Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzienniczek mani3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1287 odpowiedzi w tym temacie

#81
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj w klubie ;-) :lol:
strasznie ciężko się mobilizować,a tu trzeba zacząć ćwiczonka
powiem sobie ,że MUSZę :dumbells:
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#82
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kobietki nie panikować mi tu dzisiaj bo po tyłkach dostaniecie :!: :!: :!:
Zamiast piszczeć bierzemy się ostro do pracy nad swoim ciałkiem i w walce o własne zdrobie i lepsze samopoczucie jesteście chyba w stanie dużo zrobić i zmienić-prawda :?: Wiec ruszamy :tongue:

#83
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ja tak troszkę spóźniona :oops: ale chciałam cię mania cieplutko powitać :-)

#84
Eldorado

Eldorado

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 84 postów

Wkurzyłam się i popakowałam jedzenie i ciasto do zamrażarki , chociaż nie będzie kusić .


a ja dziś oświadczyłam mężowi,że jak ma smak na coś jeszcze z łakoci to ma sobie wziąć teraz,bo jutro skoro świt wszytsko wyląduje w smietniku...
ani nie zająknął :shock: ..chyba też ma już dość ..heh

mania nie jesteś sama...mocno Cię ściskam...
bierzemy się do roboty...raz raz

#85
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów

ja tak troszkę spóźniona :oops: ale chciałam cię mania cieplutko powitać :-)

Dziękuję za powitanie .


Ja swoją dietę narazie zawieszam do nowego roku - bo jeszcze sylwestra i tak nici z diety ,ale od 1 stycznia zaczynam od początku ostro za dietkę .


Eldorado już się wezmę do roboty ,ale od stycznia ,teraz tylko przyzwyczajam moje tłuściutkie ciałko do cwiczeń :dumbells:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#86
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
mania ja też na razie zaczęłam się przygotowywać , tzn, ograniczam się aby żołądek skurczyć ale od 1 ruszam z dietą :-D

#87
Eldorado

Eldorado

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 84 postów


Ja swoją dietę narazie zawieszam do nowego roku - bo jeszcze sylwestra i tak nici z diety ,ale od 1 stycznia zaczynam od początku ostro za dietkę .
:


heh wiesz ja zmieniłam myslenie,bo tak to chyba nigdy nie byłby odpowiedni moment na rozpoczęcie dietkowania.
Mój slubny np 1 stycznia ma urodziny i to w dodatku 30-ste więc znowu huczna impreza..wczesniej sylwek..potem kolejne imprezy..i tak w kółko...
nie ma bata..teraz zaczełam dietę nie od jutra ale "od dziś"
mania będzie dobrze,trzymam kciuka!
Dołączona grafika

#88
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Eldorado to mania napisała że zawiesza dietę a nie ja :lol: , ale to nic bo u mnie podobnie tyle że ja po prostu od stycznia zaczynam dopiero dietę bo już jakiś czas temu zawiesiłam ją a na razie się przygotowuję tzn, nie potrafię tym razem tak przejść na dietę ostro więc na razie zaczęłam ograniczanie a 1 ruszam :lol:

#89
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Ej eldorado i becia tak całkowicie to nie zawieszam diety mozna tak powiedzieć na 3/4 kołka. dziś zaliczone cwiczonka :dumbells: i 30 brzuszków najpierw były takie normalne a pożniej do połowy a na koniec placek i niechciał już się podnieść :mrgreen: .
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#90
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
w nowy rok wstajemy dziewczyny raniutko i zapominamy co to lodówka :lol: i tak sobie myślę że zanim ją otworzę to najpierw przed nią zrobię 20 przysiadów :strong: a znając mój zapał do ćwiczeń to nie będę miała ochoty podchodzić do lodówy hahahaha :lol: :lol: :lol:

#91
Eldorado

Eldorado

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 84 postów

w nowy rok wstajemy dziewczyny raniutko i zapominamy co to lodówka :lol: i tak sobie myślę że zanim ją otworzę to najpierw przed nią zrobię 20 przysiadów :strong: a znając mój zapał do ćwiczeń to nie będę miała ochoty podchodzić do lodówy hahahaha :lol: :lol: :lol:



hehehe dobre :lol:

a tak wracając do tego co powyżej becia zle wkleiłam cytat ..ot cała sparwa...przepraszam...
wiem,że nie zawieszacie z mania diety..już działacie w tym kierunku..a od stycznia ruszacie pełną parą..
razem razem damy radę!! :dumbells:
Dołączona grafika

#92
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Eldorado kochana nic się nie stało :lovers: a z tą lodówką to chyba zrobię sobie na poważnie takie postanowienie , przywieszę na lodówę kartkę z napisem:
UWAGA - ZRóB 20 PRZYSIADóW -OTWóRZ LODóWKę -WEż GłęBOKI WDECH-ZAMKNIJ LODóWKę - WYPUść POWIETRZE-WYPIJ SZKLANKę WODY :!: ciekawe czy zadziała :hmmm:

#93
Eldorado

Eldorado

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 84 postów
łehehe..becia chyba to od Ciebie skopiuje ..pozwolisz? ;-)

tylko mam mały problem...mam mało miejsca obok niej...gnaty sobie poobijam przy tych przysiadach.. :lol:
Dołączona grafika

#94
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
no i o to chodzi Eldorado :lol: raz ,drugi poobijasz gnaty i odechce się otwierania lodówki a nawet chodzenia koło niej :lol: :lol: :lol: :fun:

#95
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:lol: :lol: :lol: :fun:
dobre!
przysiady chyba też ściągnę i może zadziała!
:clap2: za pomysł :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#96
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
tak na poważnie to jak sobie pomyśle jak ta kartka wisi na lodówce i do niej podchodzę i robię te przysiady to może autentycznie człowiek od niej "dobrowolnie" odejdzie , tak jak proponują policzyć do 10 zanim coś :lol: się zje

#97
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Dobry pomysł z tą lodówką ja przed przysiadami dodam szklankę wody mam taki sam problem z ćwiczeniami jakBecia
Dołączona grafika

#98
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
POpieram w 100% dobry pomysł, jutro wypróbuję jak będzie działał.

A dziś na 19 do siostry na sylwka i znowu będzie pyszne jedzonko :icecream: i picie :beer:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#99
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
z lodówą super pomysł :clap2: Mnie się udało trochę skurczyć żołądek :clap2:

#100
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
mania śpiochu wstawaj :ceyes: i pisz jakie dzisiaj nastawienie :-D bo ja super :lol:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych