Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trzeba schudnąć, czas na zmiany


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2219 odpowiedzi w tym temacie

#21
mamciak

mamciak

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 050 postów

Wagowo jest u mnie 2kg w dół,ale nie chcę tego ptaka na suwaku przesunąć bo on młody jest i jeszcze się spłoszy i może wróci na początek.Poczekam aż się oswoi :mrgreen: Jak 1-go maja waga będzie ta sama lub jeszcze mniejsza to go kopnę do przodu.
Życzę Wam miłej niedzieli :lovers:


dawaj go dawaj w prawo lenia jednego ;-) nic tak nie poprawia humoru na najbliższe dni jak ptaszek lecący w słusznym kierunku :whistle: :thumbsup: :thumbsup:
A poza tym miłej niedzieli życzę i udanej imprezy bez zbyt wielu grzeszków :thumbsup: :wave: :grin:



...



...



#22
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Asiula -świetnie ,wielki gratulacjon za 2 kiloski,zuch dziewczyna jesteś ! :win:
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
życzę miłej imprezki i wszystkiego co najlepsze dla mężusia z okazji urodzinek :-D
Dołączona grafika Dołączona grafika

#23
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Asiula świetnie Ci idzie. W takim razie jak masz dwa kiloski mniej to czas żeby kurczak ruszył w drogę. :clap: :clap: :clap:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#24
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
2 kilosiki no no no ... :tongue: moja droga GRATULACJE :!:
Dołączona grafika

#25
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Kochane,jutro imprezka więc mnie nie będzie i proszę o łagodny wymiar kary tj.żebym jak wróce nie miała 1000 postów do nadrobienia bo padam.Wszystkim bym chciała coś napisać jak coś wiem to poradzić ale jak mam zaległości w czytaniu to potem nie mam siły już odpisywać :-/
Dzisiejszą rozpiskę podałam na blogu Shas i nie kłamałam bo faktycznie dziś było wszystkiego po szczypcie a to dlatego,że próbowałam to co zrobiłam na jutrzejszą imprezę
...oj dziewczyny,jednak skłamałam bo piekłam babkę ajerkoniakową i wypiłam przy okazji trzy kieliszeczki tego żółtego likierku :mrgreen: Pozdrawiam Was serdecznie,ćwiczcie,spalajcie i się uśmiechajcie i na mnie czekajcie :mrgreen: :-D :mrgreen: :lovers:
Dołączona grafika

#26
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
wino ewentualnie ale likiery niet :tongue:

miłej imprezki.. mam nadzieję ze wybawisz się za wszystkie czasy :grin:
Dołączona grafika

#27
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Asiulka to udanej imprezy :wave:
Dołączona grafika

#28
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Asiula miłej imprezki zatem Ci życzę. I nie nagrzesz za dużo. :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Asiula, i co tam dzisiaj na froncie słychać?

#30
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
asiula udanej imprezki :thumbsup: i nie nagrzsz nam za bardzo :lol:

:hmmm: babka ajerkoniakowa :icecream:

#31
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
a Może jakiś przepisik na tą babkę dostaniemy?? Upiekłabym i skubnęła kawalątek.
Coś mnie nosi na słodkie od wczoraj. Tylko chodzę po domu i szukam najmniejszej okruszynki
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#32
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Anusiak słotkiego nie wolno słotkie jest be :cry: Niestety :-/
Dołączona grafika

#33
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Witajcie Kochaniutkie,jesteście wspaniałe.
Imprezka udana nawet bardzo bo dwa kiloski w dół się utrzymały więc jeszcze dziś puszczę ptaszka do przodu.
Przepisik dam(w temacie przepisy) bo może nam nie wolno słodkiego ale rodzinkom możemy dogadzać.
Dziś jak tu weszłam to spotkały mnie dwie niespodzianki :clap: po pierwsze mam już trzy gwiazdki a tytuł zobowiązuje a po drugie wchodze na blogi szukam swojego tematu a tu nie ma :yikes: myślę jeden dzień mnie nie było i już mnie wyrzucili :-(
szukam więc szukam i nagle oczom nie wierze mój blog ma już miano popularnego :clap: Dajecie mi takiego powera itak mnie motywujecie,że teraz jestem w 100% przekonana że moja zgrabna figurka już tuż tuż :lovers:
Życzę Wam miłego dzionka i biegnę do Waszych temacików bom ciekawa co tam nowego :hmmm:
Dołączona grafika

#34
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

szukam więc szukam i nagle oczom nie wierze mój blog ma już miano popularnego

a gdzieś Ty to wyczytała? ja jakaś ślepowata czy co,bo nigdy czegoś takiego na forum nie zauważyłam :lol: :lol: :lol:
gratuluje kilogramikow,imprezki,gwiazdeczek i humorku przede wszystkim :clap2: :clap2: :clap2: :grin:

aaaaaaaaaaaaaa,załapałam! ;-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#35
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Asiula, świetnie Ci idzie :clap2: :clap2: :clap2: Uwielbiam czytać tak pozytywne pościki

aaaaaaaaaaaaaa,załapałam!

a ja nie cielok ze mnie

#36
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Anja ,takie kopertki z "bombą" ,albo z dużym N,to oznaczenia ,też na to wcześniej nie zwróciłam uwagi 8-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#37
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, aaaaaaa to już teraz wiem widzisz jaki cielok ze mnie i jak trybie :blink:

#38
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:lovers: :lovers: :lovers: :love: :lovers: :lovers: :lovers: :grin:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#39
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Asiula wielkie gratulacjony za 2 kiloski i byle tak dalej!!!Pędzisz..musze Cie zacząć gonić bo jak nie to bedziesz mnie pierwsza na mecie witać..Było by miło oczywiście ale tez by mi sie przydało z wiatrem pędzić. hihi Wielkie :clap2: :clap:
3maj tak sie dalej slicznie! :-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#40
anika

anika

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 133 postów
asiulku ja nawet o 1 przesuwam bo to od razu się cieplej na serduchu robi jak sobie tak popatrzę...co prawda dawno już mi nic nie drgnęło, ale wzięłam się za ćwiczenia i mam nadzieję że już niedługo znów coś ruszy
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych