Skocz do zawartości

Zdjęcie

Herbatki i zioła I


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
212 odpowiedzi w tym temacie

#161
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Mojemu szwagrowi ,dietetyczka kazała w czasie stosowania diety pić herbatę o nazwie "circulosam fix"dostępna w aptekach,ta herbata nie ma działania odchudzającego ale ma za zadanie pomóc kiedy jesteśmy na diecie mocno wkurzeni bo ciągle chodzimy głodni :evil: :icecream: :lovers: Hej Dziewczyny :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#162
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Halo :) Ja nie wiem, czy ktoś wspominał o herbacie o nazwie Ning Hong- Superossa :tanczy: Regularnie ją piłam kilka lat temu i świetnie się sprawdziła w odchudzaniu. Wspomagałam się też czerwoną i zieloną - ale o superowych efektach tych herbatek już każdy wie :whistle:

Asiula - spróbuję "circulosam fix" :D O takiej herbacie nie słyszałam, a przyda się nie tylko mnie :D Przy okazji - nie jest to circulosan fix?? I nie działa na serducho?

#163
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Dokładnie to to,działa na serducho w stanach nerwicowych [ przy dietach stosowane wtedy, kiedy jesteś podenerwowana że jesteś głodna, myślę że na początku diety każdy dietetowicz chodzi wkurzony z głodu na cały śwat :crazy: :crazy: :crazy:
Aha,czytałam Eli Twój elaborat na temat co należy zrobić żeby schudnąć;piszesz że to pewnie nic nowego,bardzo możliwe że nie ale napewno warte przypomnienia,a jak wiadomo odchudzaczki oprócz zaburzeń metabolizmu mają również zaburzenia pamięci;najpierw coś sobe postanowią potem zapominają.Rady Twoje uważam więc za jak najbardziej przydatne,myślę że i Inni się ze mną zgodzą :lovers:
Dołączona grafika

#164
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
a ja dzisiaj kupiłam zwykły bratek w saszetkach, bo wyczytałam,że wspomaga odchudzanie , no i działa na cerę

#165
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

a ja dzisiaj kupiłam zwykły bratek w saszetkach, bo wyczytałam,że wspomaga odchudzanie , no i działa na cerę

skoro tak to chyba kupie a jaki jest w smaku

#166
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

a jaki jest w smaku


trudno mi to okreslic, ale cos podobna do skrzypu- a własnie też go polecają w dietach , a smakowo mi smakuje

#167
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Asiula wielkie dziękuję że ten elaborat przeczytałaś :mrgreen: Ja go po trosze sama też dla siebie pisałam, bo chciałam sobie co nieco poprzypominać z tego sposobu życia, co to się na nim kiloski traci :D

becia - fajnie, że o tym bratku napisałaś :!: Nie wiedziałam, że ON TAK MA :mrgreen: Zatem lista zakupów się powiększa: circulosan fix i bratek :!: Ja uwielbiam herbaty i uwielbiam się dowiadywać o nich czegoś nowego i oczywiście to wypróbowywać :!: Ostatnio czytałam interesujące rzeczy o bzie czarnym - jak się dowiem jakiś sprawdzonych konkretów, dam Wam znać :strong:

#168
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
biecia zapomnialam napisac ze nabylam herbate z bratka i jest calkiem calkiem w smaku :->

#169
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
a moja lezy w szafie bo zapomniałam dzisiaj sobie zrobic, ale fajnie,że wspomniałaś bo już pędzę sobie zaparzyć

#170
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

a moja lezy w szafie bo zapomniałam dzisiaj sobie zrobic, ale fajnie,że wspomniałaś bo już pędzę sobie zaparzyć

Becia,ja herbatki z bratka nie posiadam ale chętnie dla towarzystwa napiję sę czerwonej :usmiech 7:
Dołączona grafika

#171
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

ale chętnie dla towarzystwa napiję sę czerwonej


no to zapraszam :beer:

#172
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
becia to ja tez zapazam sobie zielona i pije z wami :win: mam pytanie wspominalas kiedys o herbacie slim- max pijesz ja jeszcze pomaga w odchudzaniu? a jakiej to jest firmy i gdzie ja mozna nabyc?

#173
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
syla19799, nie podniecaj sie herbatkami na odchudzanie :roll: stwierdzam ze to mit a na prawde mam doświadczenie nic nie działa a juz napewno żadna herbatka Ona moze lekko pomóc bo ile wody mozna pic ale nie odchudzi Cie na zicher :grin: znaczy sie na bank znaczy sie na pewno :grin:

#174
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

wspominalas kiedys o herbacie slim- max pijesz ja jeszcze pomaga w odchudzaniu? a jakiej to jest firmy i gdzie ja mozna nabyc?


na pierwszych stronach tego tematu pisze , więc poczytaj sobie, mnie osobiście po tych herbatkach jak piłam czułam mniejszy apetyt :tongue:

#175
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
zapytam jeszcze raz jakiej jest firmy bo ta nazwa mi cos mowi moze ja juz mialam tylko nie pamietam :hmmm:

#176
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
kurcze nie pamietam ale chyba witaxu, proszę zerknij na pierwsze strony, :oczy2:

#177
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
pytalam w aptece o slim max i nie maja :evilmad:

#178
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Zaraz tu wyjdę na jakąś Kauflnadomaniaczkę :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: ale w tam znajdziesz herbatki odchudzające wszelkiej maści.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#179
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
syla19799, były tez w normalnych sklepach, musisz cierpliwie poszukać ;-)

#180
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Zaraz tu wyjdę na jakąś Kauflnadomaniaczkę

jeśli nawet do ja się do Ciebie dołączę bo ze wszystkich hipermarketów najbardziej lubię Kauffland :tanczy2:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych