Skocz do zawartości

Zdjęcie

To ja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
583 odpowiedzi w tym temacie

#541
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

natomiast w nocy nie potrzebujemy energi, tylko budulca,ktorym sa aminokwasy z bialek.

Kochana przy dietce to Ty na noc kolację powinnaś sobie wogóle darować ażeby nie obciążać żołądka to po pierwsze,po drugie w nocy już wszystko się regeneruje i to co zjesz na noc rano masz na wadze w postaci sadła ;-)
Dołączona grafika



...



...



#542
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ja tam jajka mogę na okrągło...spożywać :blink: :blink: :blink: Tyle że w jajku żółtko i to pewnie ten ból, nie?

Ja umyłam podłogi i czekoladka to w ramach nagrody i w ogóle najpierw obowiązek a potem przyjemność ja preferuję :tongue: Jak się w końcu opamiętam to wrócę na właściwe tory i nie będzie jak u Anusiaka, że zamiast do Częstochowy to Ona do Sieradza po cement... :blink:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#543
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
No to zdecydujcie w koncu :blink: bialko na kolacje czy na sniadanie :blink: bo zaczynam watpic :blink:

Agnieszka71, dobrze piszesz, ale poleci Gufcia w piatek i zabalujemy, co? bo my to juz jestesmy umowianoe :piwo:

Kochana jak mnie w piatek w nocy z lotniska odbierzesz to nie ma problemu,mam samolot okolo 21 to o 23 naszego czasu u ciebie bede.
mam tylko problem z balastem,tez by chcial :blush: masz wieecej materacy czy karimatki zabrac?

#544
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

No to zdecydujcie w koncu bialko na kolacje czy na sniadanie bo zaczynam watpic

na diecie to kolację oddaj wrogowi ale ja ci powiem że osoby spożywajace dwa jajka na śniadanie szybciej tracą na wadze ;-)
Dołączona grafika

#545
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

przy dietce to Ty na noc kolację powinnaś sobie wogóle darować ażeby nie obciążać żołądka to po pierwsze

to jest pulapka dietetyczna wlasnie ze kolacji nie jadamy na diecie,

po drugie w nocy już wszystko się regeneruje

regeneruje sie aminokwasami ktore skad bierze jak nie z bialek?

Aga mam domek ogrodnika :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#546
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Aga mam domek ogrodnika :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Jezu,juz jade ,wsiadam w samolot,pedze.............
sluchaj to my facetow zostawimy w mieszkaniu a my w domku ogrodnika :piwo:i ty dopiero teraz o tym...takie mozliwosci.............. :piwo:

ale ja ci powiem że osoby spożywajace dwa jajka na śniadanie szybciej tracą na wadze ;-)
_________________

zamulilabym sie na amen :sick:

#547
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

przy dietce to Ty na noc kolację powinnaś sobie wogóle darować

to jest pulapka dietetyczna wlasnie ze kolacji nie jadamy na diecie

:hmmm: :hmmm:
Dołączona grafika

#548
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
garsteczka chciała pocztać co tam u Ciebie ale w końcu tylko o jajach sie naczytałam i tyle

i włąśnei mam dziś na śniadanko oooo

#549
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

sluchaj to my facetow zostawimy w mieszkaniu a my w domku ogrodnika

im jeszcze Dominikamojego damy pod opieke,co by sie nie nudzilo, amy sie zaopiekujemy butelkami, moj J zaczal sobie barek kompletowac,tak wiec, koniaczek,12letnia whisky, absolwent juz stoja i czekaja :tanczy: :tanczy: :tanczy:

A ja dzis spalam do 8 20, z przerwami na wydzielanie mleka :blink: bo moje dziecko znow glodne w nocy :roll: :roll:

Drugi dzien dietki, na wadze nic nie spadlo, ale brzuch jakbymniej nadety dzis.....
Popijam kawke, zaraz biore sie za wypalnianie rejestracji na moim uniwerku, bo to juz :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: juz za kilka dni sie zacznie!!!!!!!!!
wracam do zycia akademickiego :clap: :clap:
Dokladnie rok temu szlam na urlop macierzynski i wiecie o czym myslalam? ze moje zycie juz zawsze bedzie wielkim urlopem, ze nie wyobrazam sobie jak to bedzie z dzieckiem wygladalo, czy dam rade wrocic dopracy, o szkole to nawet nie myslalam.............
Ale jak zobaczylam swojego synka to sobie uswiadomilam ze dla niego musze sie jeszcze bardziej starac, ze dam rade ze studiami i z praca,ze w koncu moge spelniac swoje marzenia,bo nie bede robic tego tylko dla siebie, nie pracuje tylko na swoja lepsza przyszlosc, ale tez dla mojej rodziny.

I oto nie dlugo zaczyna sie semestr :clap:


Asiula, pierwsze zdanie to chcialam zacytowac Twoja wypowiedz :blush:
W sumie to tyle ile specjalistow od zywienia to tyle samo wersji najzdrowszej dietki, wazne chyba jest tylko to aby kazdy dopasowal styl zywienia do wlasnych upodoban, zeby chudnac zdrowo aletez przyjemnie :grin:

sabina, tez zjadlam jajko na sniadanko :tongue:
Dołączona grafika

#550
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
garsteczka, na pewno dasz radę :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: dzielna z Ciebie dziewczyna jeny będę za Ciebie trzymała mocno :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Mówię Ci dasz radę :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

#551
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
Bylam na dworku, zima na calego, snieg, ale sloneczko siweci :clap: tylko tu nie wiedza ze chodniki mozna odsniezac, i ciezko wuzeczek przepchac..... :myśli1: :myśli1: Ale zaraz znowu ide, posklepach polazic,przydalby sie jakis sweterek czy bluza bo jak przemeblowalam szafe to mam tylko:
2 stroje do obecnej pracy, 2 stroje z poprzedniej pracy
10 koszulek i bluzek z krotkim rekawem.....
reszta lekko....za duza, ale na konkretne zakupki to za jakies 5kilo sie wybiore :tongue:
:tongue: :tongue:


W szkole juz wszystko pozalatwiane,internet ulatwia wiele rzeczy,bo cala rejestracje,wszystkie formalnosci mozna zalatwic, jedynie jutro jade po odbior karty studenckiej, a od wtorku wyklady :clap: :clap:
Dołączona grafika

#552
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Garsteczka super że na studencką drogą wracasz :thumbsup:
a tej zimy to nie zazdroszczę :tanczy2:
Dołączona grafika

#553
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Garsteczka dasz rade kochana,ciesze sie ze na studia wracasz :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
dasz rade :win: :win: :win:

amy sie zaopiekujemy butelkami, moj J zaczal sobie barek kompletowac,tak wiec, koniaczek,12letnia whisky, absolwent juz stoja i czekaja :tanczy: :tanczy: :tanczy:

:slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:

#554
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Garsteczko fajnie, że wracasz na studia no i i jestem pewna, że świetnie sobie poradzisz ze wszystkim.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#555
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

a tej zimy to nie zazdroszczę

a u ciebie co lato :blink: bo u mnie też zima


fanie ze wracasz na studia :thumbsup:

#556
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

I oto nie dlugo zaczyna sie semestr

:clap: :clap: :clap: No to kciuki trzymam Pani Studentko :grin:

reszta lekko....za duza

Jak ja Ci kopaska sprzedam za marudznie na ten temat :evilmad: :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#557
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
garsteczka, :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: no świetna wiadomość :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: jak fajnie że się udało :clap: :clap: :clap:

#558
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
garsteczka, trzynam :thumbsup: za powrót na studia , dasz radę :thumbsup:

a teraz jak poczytałam o tej kolacji czy jeśc czy nie no i wogóle to ja juz chyba nic nie iwem, ale poczekam garsteczka, na efekty twojej dietki :thumbsup:

#559
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
Hej kochane, wrocilam z legitymacja, wlaczylam komputerek, otworzylam forumek i..... to bylo jakies 2 lub 3 godziny temu :yikes: :yikes: :yikes:

Malenki urzadzil sobie dzikie harce, marudny strasznie, z reguly unikam rozpieszczania go, ale tak patrzyl na mnie ze go ululalam do spania bo taki byl wym,eczony :bawi: :bawi:

Teraz slodko spi, ja zalaczylam Brzydule i moge sobie wreszcie z Wami popisac :grin:

becia, moim zdaniem, co juz wczesniej napisalam, to ile specjalistow tyle super zdrowych sposobow odrzywiania, a chodzi o to by dopasowac cos do siebie :tongue:
Ja np wieczorem musze cos zjesc, chocby jajo na twardo, bo inaczej czuje sie zle, ale niektorzy rano nie przelkneliby owsianki na przyklad, prawda?

A teraz..... efekty mojej dietki sa juz :clap: Waga ruszyla, leci w dol, o w takim tempie :biegnie:
Na razie jednak minal 3 dzien, dla zainteresowanych to dzis zjadlam:
jajecznica z 3 jajek
serek wiejski
plaster chudego schabu i szpinak na czosnku
szklanka sojowego mleka

jeszcze pewnie zjem na kolacje, puszke tunczyka :slinka:

Teraz pedze nadrabiac wasze posty bo tyle ich jest :whistle:


Ktos na herbatke ziolowa sie pisze?
Jakby jakies pytania co do dietki to chetnie odpowiem :wave:
Dołączona grafika

#560
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

efekty mojej dietki sa juz :clap: Waga ruszyla, leci w dol, o w takim tempie


no to chwal sie kochana ile juz spadło :clap: :clap2: :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych