Skocz do zawartości

Zdjęcie

AKCJA: Biegamy!!!! W kupie raźniej ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#21
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ponto piekne slowa,dlatego chcialam tlumaczenie-wiedzialam ze cos fajnego naklikalyscie

chciałam chociaż normalną wagę kupić, bo ta to ma humory jak kobita przed okresem.

tez kobieta,no popatrz jakie my teraz humorzaste kobietki jestesmy.



...



...



#22
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
:blink: :blink: :blink: no tak dziewczyny wszystko rozumiem :blink: :blink: :blink: :mrgreen:

#23
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
Amo la vita meravigliosa

kocham to życie cudowne :tongue: Włoskiego nie znam (aczkolwiek piękny język), a to jest cytat z piosenki Meravigliosa creatura (Gianna Nannini)

:arrow: http://pl.youtube.co... ... re=related


Ponto uczysz się włoskiego?




A pulsometr rzeczywiście bym sobie kupiła, by była przynajmniej motywacja, że wydałam kasę, to teraz mus korzystać.




dokładnie :D A do tego bieganie stało się naprawdę przyjemne!


kurcze tez bym chętnie pobiegała... ale samej sie nie chce... :-( jakos zmotywowac sie nie umiem :-(


Najlepiej biega się samemu! A jeśli dodasz do tego odtwarzacz z ulubioną muzyką to nawet nie masz pojęcia jakie to jest odprężające! :tongue:


A ja dziś zaraz z rana byłam na badaniach krwi i moczu, a o 15.30 mam USG.....przez co do tego czasu nie mogę jeść i co gorsza pić i robić siku :( Mam problemy z nerkami i zapowiada się wizyta u nefrologa....
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#24
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Caly czas sie ucze, od xxxxxx lat :mrgreen:

Twojej wypowiedzi nie przetlumaczylam, bo nie ja bylam jej autorka, troche glupio by bylo tlumaczyc cudza wypowiedz. Kazdy niech sie tlumaczy sam, najlepiej bowiem wie co dokladnie mial na mysli :mrgreen:

Trzymaj sie, i juz nie mace w Twoim watku :-)

#25
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Z bieganiem jest podobnie, jak sie sprobuje, to powoli wciaga.


jejku, to może i ja spróbuje, zamiast siedzieć w fotelu i rozmyślać nad swoim losem :-(

tylko moja kondycja jet równa zeru, straszna zadyszkę mam zaledwie po kilku metrach.
Dołączona grafika

#26
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
iwonka - mocno trzymam za Ciebie kciuki. Najtrudniejszy pierwszy krok, pozniej innych zrobisz sto :whistle: :win: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#27
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
iwonka69 no ja mam podobnie. Właśnie dlatego planuję najpierw marsze, ale jakoś nie mam czasu się zebrać.

#28
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
i co, i dupa, tyle sie nagadałam a jak zaczęłam sie zbierać na te marsze to ciemno sie zrobiło. Najgorsze, że chciałam z dziewczynkami troche spacerkowo pochodzić po lesie i wyobraźcie sobie, że żadna nie chciała iść ze mną :-(
Dołączona grafika

#29
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów

i co, i dupa, tyle sie nagadałam a jak zaczęłam sie zbierać na te marsze to ciemno sie zrobiło.

Dla mnie też zdecydowanie za wcześnie się robi ciemno. Całe szczęście że w zimie przynajmniej śnieg jest, to cokolwiek będzie widać. Ale co z jesienią i wiosną? :-?

#30
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

i wyobraźcie sobie, że żadna nie chciała iść ze mną :-(

U mnie jest to samo! Gdy chcę,żeby ze mną poszła to nie chce jej się,a gdy niechce jej zabrać to są fochy.

#31
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów

U mnie jest to samo! Gdy chcę,żeby ze mną poszła to nie chce jej się,a gdy niechce jej zabrać to są fochy.

A moje piesy zawsze chętne :mrgreen:

#32
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów

i co, i dupa, tyle sie nagadałam a jak zaczęłam sie zbierać na te marsze to ciemno sie zrobiło. Najgorsze, że chciałam z dziewczynkami troche spacerkowo pochodzić po lesie i wyobraźcie sobie, że żadna nie chciała iść ze mną :-(


U mnie jest to samo! Gdy chcę,żeby ze mną poszła to nie chce jej się,a gdy niechce jej zabrać to są fochy.


No to mówię, słuchawki na uszy i w drogę samotnie, a za jakiś czas leniwe koleżanki pękną z zazdrości że tak świetnie wyglądacie i może wtedy się skuszą ;-)
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#33
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów

A moje piesy zawsze chętne :mrgreen:


Moje tez chetne, ale jogging jakos nie bardzo mi z nimi wychodzil, bo one musza powachac, obsiusiac trawke w kilku miejscach, zatrzymac sie na chwile bo cos zobaczyly, poszczekac na cos itd :mrgreen: . Taki jogging ze mna to dla nich zadna frajda, bo za wolno biegalam, dezorientowaly sie dosc szybko, bo to ani spacer, ani bieg w pelnym galopie. Z jednym psem to jeszcze jakos pewnie by szlo, ale grupka zawsze wzajemnie sie inspiruje. Za to ganiaja za soba jak sie je na polu spusci, az im sie uszy trzesa, ja nie mam nawet szans, za szybkie sa :mrgreen:

#34
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
ponto, moje to samo, przy czym dodatkowo boję się, że stracę rękę bo jeden z potworów to dość żywiołowy jest :tongue:
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#35
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
Kupiłam sobie specjalne buty do biegania.....wrażenia?

Biega się o niebo lepiej, naprawdę czuć tą amortyzację, ale.....ogniotłam sobie małe paluszki w nogach :cry: Jak to się nie zmieni to będzie załamka.
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#36
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Libelle - I jak buty sie sprawuja? Juz sie troche ``rozchodzily`` czy w dalszym ciagu uciskaja?

#37
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
na razie zrezygnowałam z testowania, bo jutro idę na wesele i nie mogę mieć żadnych bąbli :geek: Dziś biegałam w starych. Ogólnie miałam zły humor, zaczął padać deszcz więc stwierdziłam że nie biegam. Chwilę później dopadł mnie większy dołek, powiedziałam że niestraszny mi deszcz i poszłam. Czuję się o niebo lepiej :tongue:
A teraz idę robić się na bóstwo, gładkie nóżki, pazurki i takie tam, bo jutro wolę się wyspać :blush:
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#38
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
Załamka! Pogoda taka dupiata, że nie biegałam już ponad tydzień! Strajk- czekam na ciepełko.
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#39
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
no pogoda niestety nie dopisuje... Ja biegam w pokoju w mniejscu tak do 30 min codziennie... i zastanawiam się czy takie bieganie też coś daje... :hmmm:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#40
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Mila - Bardzo interesujacy pomysl.
Takie bieganie rowniez sporo daje, byc moze jest bardziej monotonne, ale coz z tego? Z pewnoscia skorzystam z niego w przyszlosci, dziekuje :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych