Skocz do zawartości

Zdjęcie

POWRóT DO DIETY


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
332 odpowiedzi w tym temacie

#241
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
wyrosnie z tego i masz rację jak przestanie spać w południe to będziesz mogła ją nauczyć o konkretnej godzinie tylko potrzeba stanowczośći i wytrwałościnp, kładziesz po bajce i leży, bez zabawy nawet do nocy ale ma leżęć , z czasem znudzi się przekomażanie i sama na boczek się przewróci :-D



...



...



#242
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
oj mam nadzieje :grin:
dobra ja narazie spadam później jeszcze wpadne poczytać co tam nadrukowałyscie :wave:

#243
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Sabcia ,co porabiasz przez sobotkę całą? może ładnie u Was i z Natalką na dworze?
napisz ,co słychać?mam nadzieję ,ze wszystko OK? :thumbsup: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#244
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
shashua, no nawet pogoda dopisłą było zimno ale nie lało

rozpiska
:!: dwie kromki waza z serkiem lekkim z ostrawi
:!: gotowane udko +pomidor z jogurtem i czosnkiem

no i jeszcze wczoraj robiliśmy grilla i zjadłam skrzydełko, cieniutki plasterek karczku i pół kiełbasy :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
musiałam sie przyznać

dzis jade do kwiaciarni męża znajomego bo prosił czy bym nie pomogła im w poniedziałek bo będą mnieli napewno duzo zamówień i dziś musze jechać zobaczyć co i jak gdzie co jest żebym jutro już wiedziała
stresuje sie jak przed pierwszą pracą :grin:

ale tak sobie po cichu myśle że jak następnym razem beda potrzebowali kogoś to pierwsze zadzwoni do mnie (a kasa wiadomo zawsze sie przyda)

ile zdąże przeczytac to poczytam co u was reszta wieczorem albo jutro

miłej niedzielki

trzymajcie za mnie kciuki :thumbsup: chociaż w sumei to jutro sie dopiero przydadza ale nei wiem co tam dzisiaj bedzie
:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

#245
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Sabinka-to na dzisiaj, :grin:



:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
a to na jutro-żeby poszło dobrze-fajnie,że Ci się trafiła fucha -super,bo kaska wiadomo,nigd jej za dużo ,i zawsze się znajdą pilne potrzeby,jak to w domku przy rodzince :tongue:

wczoraj troszkę było tego mięska ,ale to nic,bo ani alkohol,ani ciacha czy poważniejszych wpadek,także głowa do góry,ipokaż się wieczorem i powiedz,jak Ci poszło-no masz jeszcze jedne- :thumbsup: za powodzenie :grin:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#246
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

trzymajcie za mnie kciuki

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#247
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Sabinka :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#248
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
powiem wam ze byłam wczoraj i kompletna beznadzieja juz sie boje tego dzisiajszego dnia , załuje ze sie zgodziłam

dobra ide odezwę sie wieczorem albo jutro :blink: :wave:

panie tak sztuczno uprzejme ze szok

#249
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Sabinka trzymam mocno kciuki zeby Ci ten dzionek mimo wszystko miło mina :thumbsup: Może nie jest dzis ttak źle co :?: :hmmm:
Dołączona grafika

#250
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
sabina, trzymam mocno kciuki i na pewno dasz radę :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#251
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
dałam rade :clap: :clap: :clap: :clap2: :clap2: :clap2:
zarobiłam 100 zł :clap: :clap:

dietkowo ok bo kto przy takim młynie miał by czas jeść
jutro poczytam co tam u was bo dzis padam na pysk


dziękuje za to ze trzymałyście :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#252
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

dałam rade
zarobiłam 100 zł


a widzisz jak się opłacało, cieszę się,że jesteś zadowolona :clap: a początki w każdej nowej pracy czy nowym miejscu są zawsze trudne,ale zobaczysz jak wejdziesz w ten rytm to będzie tylko lepiej :thumbsup:

#253
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Sabinko to super zę jesteś zadowolona :-D :clap:
Dołączona grafika

#254
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

ale zobaczysz jak wejdziesz w ten rytm to będzie tylko lepiej :thumbsup:
_________________

to była tylko jednorazowa fucha , ale może znowu jak nei będą mieli ludzi sie do mnie odezwią
mam takie zaległosci w domu normalnie wygląda jak by bomba wybuchła ide sprzatać a później na dwór z natalią bo sie łądna pogoda zapowiada

papa

#255
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
sabina, świetnie,że Ci się podobało super bomba :clap2: :clap: :clap2: :clap: :clap2: :clap: Ucałuj Natalkę ode mnie :lovers:

#256
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Anja, a natalia jak by wyczuła że ją zostawiam i jak na złosć sie na całego rozchorowała tzn, jakaś jelitówka bo ją czysci i wymiotowała i goraczka dzis juz bez gorączki i z biegunką też już lepiej
ide dalej sprzątać bo później chce z nia isc na dwór bo pięknie u nas dzisja słońce świeci :grin: :clap2:

#257
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
sabina, no na pewno wyczuła-biedna malutka tak cierpi no ale dobrze,że już troszkę lepiej :lovers: Wyściskaj ją od netowe cioteczki.Sabuś mam nadzieję,że u Ciebie już troszkę lepiej :lovers:

#258
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Anja, narazie sprawa nic nie ruszyła ale jakos narazie o tym nie mysle i humor mi sie jakos poprawił :grin:

#259
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
sabina, no to świetnie :clap2: :clap2: :clap2: Myślę o Tobie funfelko moja :lovers: :love: :lovers:

#260
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wielkie dzieki :love:

Ja dalej sprzątam, piore bo tyle sie tego nazbierało a jeszcze musze Natalie położyc spać :blink:
A postów zeście tyle naczaskały ze chyab nei zdaze wszystkiego przeczytać
cholera waga dalej stii w miejscu to chyba ten krytyczny moment kiedy waga staje i nie chce za cholere ruszyc :ceyes:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych