Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakochana_owca do boju!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
446 odpowiedzi w tym temacie

#401
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Owieczko-bardzo dobrze,że piszesz ,Ty,taka zawsze żywa ,wesoła ,radosna ,chociaż teraz w dołku,ale to wszystko wróci,będziesz się jeszcze śmiała ,do słoneczka ,do nas ,zobaczysz :lovers: nie znikaj kochana ,pisz co chcesz,a my cię będziemy wspierać! :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :love: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#402
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Hej Laseczki. Tak wiec melduje sie, ze jeszcze zyje ;-) Dzisiaj czuje sie troche lepiej. We czwartek ide do laryngologa, moze bedzie potrzebne wypalanie naczynek w tym moim nosie. Jedyny plus to to, ze dzis rano juz mi nie leciala krew, wiec jest jakas tam szansa, ze tym razem na dobre juz ustapilo. Oby ... bo zaczynam sie juz tym bardzo denerwowac ... Nastroj dzis juz tez troszke jakby lepszy. Mam nadzieje, ze sie utrzyma. Trzymajcie Laseczki za mnie kciuki i za to ... zeby sie poukladalo jakos ... :lovers:

#403
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Zakochana_owca cieszę się że jednak zdecydowałaś się iść do lekarza i sprawdzić co się tam dzieje niedobrego. Zatem czekamy do czwartku i po wizycie nam się tu zamelduj bo martwimy się o Ciebie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#404
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
Owieczko :lovers:
trzymam kciuki zeby wszystko sie poukładało po Twojej mysli. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Ciesze sie ze czujesz sie lepiej i ze humorek Ci wraca, oby wszystko wróciło jak najszybciej do normy.
Ale troche sie martwię ze nie poszłas do tego lekarza. :cry:
Wiesz , lepiej by było gdyby Cie jednak ten lekarz obejrzał, pomysl jeszcze o tym.
Całuski
Dołączona grafika

#405
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to dobra wiadomość Owieczko,że idziesz do tego lekarza-bardzo dobra! niech on Cie kochana obejrzy ,bo to naprawdę niepokojące
cały czas myślę ,żeby Ci sie poukładało,i wierzę ,że tak bedzie :thumbsup: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#406
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
owieczko uffffffffff , jejku to dobrze że do lekarza idziesz , na pewno coś zaradzi a to przecież bardzo niepokojące jest .
Dołączona grafika

#407
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
owieczko podjęłas mądrą decyzje z wizytą u lekarza :clap2:

#408
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Zakochana_owca, no w końcu zmądrzałaś i pójdziesz do lekarza-niezapomnij nam napisać co i jak....Tulę Cię mocno kochana :love: :lovers:

#409
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Dołanczam sie do wypowiedzi dziewczyn..mały mądraszek owieczkowy. :lovers:
Musisz dbać o swoje zdrowie kochana.. :evilmad:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#410
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
O dzisiaj czwartek więc nasza owieszka bryka do lekarzai mam nadzieję, że wpadnie powiedziec co i jak.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#411
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Hej Dziewczyny! Wracam do Was pelna geba w lepszym juz troche humorku. Zebrala sie cala masa rzeczy do pozalatwiania, do robienia i w to mi graj. Tego bylo mi wlasnie potrzeba. :clap: Z moim noskiem uspokoilo sie. Od wczoraj lykam bellergot i czuje jak mi sie nochal zagoil. Swoja droga od wczoraj spokoj, wiec jest wszystko na dobrej drodze. Sloneczko pieknie swieci za oknem. Ja siedze w pracce, a wieczorem zebranie z moim kochanym Samorzadem. Wczoraj spotkanko z Barankiem, dostalam takie piekne, biale pachnace konwalijki, moje ukochane kwiatki. :lovers: Az chce sie zyc! Dziewczyny! Trzeba wreszcie sie wziac za siebie. W koncu ile mozna sie dolowac, prawda? Dziekuje Wam za Wasze wsparcie w tych trudnych dzionkach i mam nadzieje, ze teraz kiedy jest juz lepiej to nie uciekniecie ode mnie, cio? :lovers:

#412
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
durna baba 8-) :!: od Ciebie? czy my kiedykolwiek od kogoś wiejemy???
a od łowieczki wiać mamy? ;-) :lol: :lol: :lol:
najważniejsze -że Ci lepiej :lovers: :clap: :clap: :clap: :clap: :fun: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#413
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Owieczko nawet nie wiesz jak się cieszę że jesteś w lepszym nastroju i czyjesz się pełna energii.

to nie uciekniecie ode mnie, cio?

Owieczko jak byśmy mogły uciec od Ciebie?? My tu czekamy na wiadomości od Ciebie, martwi,my się i nie zamierzamy nigdzie i od nikogo uciekać.

Od wczoraj lykam bellergot i czuje jak mi sie nochal zagoil

bellergot to bardzo dobry lek i na pewno Ci pomoże.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#414
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Zakochana_owca, kochana ty moja aż mi się lżej na serduchu zrobiło-bardzo się o Ciebie martwiłam i cieszę się,że już lepiej z Tobą :clap2: :clap: :clap2: :grin: :fun: :grin: Tulam Cię mocno :lovers:
P.S. Nigdy się ode mnie nie odczepisz hahahahaahhahaaha-Twoja wina po co dałaś się polubić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#415
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
owieczko no tak się ciesze że lepiej się czujesz :clap: :clap: :clap: i tryskasz humorem :clap: :clap: :clap:

odczepić się od Ciebie :!: no co Ty nigdy w życiu :lovers:

A konwalie to też są moje ulubione kwiatki :mrgreen:
Dołączona grafika

#416
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Owieczko kamień z serca mi spadł że w końcu słoneczko zaświeciło w Twoim życiu nawet nie wiesz jak bardzo mnie to cieszy! :grin: :clap2: :lovers: Obiecaj nam że już sie nie bedziesz tak smutać...Widzisz jakie życie jest piękne a mając jeszcze takiego kochanego Baranka o boku jak można sie smutać,no powiedz!Szkoda zycia na smutki,trzeba brać z niego to co najlepsze. :-) Takiego małego i kochanego wariata jak Ty nie da sie zostawić na pastwe losu. :tongue: :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#417
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Owieczko,miało byc lepiej,a całkiem przepadłas,co u Ciebie? :cry: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#418
mamciak

mamciak

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 050 postów
Łowcooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

HOP HOPPPPPPPPPPPPPPPPP

Wiesz? ja się łokropnie za Tobą stęskniłam :blush: :lovers:
Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz, wracaj na forumek!


(wiesz, że dziś gotowałam Twój chłodniczek? i wyszedł zajebiaszczy!!!!!- chciałam Ci podziękować za przepis, a Ciebie ani widu ani słychu :-? )

#419
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
owieczko no co jest :?: czemu Cię nie ma :-( :hmmm:
Dołączona grafika

#420
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Owieczko przywołujemy sie telepatycznie :lovers: :grin:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych