jednak, ze kazdy powienien pod siebie ukladac diete. Ja np, jem bialy chleb na przemian z ciemnym, a ziemniaki jem ze smakiem ale bez zadnego tluszczu. I jakos chudne ;-)

#20
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
jasmine wielkie dzięki za pomoc i zainteresowanie 8-) :tongue:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych