Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trzeba schudnąć, czas na zmiany


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2219 odpowiedzi w tym temacie

#61
anika

anika

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 133 postów
huknij na niego porządnie :evil: ....niech sie chłop ogarnie
Dołączona grafika



...



...



#62
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
rozleniwił się ,czy co :hmmm: dobrze się czuje?
ale przed jakimis 5 -ma laty tak nas z mężem zgrzała mloda nic nie robieniem,że odpuściliśmy na dwa dni,naczynia się zbierały sukcesywnie,sterta ciuchów rosła,w końcu podałam jej drugie danie w misce :lol: :lol: :lol: a ona na to,a co sie dzieje? więc ja,że jak ona nie robi,nie sprząta,to dlaczego my mamy? niech bedzie i tak,a w domu jeszcze garnki sa ,to niech sie nie martwi,jutro z garnka zje...
trudno to było znieśc ,ale poskutkowało... :lol: :lol: :lol: :fun: :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#63
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
no faktycznie trudne do zniesienia ale skoro poskutkowało to całkiem niezły pomysł, tyle ,że ja po godzinie patrzenia na sterte zmywania dostałabym szały i wkońcu i tak bym pozmywała,mnie denerwuje w zlewie nawet 1 szklanka nie umyta :yikes:

#64
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
hehe .. jak mama jest czyscioszek to ciezko w takiej sytuacji wytrzmac :tongue:

nastepnym razem pogon meza i juz :grin:
Dołączona grafika

#65
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Asiula, ii jak Ci długi wekendzik mija?

#66
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów

jutro z garnka zje...

Shashua ale Ty masz poczucie humoru,no naprawde. Aż sie posmiałam a w kafejce ludzie z ciekawością na mnie spoglądneli. haha
Asiula jak Ci idzie dietka? :-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#67
anika

anika

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 133 postów
sposób shash jest dobry........ale u mnie mało skuteczny...........mój mężuś jest po prostu ŚLEPY,potrafi sprzątać,i to nawet dobrze,ale tu nie chodzi o umiejętności tylko o szacunek do czyjejś pracy....
Dołączona grafika

#68
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Oj Dziewuszki dietka nawet ok. nic nie ubyło od ostatniego razu,ale też i nic nie przybyło :-D .Rozpiska dzisiejsza to:
:arrow: jogurt naturalny z musli
:arrow: talerz zupy pomidorowej
:arrow: dwie marchewki i jedna rzodkiewka
do picia dużo herbaty czerwonej,bo mi zimno jak na wodę :mrgreen:
Weekendzik Kobitki mija w miarę spoko,bo super to by było gdyby słońce zaświeciło a akurat u mnie leje :blush: za to mogę poczytać bo 200 postów zaległych jest jak byk :yikes: no i muszę u każdej coś popisać bo to niegrzeczne się nie odzywać :mrgreen: Miłego popołudnia Wam wszystkim :lovers: :love: :lovers:
Dołączona grafika

#69
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

ale przed jakimis 5 -ma laty tak nas z mężem zgrzała mloda nic nie robieniem,że odpuściliśmy na dwa dni,naczynia się zbierały sukcesywnie,sterta ciuchów rosła,w końcu podałam jej drugie danie w misce a ona na to,a co sie dzieje? więc ja,że jak ona nie robi,nie sprząta,to dlaczego my mamy? niech bedzie i tak,a w domu jeszcze garnki sa ,to niech sie nie martwi,jutro z garnka zje...


Shas Ty to masz pomysły. Ale jak skuteczne to dlaczego nie.

A wracając do tematu naszej Asiuli to rozspiseczka rewelacja.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#70
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Hej Dziewczyny :lovers:
Dziś udało mi się nadrobić zaległe posty :clap: :clap: :clap:
Teraz Wy macie do nadrobienia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dzisiaj to Was z tego forum nieżle wywiało :yikes:
Zastanawiam się czy to dlatego,że :beer: czy też dlatego,że :dumbells:
W każdym razie jutro będzie nowy dzień i wtedy będziemy się rozliczać :thumbsup: Udanej nocki już życzę,chociaż jeszcze trochę posiedzę :love:
Dołączona grafika

#71
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Asiula ,wstawaj śpiochu na kawunię :-D ,bo mnie się samej nudzi :tongue: :lovers:
przysnilo się cosik przyjemnego? ;-) :grin:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#72
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Asiula jak tam u Ciebie dietkowanie idzie???
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#73
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Tak,śniła mi się wstawiona Shas jak chciała wieczorem na forumiku popisać ale Jej główka krzyczała NIET :!: :yikes: :!:
Jak się czujesz Shas Kochana,bo ja humor mam od rana a to z powodu tego że na Śląsku dzisiaj słonko,słonko,słonko :thumbsup:
Rozpiska:
:arrow: jogurt nat.+musli
:arrow: talerzyk zupki
:arrow: jabłuszko
:arrow: i :hmmm: zobacze
Miłego dzionka Wszystkim,nie martwcie się Dziewuszki,jeśli macie jakieś smutki;wskoczcie na forumika a my przegonimy tego złego chochlika :lovers: :lovers: :lovers:
P.S. jeśli chodzi o dietkowanie to nie mogę się zebrać do ćwiczonek :oops:
ten :evil: mi nie pozwala :dumbells:
Dołączona grafika

#74
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Tak,śniła mi się wstawiona Shas jak chciała wieczorem na forumiku popisać ale Jej główka krzyczała NIET

:lol: :lol: :lol: :lol: i to ma być przyjemne? :yikes: :yikes: :yikes:
tosz to horror :!: :!: :!: :!: ;-) :lol: :lol: :lol:

korzystaj z tego słonka ile wlezie,zalicz jaki spacerek ,na powietrzu ,jakąś majóweczkę ,może i cosik procentowego wpadnie :mrgreen: , :evil: -nie kusi na rozpustę?

jeśli macie jakieś smutki;wskoczcie na forumika a my przegonimy tego złego chochlika

poetka! aaaaaaaaaa, :clap2: :clap2: :clap2: :fun: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#75
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Asiula dietkowo slicznie,też bym sobie weszła na wage no ale i tak mam @ to głupie głupoty będa wychodzić az nerwow szkoda. hihi :-) Jakie masz dzisiaj plany??
Miłego dnia. :-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#76
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Iskierko no plan to ja mam taki,że chciałabym się zabrać za jakieś ćwiczonka tylko teraz siedzę,piję czerwoną herbatę i kombinuję jakie by to miały być ćwiczenia żeby mnie zbytnio nie zniechęciły :hmmm: :lovers:
Dołączona grafika

#77
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Asiula no ćwiczonka fajna sprawa ja narazie odstawiłam do czasu odwołania tzn @ :grin: Brzusie są dobre a zreszta jak nie masz pomysłu to w necie sporo takich rzeczy jest no i zawsze możesz sie na areobic wybrać a w grupie zawsze raźniej i nie ma jak sie migać..wszyscy ćwiczą i koniec. :-) Fajna mobilizacja! :fun: :strong:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#78
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
Asiulka nie ma co trza pocwiczyc.. tutaj dzisiaj tysz gorco... normalnie na gaciach mozna bylo latac :tongue:
Dołączona grafika

#79
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Oj Dziewczyny, szału można dostać z tą pogodą:wczoraj piękne słonko świeciło ale wiatr był i zimno jak nie wiem co :yikes: a dziś podnoszę rolety a tam ćma jak w ..... w pierwszej chwili pomyślałam że jest jeszcze noc ale w Kościele dzwonili na mszę więc nie może być u mnie pierwsza msza o siódmej.Tak mi ta pogoda odbiera humor,dawno takiej majówki nie było. :-(
Rozpiska na dziś:
:arrow: jogurt nat 200g+musli
:arrow: udko+warzywka
:arrow: jabłko
:arrow: czerwona herbata
Miłego dzionka Dziewczynki i myślę że poprawi mi się humor jak tylko wstaniecie i odgonicie moje myśli od prognozy pogody :lovers:
Dołączona grafika

#80
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
U mnie wczoraj pogoda fantastycznie piękna i nawet na ognisko się wybrałam, ale dzisiaj za oknem szaro buro, deszcz pada. Bleeee
Asiula rozpiseczna na dziś rewelacja.
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych