Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trzeba schudnąć, czas na zmiany


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2219 odpowiedzi w tym temacie

#101
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Shasua na forum siedzi, może i mnie odwiedzi :mrgreen:Rozpiska dzisiejsza:
:arrow: jogurt nat.+musli
:arrow: klopsiki i czerwona kapusta
:arrow: jabłko
:arrow: HERBATA
Dołączona grafika



...



...



#102
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
puk puk puk-jest kto w domciu?
;-) :lol: :lol: :lol:
tu gostek niezapowiedziany ;-) :lol: :lol:

tak czytam o tej herbtce i chyba co se zapoam ,tylko jutro trzeba nie zapomnieć ! ona na spalanie? Asiulka ,też troszkę uważaj,bo każda przesada to jednak przesada,żebyś potem sie od tego nie uzależniła ,i podróbki umiały same popracować ,bez wspomagacza ;-) :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#103
agniesia74

agniesia74

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68 postów
Ja myślę ,że ta czerwona herbatka napewno Ci nie zaszkodzi. ;-)
Dołączona grafika

#104
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

puk puk puk-jest kto w domciu?

tu gostek niezapowiedziany

jestem jestem,tylko tak pojawiam się i znikam bo w domciu też trzeba porobić.Forum mnie tak wciągnęło że nie moge odejść od komputera.
Dołączona grafika

#105
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Asiula, to tak samo jak mnie miałam siedzieć tylko chwilkę a proszę :lol:

#106
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Asiula, jesli pozwolisz to ochoczo dolacze do kibicowania i trzymania kciukow!

Ja tez czerwona pije litrami, na zmiane z Yerba Mate. Ale jesli czerowna to TYLKO firmy bio-active. W inna nie wierze :mrgreen:

#107
mamciak

mamciak

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 050 postów
Asia- podziwiam Cię za tą herbatę! I to już nawet nie za sam fakt, że lubisz czerwoną, ale za wypite ilości :yikes: Ło matko co ja mam zrobić, żeby mi się pić chciało?
I wiecie co jeszcze? Wczoraj wieczorem czułam że rozkłada mnie temperatura, no to sobie mierzę i wiecie ile miałam?

35,5 :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

sprawdzane na 3 różnych termometrach :yikes: :whistle:

Ja chyba się zamieniam w epokę lodowcową :roll: :roll: :roll:

#108
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

35,5 :yikes:

kurcze no nie ciekawie osłabiony organizm masz kobitko

#109
mamciak

mamciak

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 050 postów

35,5 :yikes:

kurcze no nie ciekawie osłabiony organizm masz kobitko


nom, jajca co? Poszłam spać w ubraniu bo jak pomyślałam o pidżamie z krótkim rękawkiem i o szortach to jeszcze bardziej robiło mi się zimno :blush: :blink:

#110
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Mamciaku nie dobrze kochana :blink: :cry: osłabienie jest niebezpieczne ,sama wiesz :hmmm: Ty sobie odpuść na razie rowerek i wysiłki jakieś ,bo od tego krok do omdleń
uważaj na siebie kochana :lovers: a nie za mało jadasz czy pijesz? a może to ten wyjazd i choroba Julci tak Ci w kość dały? :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#111
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mnie się wydaje,że to wszystko się skumulowało i stąd ta niska temperatura :cry:

#112
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
dla mnie czerwona to tysz ja błoto jest... za zielona tez nie przepadam.. wogóle to nie lubie ziołowych herbat :blink: i jak ja sie mam odchudzac.. jak ja naweet połtorej litra wody nie ejstem w stanie wypic :yikes: a tu 3,5 litra herbaty :yikes: :yikes: :grin:
Dołączona grafika

#113
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Hej Dziewczynki :lovers:
Jasmine cieszę się że się odezwałaś.Nim zaczęłam własny blog to najpierw poczytałam co piszą inne Forumowiczki wiedziałam już że Ty i Shas jesteście przodowniczkami w tym temacie dlatego smutno mi się zrobiło jak zobaczyłam,że od jakiegoś czasu wogóle Cię tu nie ma :-( Twoje posty są tak optymistyczne że jak widzę to zielone jabłuszko z centymetrem to mi się od razu lepiej robi.Pozdrawiam Cię serdecznie mam nadzieję,że mimo obowiązków i braku chęci to jednak od czasu do czasu zajrzysz do nas bo może my tu niektóre nowe ale całkiem fajne z nas dziewczyny.Pozdrawiam :lovers:
Mamciaczku,Shas,Szczypto i Inne Kochane Kobitki,życzę Wam miłego popołudnia,ja dopiero wróciłam z zakupów miałam również sprawy urzędowe do załatwienia i jak nadrobię zaległości domowe to wejdę do Was i nadrobię zaległości forumowe.Dziwnie się czuję,jakoś mi tak głowa pęka to chyba ze zmęczenia.Całuję Was i do zobaczenia wieczorem. :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#114
mamciak

mamciak

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 050 postów
Babulki kochaniutkie, jem tak jak jadłam, ani mniej ani więcej (no może deko więcej, bo na śniadanie jem 3 kawałki grzanko/sucharo/deskowe). W sumie to powinnam zacząć jeść trochę inaczej bo niby jestem 2 tydzień na stabilizacji, ale jakoś nie mam pędu do ziemniaków i makaronu. To znaczy chętnie bym zjadła, ale szkoda mi włożonego w dotychczasowe odchudzanie wysiłku. Ciągle czekam z utęsknieniem na te moje 65 kg, ale nie mogę się doczekać. A jeszcze jak dziś rano zobaczyłam na wadze 68,100 to w ogóle odechciało mi się tej całej stabilizacji. Ja wiem, że to na 100% woda przed okresem ale dajcie spokój taki skok w jeden dzień?

Przestałam jeść suplementy naturhausowe, skończył mi się ich błonnik i od razu mam problemy z wypróżnianiem. Żeby temu jakoś zaradzić to właśnie wciągnęłam na sucho 3 łyżki otrąb granulowanych- śliwkowych tym razem. Mam nadzieję, że mi pomogą.
Dziś cały dzień popijam na zmianę wodę z cytryną i herbatkę rooibosową.

Z Niemiec przywiozłam sobie takie sprasowane w cegiełki płatki z pełnego ziarna: Weetabix. Jedna porcja czyli 2 cegiełki ma aż 127 kcal, je się to z jogurtem ale podobno działa cuda z jelitami. No nie wiem nie wiem, jem to już kilka dni ale jakoś fajerwerków nie widzę. Całe szczęście, że to smaczne jest.

oj młoda coś broi :yikes:
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

#115
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
Asiulka jak tam leci dzionek? dietkowo? :tongue:
Dołączona grafika

#116
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Hej Dziewczynki :lovers:
Jasmine cieszę się że się odezwałaś.Nim zaczęłam własny blog to najpierw poczytałam co piszą inne Forumowiczki wiedziałam już że Ty i Shas jesteście przodowniczkami w tym temacie dlatego smutno mi się zrobiło jak zobaczyłam,że od jakiegoś czasu wogóle Cię tu nie ma :-( Twoje posty są tak optymistyczne że jak widzę to zielone jabłuszko z centymetrem to mi się od razu lepiej robi.Pozdrawiam Cię serdecznie mam nadzieję,że mimo obowiązków i braku chęci to jednak od czasu do czasu zajrzysz do nas bo może my tu niektóre nowe ale całkiem fajne z nas dziewczyny.Pozdrawiam :lovers:


Naprawde zrobilo mi sie bardzo milo :oops: dziekuje za tak mile slowa, nie zapomne ich :lovers:

I naprawde nie twierdze, ze nowe dziewczyny sa zle czy gorsze - jesli dalam Wam tak odczuc, to przepraszam, nic takiego nie mialam na mysli. Nie jestem osobnikiem izolujacym sie od nikogo. Wiem, ze jak sie poznamy to i pokochamy :mrgreen:

A brak checi.. No coz.. Brak checi byl, ale sie zmyl, mam nadzieje, ze na dobre :evil:

A co do jabluszka z centymetrem to chcialam je zmienic, ale chyba nie moge, no po tym co napisalas ZOSTAJE :-D Tylko suwaczek zmienie ;-)

Caluje mocno! :lovers:

#117
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

A brak checi.. No coz.. Brak checi byl, ale sie zmyl, mam nadzieje, ze na dobre

od razu mi ulżyło :lovers:

A co do jabluszka z centymetrem to chcialam je zmienic

NIE :yikes: bo to jest jak tatuaż-znak rozpoznawczy :lovers:

Tylko suwaczek zmienie

bardzo proszę-Kobieta musi coś zmienić żeby dobrze się czuć.
Taka jestem teraz Hepi,że przelecę po Waszych blogach a swoją rozpiskę podam na końcu :lovers:
Dołączona grafika

#118
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
No Kobitki póżno już jest,pościki ponadrabiałam,więc teraz obiecana rozpiska dnia dzisiejszego:
:arrow: jogurt nat.+musli
:arrow: na obiad nic ale to chyba ze szczęścia że Jasmine wróciła
:arrow: znów jogurcik nat.+musli
:arrow: dwie kromeczki ciemnego pieczywa z rybką w pomidorach
:arrow: i co jeszcze? -oczywiście czerwona herbata :!:
Spokojnej nocki Wam życzę i pięknego jutra.trzymajcie się Dziewczynki,buziam Was wszystkie :lovers: :lovers: :lovers:
Przepraszam,że napisałam post pod postem ale nie zauważyłam tego(prawie już śpię)przedewszystkim przepraszam Shas bo to Ona pierwsza napewno zauważy.Moja wina,moja wina,moja bardzo wielka wina :oops:
Dołączona grafika

#119
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
rozpiseczka super :grin: ja tez własnie skonczyłam nadrabiac 300 postów :yikes:

a miałam sie poswiecic nauce.. a tu mi połtorej godziny przy kompie na forum zeszło :grin: :fun:
Dołączona grafika

#120
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

na obiad nic ale to chyba ze szczęścia że Jasmine wróciła


Prosze na mnie nie zwalac :lol:

:lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych