Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę być zgrabną mamą


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
256 odpowiedzi w tym temacie

#61
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hej anulka jak nie możesz sobie poradzić?
co robisz i jak się starasz? napisz więcej ,jak to wygląda
miałaś takie fajne plany dietkowe ,jak tylko zaczęłas pisć na forum,to z czym sobie nie radzisz?
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#62
anulka_

anulka_

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Najgorzej jest z wieczornym podjadaniem :-( Nie mogę się zmusić do ćwiczeń :-x
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#63
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
niestety,wieczorne pojadanie to plaga i klątwa wszystkich odchudzaczy
można ratowac się marchewką ,ogórami czy innymi niekalorycznymi przekąskami,albo pić herbatki ,wodę ,owoce wcinać ,czymś ten żołodek oszukiwać
a tobie niewiele tych kg zostało w/g suwaczka do zrzucenia,to może warto się pomęczyć jeszcze trochę?
chyba że suwaczek nie jest aktualny?
dla mnie to ty i tak jesteś niesamowity szczypior ,,ale jak ci zależy jeszcze -to do boju :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#64
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
anulka_, tak malutko ci zostalo :arrow: dawaj do przodu :-) Trzymam za Ciebie :thumbsup:

#65
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Anulka ,moze razem zaczniemy,bo ja tez nie moge sie zmobilizowac i stoje w miejscu ,a nawet troche ide do gory.
Moze zacznijmy od dzisiaj
sniadanie kawa z 1 lyzeczka cukru. ( zobaczymy co bedzie dalej) :hmmm:
Magda 29Dołączona grafika

#66
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

można ratowac się marchewką ,ogórami czy innymi niekalorycznymi przekąskami,albo pić herbatki ,wodę ,owoce wcinać ,czymś ten żołodek oszukiwać


I to sa swiete slowa, bo na poczatku musisz oszukiwac zoladek takimi "pysznosciami", ktore w zaden sposob nie przysporza dodatkowych kilogramow, a pozwolatroche wyplenic to "podjadanie wieczorne". Tak wiec duzo samozaparcia i zobaczysz, ze bedzie super!

#67
anulka_

anulka_

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Witam!


Dziewczyny!! Dzięki :) Jesteście kochane :lol:
Magda29 super że się przyłączysz:)


Jeśli chodzi o moje odchudzanie to wagą aż tak bardzo się nie przejmuję. Oczywiście marzy mi się 53kg. Najgorzej jest z brzuchem , nie mogę się zmusić do ćwiczeń. Zaczynam jakąś serię i nie kończe :-x Znalazłam w necie taki fajny zestaw ćwiczeń może komuś się przyda :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#68
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
anulka_, no ja na pewno skorzystam z tych ćwiczeń-obecnie robie tylko 50 brzuszków rano i 50 wieczorkiem

#69
anulka_

anulka_

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Zgubiałam 1kg :lol: Baaardzo się cieszę :-)
Dziś idę na wesele do koleżanki. Dostałam @ i boli mnie brzuch :-x Często na takie imprezy muszę iść z " przyjaciółką "

miłego weekendu
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#70
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
anulka gratuluję :clap2: , cieszę się że juz kilogram masz za sobą , zyczę udanej imprezki, a co do@ to podobno na imprezach ma sie powodzenie w tym czasie , haha :lol: , baw się dobrze i jak najwięcej tańcz spalisz sporo kalorii, nie przejadaj się :lol:

#71
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
święte słowa,wyskakać ,wybawić i wypocić zjedzone kalorie :lol: i gratuluję anulka :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#72
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
O, jak ja bym poszła na wesele, kocham tańczyć. Normalnie królowa parkietu. A ile to spalonych kalorii. Kochana, tylko pozazdrościć. I gratuluję!

#73
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
anulka_, no kochana gratuluje spadku wagi :clap2:

#74
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
I wszystko idzie do przodu! Zobaczysz jak polecą kolejne..

#75
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Anuś co tam u Ciebie :?: Jak dietka :?:

#76
anulka_

anulka_

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Jestem:) Odchudzanie ok , nawet jakieś 0,5kg mniej :lol: Nie mam tylko czasau na nic i jestem starsznie zabiegana. Teraz szykuję się do pracy. Pozdrawiam
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#77
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
nieźle, całkiem ślicznie Anulka, :clap2: ,zostało ci 2 kg,brawo,na pewno sobie poradzisz :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#78
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
anulka_, świetnie,że sie odezwałas :mrgreen: już tak malutko Ci do zrzucenia zostało gratuluje :clap2: bardzo sie ciesze:) pozdrawiam i wpadaj do nas cześciej (oczywiście w miarę Twojego czasu)

#79
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Spoznione ale szczere gratulacje :-)

#80
anulka_

anulka_

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Jak dobrze że dziś nowy miesiąc i początek tygodnia:) Z nowymi siłami ruszam do boju :mrgreen: Wiem że muszę się skupić na ćwiczeniach bo inaczej nie pozbędę się brzuszka :-x Przez miesiąc będę robiła te ćwiczenia które podałam na moim wątku- Trening mięśni brzucha i jeśli uda mi się dołącze do tego hula-hop. Muszę też przestać jeść po 18-stej to moja największa porażka :-/ Najgorsze jest tylko to że ostatnio jakoś kiepsko się czuję :cry: Jestem zmęczona, boli mnie głowa , słabo mi. W sobotę okropnie się czułam. Nic nie mogłam zrobić. Zapisałam się do okulisty bo mam wrażenie że nic nie widzę z daleka, a czasami tak bolą mnie oczy że nie mogę ich otworzyć. Brrr nie wiem co się dzieje :shock:
pozdrawiam i życzę miłego dnia! :lol:
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych