Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ten sam cel co wy - SCHUDNĄĆ na zawsze....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

dawaj te pingwiny,Gufcia ,tylko nie wiem ,czy im tam za ciepło nie bedzie?


Na razie się depilują i dzwoniły do Mikołaja po radę on po całym świecie dyma z reniferami to może one coś umyślą :hmmm:

ja też-wyczekuję na każdy kolejny w niedziele ,on tak fajnie opowiada-że to się łyka jak lody


Ja to mam narąbane bo on dla mnie aseksualny całkiem w tych koszulkach a śniło mi się takie cuśśśśśś :blush: :blush: :blush: :whistle: :whistle: :whistle: :blink:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!



...



...



#62
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Na razie się depilują

no nie :mrgreen: -aż taka wymagająca nie jestem ;-) :lol: :lol: :lol: :

Ja to mam narąbane bo on dla mnie aseksualny całkiem

a wiesz-w tym coś jest-nigdy nie przyszło mi do głowy-że to mężczyzna :yikes: bleeeee :sick: i nie tylko w koszulkach-ale opowiada wciągająco
a oglądałaś jego wywiad z Frytką? rzuca na kolana :lol:

a śniło mi się takie cuśśśśśś :blush:

:?: :?: :?: :?: :?: :hmmm: :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#63
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

a oglądałaś jego wywiad z Frytką? rzuca na kolana


100x :clap2: :clap: ale ją zmasakrował :yikes: kocham inteligentnych i błyskotliwych facetów, szlag z aseksualnością!
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#64
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
O podróżniku, dziennikarzu itd... Wojciechu Cejrowskim, który ostatnio zrzekł się polskiego obywatelstwa i wyemigrował do Ekwadoru. Jest boski. Można sobie z nim na wycieczkę po Meksyku pojechać tylko nie pamiętam tej cyfry tam napisanej w euro :hmmm: :cry: :cry:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#65
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
uważacie że on jest boski? hmmm :hmmm:

ja tam mam o nim odmienne zdanie.. to jest eks mąż pawlikowskiej i mimo iz sa n lat po rzwodzie ciągle mowi o niej jak o swojej żonie itp.. by se darował.. poza tym.. nie ejst tolerancyjny.. można go nazwac dewotą

zostawić mu trza że ejst inteligentny.. ale naprawde nie jest trudno zgnoic człowieka w niewybredny sposób... widziałam frytka vs. cejrowski i dla mnei to było debilne i żenujące z obu stron.. frytki.. wiadomo dlaczego a cejrowskiego że się zniżył do takiego poziomu...niby taki inteligentny fecet a sie zachował jak menel spod budki z piwem bo pod takim hasłem ta rozmowa przebiegała :tongue: skoro z niego taki katolik wielki to czego w programie ludziom ubliża.. hipokryzja wychodzi kazdą dziura z niego

szanuję go jako podróżnika.. jako człowieka i osobę medialną absolutnie NIE! :grin:

sorki jesli kogos uraziłam ale nie mogłam przejsc obojętnie :tongue:
Dołączona grafika

#66
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

widziałam frytka vs. cejrowski i dla mnei to było debilne i żenujące z obu stron.. frytki.. wiadomo dlaczego a cejrowskiego że się zniżył do takiego poziomu...

mnie się akurat to podobało-jak się publicznie robi karierę na d...e -to trudno udawać-że białe jest czarne ,powinna się z tym liczyć!
że utarł jej nos- jestem za -bo się należało i sama się jakby prosiła-tfu...

dzisiejszy jego program też był świetny ,uśmiałam się ,i to chyba tyle-

zostawić mu trza że ejst inteligentny.

,świetnie opowiada i coś z tego w głowie zostanie ,a nie jak w innych programach tego typu

to jest eks mąż pawlikowskiej

aż takich szczegółów nie znam-jego życie :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#67
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
generalnie nie lubie frytki zeby była jasnośc i owszem robi kariere na dupe to tym bardziej.. :tongue:

ale kurde zeby taki inteligenty facet w taki sposób rozmawiał.. generalnie jak to obejrzałam i potem program gdzie mowił o pawlikowskeij to totalnie straciłam do neigo szacunek..

zostawiam mu tego podróznika bo programy z tej serii ma naprawde boskie :tongue:
Dołączona grafika

#68
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to muszę sobie pogrzebać -bo o Pawlikowskiej nie oglądałam :hmmm:

zostawiam mu tego podróznika bo programy z tej serii ma naprawde boskie :tongue:

:clap2: :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#69
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
zainspirowana przez szczypcię-znalazłam stronke Cejrowskiego-i przepadłam-na calusieńki wieczór-niesamowicie opowiada:

może która poczyta z Was-ja z wypiekami siedziałam-bardzo fajne :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#70
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ja się tam zarejestrowałam nawet :grin: i tak się czaję żeby mu jakoś tak dyskretnie dać do zrozumienia że ja z nim...na taką wyprawę...marzę... :blush: :cry:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#71
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Hey kochane wróciłam :P a co najlepsze pisałyscie o tej zemscie to tak dla scislowsci nazywa sie ona "zemstą faraona" nie doświadczyłam jej w tym roku :P hehe :D z czego jestem zadowolona od jutra zaczybnam dietke :P w egipcie schudlam i chce dalej chudnac :P pomóżcie....

#72
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
wróciłam wczoraj :P o 16 :P

#73
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Witam witam teraz pomozcie mi zaczac dietke kochane moje :)

#74
odchudzanie-klimuszko

odchudzanie-klimuszko

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Każda dieta czy kuracja powinna być przede wszystkim NATURALNA. Oznacza to, iż redukcja wagi musi być związana z pojęciem zdrowego odchudzania, polegającym na dostarczaniu organizmowi niezbędnych wartości odżywczych przy jednoczesnym ograniczeniu ilość kalorii.

#75
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Każda dieta czy kuracja powinna być przede wszystkim NATURALNA. Oznacza to, iż redukcja wagi musi być związana z pojęciem zdrowego odchudzania, polegającym na dostarczaniu organizmowi niezbędnych wartości odżywczych przy jednoczesnym ograniczeniu ilość kalorii.

brawo ,o to w końcu chodzi w zdrowym i prawidłowym chudnięciu ,i większośc z nas zdaje sobie z tego sprawę

napiszesz może cos o sobie? :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#76
maluszek00

maluszek00

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
nie da sie schudnac na stałe...
ale po operacji powinnas troche przybrac na wadze ;)

#77
Margosia

Margosia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 65 postów
No właśnie, jak schudnąć raz na zawsze" ?

Przydała by mi się odpowiedz na te 3 pytania:

1. Co takiego jeść aby nie mieć zaparć
2. Co takiego jeść na lepszą przemianę materii?
3. Co jeść aby nie czuć się sytym, ale żeby też jedzenie miało mało kcal?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych