Skocz do zawartości

Zdjęcie

To ja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
583 odpowiedzi w tym temacie

#61
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Witaj garsteczko :-)
Chcialam sie z Toba przywitac rowniez w Twoim watku.



...



...



#62
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

Chcialam sie z Toba przywitac rowniez w Twoim watku.



bardzo mi milo :-D

ja korzystam z tego ze ukochany dluzej pracuje dzis wiec siedze sobie i pisze na forumku.

Mam pytanie, bo na pewno jest tu wiele doswiadczonych kucharek,
czesto przyrzadzam sosy ze smietana, bardzo je lubie ale ida w sadelko....
wiem ze mozna zastapic je jogurtem ale jak to technicznie wyglada?
tak poprostu zamienic?
Dołączona grafika

#63
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Lepszych rad udziela Ci z pewnoscia bardziej doswiadczone dziewczyny. Natomiast ja, dyletantka, zastepuje smietane jogurtem o konsystencji smietany ( jogurtem typu Cheesy- 0,1%). Konsystencja i smakiem do zludzenia przypomina smietane, tylko kalorii mniej :mrgreen:

#64
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
Poszukam czegos takiego po sklepach, bo naprawde, tyle ile stosuje smietany w kuchni to by oddzial wojakow utuczylo.
Tylko mojego ukochanego nie tuczy, on ma spalanie ustawione na maximum :evil: :evil:
Dołączona grafika

#65
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Garsteczka a jak tam przeziebienie,lepiej ci juz??????????????
Fajnie ze udalo ci sie z malym na spacer wyjsc,ja tez mialam dzis ladna pogode i 19 stopni.
Milego wieczorka...............

#66
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

Garsteczka a jak tam przeziebienie,lepiej ci juz??????????????
Fajnie ze udalo ci sie z malym na spacer wyjsc,ja tez mialam dzis ladna pogode i 19 stopni.


u nas juz dobrze, katarku prawie nie ma, nie goraczkujemy, mi pomogl AMOL, plyn niezawodny, a malenkiemu kropelki i jakies takie smarowidlo dla bobaskow.

choc to nie do konca koniec zmartwien bo maly meczy sie z ...zaparciami, ale damy rade ;-) ;-)

Nawzajem milego wieczorku :wave: :wave: :wave:
Dołączona grafika

#67
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Zrob mu herbatke z kopru wloskiego.Pamietam ze moja siostra swojemu synkowi dawala,a mial kolki i zaparcia tez czesto.Moze za malo pije????Gdyby byl starszy to bys mogla mu kiwi dawac-pomaga.

#68
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Garsteczko-moja Jula w wieku 2 lat miała straszne problemy z zaparciami (7-10 dni nie robiła kupy).Pomógł nam wtedy Debridat,ale nie wiem od jakiego wieku to można stosować.Oczywiście to jest lek na receptę.

#69
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
garsteczka, moja natalia też miała zaparci ajak była malutka i zmian mleka dopiero spowodowała że mogła sama sie załatwic

#70
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
garsteczka jak malenstwo??????lepiej?????
Masz jakies ciekawe plany na weekend????
Milej sobotki zycze :wave:

#71
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
hej dziewczyny, ja mam dzis jakis kiepski dzien, malenki sie czesto budzil w nocy :-( :-( :-(

biedaczek, ale pic wogule nie chce, juz probowalam od dawna podawac mu koperek, albo soczek albo chociazby wode on tylko lubi mleczko. Jedynie plyny przyjmuje z jedzeniem, tzn jak podaje kaszke albo przecier to rozrabiam woda.

On jest teraz radosny jak skowronek, a ja marze o ocy bez pobudek :cry: :cry: :cry:

Pocieszam sie tym ze to jego zaparcie pewnie sie szybko skonczy, rzadko trwa dluzej niz 2 doby.... choc mial je dopiero 3 raz.

Masz jakies ciekawe plany na weekend????


To zalezy od pogody, ale moze wybierzemy sie do muzeum nauki. Mnie kreca bardzo takie konstrukcje i wynalazki rozne :mrgreen: :mrgreen:


Robie kawke, wpadnie ktos? :chef:
Dołączona grafika

#72
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

To zalezy od pogody, ale moze wybierzemy sie do muzeum nauki. Mnie kreca bardzo takie konstrukcje i wynalazki rozne :mrgreen: :mrgreen:

noooooooooooooooooooo,chociaz fizyka mnie nigdy za bardzo nie wciagala........
Na discavery sa zawsze fajne programy-o wielkich i dziwnych konstrukcjach ,rozne ciekawostki-lubie je ogladac.........Jak co jest zbudowane...........

Garsteczka ja juz moja kawke koncze,ale niedlugo druga sobie zrobie to razem wypijemy.......

Oj biedulko niewyspana,a malenki na pewn sie meczy z bolem brzuszka...moze rzeczywiscie za malo pije...............

Milego dnia zycze...............

#73
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

Oj biedulko niewyspana,a malenki na pewn sie meczy z bolem brzuszka...moze rzeczywiscie za malo pije...............



no teraz akurat nie wyglada zeby sie meczyl.. :hmmm: jak to jest ze on tylko w nocy taki biedulek, a w dzien wystarczy ze go poloze wsrod zabawek kolorowych i nawet o jedzeniu nie pamieta :roll:

ja mialam zrobic kawke, ale zapomnialam, to ide robic teraz, :-D
Dołączona grafika

#74
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
No to chlup :beer: :beer: :beer: ,zmykam bo lazienka krzycy ze jest brudna............ :blink: na razie pa

#75
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
http://uk.youtube.co...h?v=WTt9_alBApM


przy tym sie lepiej sprzata :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dołączona grafika

#76
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
garsteczka, słyszałam to :grin: :grin: :grin: :grin:

#77
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

no teraz akurat nie wyglada zeby sie meczyl.. jak to jest ze on tylko w nocy taki biedulek, a w dzien wystarczy ze go poloze wsrod zabawek kolorowych i nawet o jedzeniu nie pamieta

Biedulek Twoj synus-ja mojej młodej robilam masaze brzuszka- z dloni robisz "lodke" i dookola pepuszka odwrotnie do wskazowek zegara delikatnie masujesz- podpatrzylam to od rehabilitantki u mojej mamy w pracy- tak masowala starszych ludzi ktorzy cierpieli na zaparcia, mowila ze taki rodzaj masazu pobudza jelita- na moją Mikę od razu dzialalo - do dzis stosuje gdy skarzy sie na brzuszek, buziaki, milego dzionka Garsteczko :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#78
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Garsteczka ja wyjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,poplakalam sie ze smiechu.............. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to jest doskonale..........................ja dzisiaj slucham Rammsteina............daje czadu i sasiadow chce podenerwowac troche........... :evil: no wiesz zeby nie zapomnieli ze kolo nich mieszkam :evil:
ja juz lazienke zalatwilam a ty?????????????
lece do kuchni,pa

#79
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Garsteczko ekstra :lol:

#80
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ciesze sie ze sie spodobalo, a u mnie.......jest kupka :mrgreen: :mrgreen:

Biedulek Twoj synus-ja mojej młodej robilam masaze brzuszka- z dloni robisz "lodke" i dookola pepuszka odwrotnie do wskazowek zegara delikatnie masujesz-


tomsa, ja sie boje takie rzeczy wykonywac.... jedynie jak smaruje wieczorem balsamem to tak delikatnie probuje. Malenki teraz pojadl mleczka i spi :whistle:


ja juz lazienke zalatwilam a ty?????????????



u mnie w lazience prawie blyszczy, koncze kuchnie i zaczelam robic rosol, znaczy w moim wykonaniu to tylko roztwor ktory rosol ma udawac :chef:
jeszcze tylko do Was zajrze. ;-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych