Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę być zgrabną mamą


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
256 odpowiedzi w tym temacie

#21
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
anulka_, no hejcia fajnie ze sie z mezem odchudzasz razem lepiej-trzymam za was :thumbsup:



...



...



#22
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Moj Luby w zyciu by na to nie poszedl :roll: A w dwojke na pewno bylo by razniej i latwiej.. No, ale co zrobic 8-)

#23
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no moj zawsze mowi ze bedzie ze mna ale po polowie dnia ma dosyc a tak szczerze mowiac troszke dietki by mu sie przydalo hihihihihi

#24
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Moj sam mowi, ze przydaloby mu sie schudnac, ale wcina chipsy o 20 np 8-) Wiec tez nie wiem co to za gadanie :mrgreen:

#25
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Mój mąż ogólne jest szczupły, chociaż po ślubie przytyło mu się trochę :mrgreen: :chef: :mrgreen: . Ostatnio jak stał przed lustrem to narzekał,że go przekarmiłam bo ma strasznie wielki brzuch. A ja i tak wiem,że tem brzuszek to raczej od :beer: :whistle:

#26
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Mój mąż ogólne jest szczupły, chociaż po ślubie przytyło mu się trochę :mrgreen: :chef: :mrgreen: . Ostatnio jak stał przed lustrem to narzekał,że go przekarmiłam bo ma strasznie wielki brzuch. A ja i tak wiem,że tem brzuszek to raczej od :beer: :whistle:


Wlasnie wszystko jest na nas :mrgreen: Ale to nie ja pedze wieczorem po paluszki i piwko :mrgreen: No co zrobisz .. tak mozemy sobie ponarzekac a i tak Kochamy te Dziwaki nasze :lol:

#27
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ej a moj lubi to taki malutki spaślaczek uluiony :arrow: ma fajniutkie fałdeczki :mrgreen: i właśnie wcina śniadanko :icecream:

#28
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mój od lat ma tą samą wagę ,nie tyje,wahania są,zwłaszcza po świętach ,ale trzyma się cały czas w granicach 81-83 kg
komedia była,jak dochodziłam do jego wagi i się z nim ścigałam :lol: :-P
pracę ma siedzącą ,jeździ do niej samochodem ,wcina swoje ulubione sosy i makarony ,ciacha i słodycze,od piwka nie stroni , I NIE TYJE!
no to przecież można czegoś dostać,i gdzie tu jakaś sprawiedliwość ?
ale obiektywnie trzeba stwierdzić że nie jada dużo na raz ,ale częściej ,a jak już zacznie, to ja zdążę zjeść,pozmywać gary,umyć kuchenkę ,spalić papierosa ,a on jest w połowie obiadu :lol: :-P
a, i w pracy mają rozłożony stół do tenisa ,i często grają ,to może spala?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, no widzisz to napewno spala troche przy tym tenisie a my siedzimy na tych dupskach tyle godz.ale staramy sie w pracy nie podjadac tylko sniadanko i pozniej dopiero obiad w domu

#30
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Faceci jakos tak maja, ze nie tyja tak latwo i tak szybko.. ale utyc moga rzecz jasna.. Moj od czasu jak sie poznalismy zlapal dodatkowe 7-10kg, ale to w ciagu 5 lat i teraz sie trzyma :-)

I dobrze, bo nie lubilam go jak byl taki chuuuudy :mrgreen:

#31
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Właśnie pod tym względem faceci mają lepiej, jedzą ile wlezie i nic im zbytnio sie nie odkłada w boczkach. A my musimy sie ciągle pilnować.

#32
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
NO MOJE DROGIE a ja wam powiem ze moj mezuś pojdzie sam na dietkę bo troszk ę przefolgował z jedzeniem i źle wygląda hehehehhe niech sie tez meczy

#33
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja bym chyba nie zniosla marudzenia ;-) Moj jak glodny to marudny :mrgreen:

#34
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
jak każdy facet :mrgreen:

#35
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No wiesz ale moj ma 90 kg :arrow: jeszcze nigdy tyle nie wazyl i sam powiedzial ze musi coś z tym zdrobic hehehehehehe nie moge sie doczekac jego piszczenia :evil:

#36
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ciekawe czy wytrzyma na diecie bo wydaje mi się,ze faceci jednak mają mniej silnej woli niż kobiety.

#37
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Jak narazie ciagle mowi o diecie odstawił ziemniaczki i ogólnie chce jesc tylko na śniadanie skibkę pożniej obiad i na tym koniec ;-) Jestem ciekawa czy on wytrzyma ale trzymam za niego :thumbsup:

#38
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
my też trzymamy ,a jak będzie miał jakieś problemy ,to b.chętnie pomożemy :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#39
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, no ja wiem o tym,że na Was to zawsze mozna liczyć :lovers:

#40
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Anja, widze, ze facet sie wzial za siebie, tez trzymam kciuki! :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych