Skocz do zawartości

Zdjęcie

cera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

A o tej porze roku kiedy niebawem wiosna i słonko coraz mocniej operuje łapiesz sie tylko na jeden zabieg

a dlaczego tylko na jeden

Metoda oczyszczania skóry jest jest jeszcze peeling kawitacyjny

wlasnie nad tym sie zastanawialam a co lepsze jest maziu piling czy kwasy owocowe no i le mniej wiecej to kosztuje :?:
dziekuje ci z calego :love: za porade



...



...



#42
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Syla tylko na jeden zabieg poniewaz te zabiegi wykonuje sie od jesieni do wczesnej wiosny gdyż wtedy słońce nie jest takie mocne . I przez czas trwania serii zabiegow nie można korzystać z solarium. Dlatego w lutym jeszcze zrobiłabyś zabieg a w marcu już raczej nie można .

Co lepsze :hmmm: i to i to jest bardzo fajne ale działanie jest inne. Peeling jak juz pisałam nie oczyści tak dokładnie jak może byś chciała . Może jednak zdecyduj sie na meczaniczne oczyszczanie , a nad kwasami pomyśl we wrześniu .
Dołączona grafika

#43
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Może jednak zdecyduj sie na meczaniczne oczyszczanie

ok tylko teraz musze sie wybrac do kosmetyczki umowic sie a tomi jakos schodzi i nie moge dojsc

#44
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
ja mam w sumie cere normalna. tylko jak jestem od 8w pracy to kolo poludnia czuje na czole ze jest tluste. uzywam mleczko nawilzające do mycia buzi, krem na dzien nawilzajacy i kem na noc nawilzajacy w sumie to wszystko

#45
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów

becia z domowych maseczek moge Ci polecić:

:arrow: maseczka dla cery suchej :
1 duży ugotowany ziemniak
2 łyżki śmietany
pół żółtka
pół łyżki miodu
wszystko mieszamy i trzymamy na twarzy 20 minut


.


Świetna sprawa :).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych