Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ratunku!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1
Noemili

Noemili

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Mam przyjaciolke ( 14 lat) ktora przeszla na "diete"... :cry:
Nie bylo by az tak wielkiego problemu gdyby nie to ze ta jej dieta polega na nie jedzeniu sniadan i kolacji :cry:
Wszystkie kolezanki z klasy probuja jej jakos wytlumaczyc ze to moz sie zle skonczyc ale ona odpowiala glupim smiechem :-(
Ostatnio zrzucila przez to 4kg w 3 dni :-x
Obawiam sie o jej zdrowie prosze... POMOCY!!



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Noemili, ta dziewczyna chyba zwariowała :!: :yikes: :!: Musicie jej jakoś to przetłumaczyć,bo ona w choróbsko wpadnie :!: Jak nie będzie Was słuchała to pogadajcie z jej rodzicami albo nie wiem podsuwajcie jej jakieś owoce,batoniki albo coś takiego...
Ale jak nie dojdzie do niej nic to pogadajcie z rodzicami-bo to co ona robi w tym wieku to naprawdę niepoważne

#3
Noemili

Noemili

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Wlasnie w tym problem jej rodzice wiedza! :-(
Mama jej grozi ze bedzie musiala isc z nia do psychologa, ale ona upiera sie, ze nic jej nie bedzie :cry:

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Noemili, KURCZE TO NAPRAWDĘ MUSI IŚĆ DO PSYCHOLOGA :yikes: BO TO NORMALNE NIE JEST-A SZKODA DZIEWCZYNY :-(

#5
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
To naprawdę nie wesoło ale moze przez świeta się jakoś opamięta w końcu tyle pyszności na stole.Ja będę za nia trzymać kciuki
Dołączona grafika

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kama36, no może masz rację,że ją te święta jakoś nakłonią do jedzenia

#7
Noemili

Noemili

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
No i w końcu po świętach... Powinnam sie cieszyć bo przecież moja przyjaciółka przybrała 1kg ale za to tuż po nich schudła 2 :( Nie wiem co zrobić :cry: ...

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Noemili, a co na to jej rodzice :?: Troszkę mnie to dziwwi,że w żaden sposób nie reagują :hmmm:
Nadal ją trzyma ta głupotka o odchudzaniu :?:

#9
Noemili

Noemili

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Rodzice jej ostatnio wpychali na sile obiad składający sie z trzech ziemniaków więcej nie zdołali :( :sick:

#10
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Noemili, kurcze to niech z nią do psychologa pójdą bo im się dziewczyna wykończy :hmmm:

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:hmmm: nie ma chyba na świecie osoby,ktora by nie znosiła każdego jedzenia
może należało by konsekwentnie przez jakis czas przyrządzać potrawy ,które twoja koleżanka lubi,nie powstrzyma się i zje? wymaga to trochę pracy,ale chyba warto?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, no to jest bardzo dobry pomysł-przecież musi być jakieś wyjście na tą dziewczynę :hmmm:

#13
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
No Sash pomysł dobry tylko ona ma chorobę w głowie moim zdaniem bez pomocy psychologa ani rusz a czym predzej tym łatwiej będzie ją z tego wyciągnąc
Dołączona grafika

#14
SkowroneQ

SkowroneQ

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Ta dziewczyna wcale tak nie robi!!! Dobrze o tym wiem! :win:

#15
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj skowroneQ,wiesz,my tu opieramy sie w naszych radach na tym ,co nam pisała noemili
chciałyśmy jej pomóc w jej problemie z koleżanką
czy ty jesteś tą dziewczyną-jej koleżanką?dlatego dobrze o tym wiesz?
jeżeli tak nie robisz-to tylko pogratulować :clap2:
forum jest po to,aby pomagać sobie nawzajem w odchudzaniu-i nie tylko
zapraszamy :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#16
SkowroneQ

SkowroneQ

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Dziękuje bardzo za rady ale ja na prawdę nie potrzebuje pomocy. Jest jednak problem, w tym że wszyscy myślą że dzieje się tak jak powiedziała noemili a to nie prawda ;(

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
SkowroneQ, hejcia :wave: Najprościej będzie,jak napiszesz nam jak jest naprawdę :tongue: Noemi bardzo się przejeła tym problemem i tylko pogratulować tak fantastycznej koleżanki :tongue:

#18
SkowroneQ

SkowroneQ

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
A więc to było tak od: jakiegoś czasu przeszłam na dietę i chyba troszkę za ostro zaczęłam bo na początku nie jadłam śniadań i kolacji a obiad no normalna porcja !!! A z tym obiadem że we mnie wpychają to było inaczej bo rodzice wyjechali i ja zjadłam raz śniadanie o 12 a mama ugotowała obiad o 13 i nie byłam głodna i musieli we mnie "wpychać" bo mi nie wierzyli że zjadłam śniadanie! Jak mama powiedziała że mię zapisze do psychologa to sie nie przejmowałam bo sądziłam że nic mi nie jest lecz potem mama zwróciła mi uwagę że opuściłam sie w nauce no i zaczęłam jeść kolacje, jednak śniadań do tej pory nie jem bo uważam że są mi nie potrzebne! :):) Doceniam to ze Noemili boi się o moje zdrowie jednak ja na prawdę nie potrzebuje pomocy.Po prostu chcę schudnąć :):) :grin:

#19
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
n to sie wreszcie wyjasnilo :clap2:
ale wiesz-nie jesz sniadań,a lepiej by bylo,jak chcesz chudnąć ,rezygnowac raczej z kolacji
o ktorej jesz ostatni posilek?
w diecie ważne jest ,aby raczej jeśc 3 posilki z czego jeden to mogą byc owoce,niż jeden solidny,wtedy organizm łatwiej spala i radzi sobie z mniejszymi porcjami,i energie masz i nie oslabia sie organizmu
napisz jeszcze,jak wyglądają twoje obiady i kolacje :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#20
Noemili

Noemili

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Ohh... Najwyraźniej coś poprzekręcałam ja tylko tak jednym uchem wpuszczam informacje o koleżankach a drugim wypuszczam... :mrgreen:
Ja to co usłyszałam zapisałam :oops: chciałam pomóc a okazało sie ze przyjaciółkę obsmarowałam :-/ nie najlepiej wychodzi mi pomoc :-(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych