Skocz do zawartości

Zdjęcie

To ja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
583 odpowiedzi w tym temacie

#21
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
garsteczka witam Cię serdecznie i trzymam kciuki , żeby się udało;) dawno mnie nie było i nie zdążyłam sie wcześniej przywitać.
Dołączona grafika
Angela;)



...



...



#22
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
Witam po weekendzie :)

malenki zlapal katar, i dwa dni spedzil u mamy na rekach, ale dzis idziemy zakupic jakas pomoc z apteki.
Niedziela to u mnie dzien 'objadania', na obiad byly zeberka, na kolacje gofry z truskawkami i bita smietana.
Tylko coraz latwiej mi jest pic wode, bez problemu wypijam teraz 2 litry.
Tylko jeszcze bym chciala przyzwyczaic sie do jedzenia owssianki bez cukry...ale jakos nie wychodzi, nie smakuje jak jest nieslodka...

A pogoda nam sie zepsula dzis, ale nic to, w sam raz na leniuchowanie w domu.
Przez weekend zrobilam duzo porzadkow w domu, i od razu lepiej sie mieszka, ale ciekawe jak dlugo to potrwa, bo jestem raczej balaganiara :oops:
Dołączona grafika

#23
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Niedziela to u mnie dzien 'objadania', na obiad byly zeberka, na kolacje gofry z truskawkami i bita smietana.

Normalnie kopaski masz ode mnie :grin:

Tylko jeszcze bym chciala przyzwyczaic sie do jedzenia owssianki bez cukry...ale jakos nie wychodzi, nie smakuje jak jest nieslodka...

O ja mam wlasnie dzis owsianke na sniadanie- zeby nie slodzic dodaje kilka rodzynek i banana, swiezego albo kilka suszonych plasterkow :icecream:

Trzymam kciuki, zeby Twoj Synus jak najszybciej wrocil do zdrowia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#24
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
ale ta niedziela to zawsze tak, dzieki temu urztymuje stale tempo przemiany materii, to rada dietetyka, i jak najbardziej dzial, zeby jeden dzien w tygodniu jesc normalnie, tradycyjny obiadek i jakies slodkosci.
Organizm na diecie dostaje mniej jedzenia dlatego zwalnia metabolizm a po takim dniu dostaje sygnal ze juz mozna przyspieszyc :evil:


takie male oszukanstwo, hehehe, a waze sie zawsze w srode i jest okolo kilo mniej z tygodnia na tydzien

a malenkiemu przekaze ze ma zdrowiec :-) dzieki.
Dołączona grafika

#25
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
garsteczka, zdrówka dla maleństwa :-D

zeby jeden dzien w tygodniu jesc normalnie, tradycyjny obiadek i jakies slodkosci.


a powiem ci,że jak diekowałam tak na całego to też robiłam sonbie w niedziele takie swięto, i faktycznie chudłam :-D a teraz muszę wrócic do diety :-/

#26
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

jeden dzien w tygodniu jesc normalnie, tradycyjny obiadek i jakies slodkosci.

Ja pierwszy raz o czyms takim slysze- ale skoro tak jest , to nawet miło :grin:
Ale ja nie przepadam za słodyczami, a jak dietkuje i ktoregos dnia bym wiecej zjadła niz normalnie- zaraz brzucho boli i taka robota :-(
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#27
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

ale ta niedziela to zawsze tak, dzieki temu urztymuje stale tempo przemiany materii,

Któraś już o tym pisała.Jak tak się dobrze człowiek zastanowi ,to rzeczywiście coś w tym jest, brzmi logicznie.
To całkiem dobra wiadomość.

#28
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
mnie wczoraj np. było niedobrze po ok 9 kostkach czekolady , a normalnie mogłabym zjeśc całą czekoladę i jeszzce kinder bueno itp;P to penwie dlatego, że od paru tygodni nie napychałam sie słodyczami i prawie w ogóle ich nie jadłam, żadko i to w małych ilościach.
Dołączona grafika
Angela;)

#29
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

mnie wczoraj np. było niedobrze po ok 9 kostkach czekolady , a normalnie mogłabym zjeśc całą czekoladę i jeszzce kinder bueno itp;P to penwie dlatego, że od paru tygodni nie napychałam sie słodyczami i prawie w ogóle ich nie jadłam, żadko i to w małych ilościach.


wiecie, to nie musi byc ze w taki dzien sie je slodycze, czasem poprostu warto zjesc normalny obiad, pizze, lub inna niezdrowe i niedietetyczna potrawe.
Raz ze regulujemy przemiane materi a dwa ze latwiej jest diete trzymac, wiedzac ze za kilka dni zjemy cos za czym tesknimy :-D
Dołączona grafika

#30
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
ja najchętniej nie jadłabym takich rzeczy już w ogóle ale wczoraj to się nie mogłam powstrzymać;)) i pewnie sie tak jeszcze zdarzy nie raz, ale narazie utrzymuje dietę bez słodyczy znów od dziś;d;d
Dołączona grafika
Angela;)

#31
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
duzo zdrowka dla synka

Ja w niedziele tez zazwyczaj pozwalam sobie na wiecej albo w sobote.Mam tez taki dzien dla swojego smaku-jem to co lubie.Nie zapycham sie na chama ,ale cos nie dietkowego zawsze wpadnie do zoladka.
Co do owsianki ja mieszam z jogurtem owocowym ,sproboj moze ci zasmakuje-najlepszy jest malinowy lub truskawkowy.Mozesz jesc z konfitura,ale z fruktoza zamiast cukru.Owocki mozna dodac...........pozdrawiam.

#32
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
Oj to nie dobrze, że malutki się rozchorował. Nie ma nic gorszego niż chore dziecko - człowiek zrobiłby wszystko, żeby tylko dziecina poczuła się lepiej. Mam nadzieję, że szybko mu przejdzie :lovers:
A z tą niedzielą to super pomysł. Ja zawsze w sobotę pozwalam sobie na moją ukochaną kawę za Starbucksa (frappucino :icecream: ), oczywiście jak jestem gdzieś blisko kawiarni. To takie moje małe szaleństwo, którego nie mogę się wyzbyć. Pewnie teraz będzie mi łatwiej, bo robi się zimno i mrożona kawa nie jest najlepszym pomysłem :tongue:
Let's do it!

Dołączona grafika

#33
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tak sobie czytam o tych sobotach i niedzielach i ja szczerze mówiąc nie robię sobie takich dni :blink: ale jak czasem mam na coś ochotę to to po prostu jem i tyle :tongue:

#34
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

tak sobie czytam o tych sobotach i niedzielach i ja szczerze mówiąc nie robię sobie takich dni ale jak czasem mam na coś ochotę to to po prostu jem i tyle


ty przecież nasz chudzielec to możesz sobie pozwolić a pozatym systematycznie chodzisz na aero i wogóle chyba nie umiesz usiedzieć w miejscu więc ruchu masz sporo :clap2:

#35
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
Probowalam dzis owsianke z owocami, rodzynkami i.... bez cukru to nie to samo :-/


Co do tych dni, sama mysl ze za w ten jeden dzien moge zjesc cos o tradycyjnie niezdrowego pomaga mi w chwilach gdy mam ochote rzucic sie na jedzenie.

A malenki nadal jest chory, teraz ja tez mam katar i jestem tak potwornie zmeczona, bo caly ranek go nianczylam, biedny plakal, nie chcial sam lezec bo mu trudno oddychac wiec go nosilam zeby mu ulzyc.

Dzieki za wsparcie, nie pisze za wiele w Waszych tematach, bo narazie jestem na etapie czytania, a duzo tego ;-)

Ze zmeczenia nie chce mi sie cwiczyc, woda nijak nie wchodzi, popijam mleko z miodem i herbate z cytryna.
Teraz juz musze sie zajac malenkim bo znowu wola.
Dołączona grafika

#36
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Garsteczka sproboj z jogurtem owocowym.Dla mnie owsianka jest :sick: :sick: :sick: ale z jogurtem mi smakuje
Widze ze ciebie tez dopadlo chorobsko,kuruj sie kochana,malenki tez chory.Biedulka jestes.
Mam nadzieje ze jutro juz lepiej bedzie..........duzo zdrowka zycze

#37
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
troche to korzystam z tej choroby... malenki wyneczony taki zasnal sobie, a ja mam wymowke sama przed soba zeby dluzej siedziec przy komputerze :evil:


sprzatac nie bede, gotowac mi sie nie chce, a do szkoly juz zadzwonilam ze dzis nie przyjde niestesty....

wlasnie jogurty to tylko naturalne jem, bo jakis czas temu mialam straszny problem ze wzdeciami, choc nie jadam ciezkich rzeczy. Wieczorami moj brzuch rosnal do rozmiarow z 9 miesiaca ciazy :cry: i bolalo...
Wzdecia znikly gdy zamienilam owocowe jogurty na naturalne.
Dołączona grafika

#38
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
Oj widzę, ze zarazki i w Londynie zaczynaja grasować :hmmm:
Mam nadzieję, że już niedługo poczujecie się lepiej. Trzymaj się cieplutko :wave:
Let's do it!

Dołączona grafika

#39
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Zapraszam do Norge , tutaj jeszcze zarazki niedotarły...haha ciekawe ile jeszcze bede sie cieszyc zdrowiem :thumbsup:

Milego dnia Garsteczko :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#40
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Zapraszam do Norge

Tomsa kusisz, oj kusisz.
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych