Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdrowie na pierwszym miejscu!! :D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#1
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Witajcie,

Nazywam się Aleksandra G. W kwietniu ukończyłam 20 lat, mieszkam w Warszawie.

Jestem GRUBA... Czy mi to przeszkadza? Tak. Chcę się odchudzić? TAK.

Kocham pewnego mężczyznę, nie mogę z nim być, nie z powodu mojej tuszy, tylko dlatego, że wstydzę się i boję rozmawiać z ludźmi... Staram się nie wychodzić za często z domu, nie wysilać się, nie patrzeć w lustro. W taki sposób uciekam od problemów... Nie takie życie powinnam wieść...

Teraz nadszedł czas na zmianę! Jestem pełna energii i chęci do działania, choć wstyd nadal mi towarzyszy.

Aktualnie ważę 119kg przy wzroście 175cm ale za rok będę piękną szczupłą kobietką o wadze 75kg:)

Wybrałam dietę 1000kcal. Wykluczam produkty mączne i po części mięso(tylko w piątki).
Zero napojów gazowanych , soków, nektarów, wody smakowej, tylko i wyłącznie woda i herbata, czasami mleko.

Moim kolejnym problemem jest lenistwo... Nie potrafię sama ćwiczyć, siłownia i fitness to ciekawa perspektywa ale boję się iść sama...

Nałóg... Muszę przestać palić... Dostałam od ginekologa hormony, które w połączeniu z papierosami dają efekt zakrzepicy... Zdrowie albo przyjemność...

Tyle wyrzeczeń na raz... Ciężko będzie.. Mam nadzieję, że przeczytam od was kilka słów otuchy... Może doda mi to troszkę siły:)

Pozdrawiam O.G.
Dołączona grafika



...



...



#2
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
Witam Cie serdecznie :->


z takim podejściem na pewno się uda;))

absolutnie nie takie życie powinnaś wieść .. musisz zacząć walczyć z trudnościami , probować je przezwyciężać,
podobno dla chcącego nic trudnego ;))

nie ma się czego wstydzieć tylko trzeba się zabrać do roboty, wsparcie masz jak w banku na tym forum ;)


pamiętaj , żeby jeść często ale w mnieszych ilościach , i najlepeij po 18/19 nic ;)

na siłownię albo fitness namów jakąś koleżankę ;D bedzie raźniej

życzę powodzenia i trzymam kciuki w zrzucaniu kilogramów;) :lovers:
Dołączona grafika
Angela;)

#3
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
aleksandraniela, super ze zalożyłaś własnego bloga

Jestem GRUBA... Czy mi to przeszkadza? Tak. Chcę się odchudzić? TAK.


nie martw sie nie jesteś sama u mnie to samo

Moim kolejnym problemem jest lenistwo... Nie potrafię sama ćwiczyć,

u mnei tez z tym cieżko ale jak sie zzmobilizuje to ćwicze regularnie
wlaśnei od poniedziałku mam zamiar wziąść sie znowu za cwiczonka
może ty tez sobie coś postanów :strong: :strong: :dumbells: :dumbells:

#4
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj :wave:

Wspaniale , ze do nas trafiłas, na pewno znajdziesz tu wsparcie. Masz dobre zalozenia, rok to idealny okres czasu, zeby powalczyc ze swoim cialem, ciesze sie, ze zdrowko stawiasz na pierwszym miejscu. Bede do Ciebie zagladac, powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#5
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Złamałam postanowienie - zapaliłam dzisiaj papierosa... :( Ostatniego... :)
Koło południa nie będę już mogła palić, i dobrze:)

Częste posiłki... hmm... wystarczą 3 + jabłko w szkole... Dużo wody:)

Po 18 już nie jem... Nawet nie jestem głodna:)

Z jednego dzisiaj jestem zadowolona:) Wstałam z łóżka, umyłam ząbki i zaczęłam się rozciągać:) zrobiłam 40 nie pełnych brzuszków, skłony, damskie pompki itd:) Raptem trwało to koło 20min, ale na początek wystarczy... Od października zapisuję się na fitness z koleżanką. Znalazłam ciekawą ofertę dla osób odchudzających się. Zwykłe ćwiczenia 2 razy w tyg. + opieka lekarzy i okresowe pomiary tłuszczu itd. Razem będzie to kosztować koło 250zł, nie wiem czy to dobra cena. Poza tym czy 2 razy to nie za mało? Jak myślicie?
Dołączona grafika

#6
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Dzien dobry Aleksandro :-) . Piekne imie, kojarzy mi sie ze zwyciezca, osoba, ktora nie poddaje sie przeciwnosciom losu :-)
Nie jestem lekarzem, moge jedynie podzielic sie z Toba swoimi wlasnymi doswiadczeniami. Na poczatku bardzo meczyl mnie dlugotrwaly wysilek ( jezdzilam na rowerze, uprawialam jogging, chodzilam na dlugie spacery ). Stopniowo wyrabialam sobie kondycje. Cwiczenia dwa razy w tygodniu to dobry pomysl, ale nie mam monopolu na racje. Powoli, ale do celu, krok po kroku.
Mocno trzymam za Ciebie kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#7
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Muszę się pozbyć jeszcze jednego uzależnienia.... Muszę przestać pić mleko... Chude mleko nie ma tak dużo kalorii ale codziennie wypijałam po 3-4litry mleka , czasami nawet więcej... Gdyby zebrać to wszystko razem wyjdzie bomba kaloryczna... Poza tym co miesiąc wydawałam ponad 300zł na samo mleko... Koniec z uzależnieniami... Ehh... zamienię to na uzależnienie od marchewki...

Marchewka zamiast papierosa i mleka... hehe... może zaoszczędzę na imprezę sylwestrową:)
Dołączona grafika

#8
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Ja troche OT, ale widze, ze jestes z Warszawy. Wiesz co? Mnie rowniez przyda sie po ciazy i porodzie zrzucic troche kilogramow. Poki co, nie ma mnie jeszcze w Polsce, i na razie sie nie odchudzam, czekam na dzidziusia.

Jezeli jednak za jakis czas bedziesz miala ochote na wspolny spacer lub cwiczenia, z przyjemnoscia dotrzymalabym Ci towarzystwa. Mieszkam w olicach Wilanowa, a konkretnie, na Stegnach Poludniowych. Pisze, poniewaz Wawka jest dosc duza, i nie wiem, czy bedzie Ci sie ewentualnie chcialo ze mna spotykac, na przyklad jezeli mieszkasz na Bielanach ;-)

Pozdrawiam

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
aleksandraniela, witam cie jeszce raz :wave: sądzę,że z tymi założeniami i podejściem do sprawy szybko bęziesz cieszyła się ze straty kilogramów, czego ci zyczę,trzymam kciuki i zyczę powodzenia :thumbsup:

zapraszam przy okazji do innych działów :-D

#10
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
aleksandraniela, witam Cię jeszcze raz na Twoim blogasku i trzymam kciuki aby wszystkie postanowienia i założenia udało się zrealizować.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Aleksandraniela-witam serdecznie i życzę powodzenia.

#12
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
ponto mieszkam na Targówku:) Jednak z miłą chęcią spotkam się z Tobą jak będziesz mogła już ćwiczyć:)

Dziękuję Wam za wsparcie:)

Ciężko jest... Nie jestem aż tak twarda jak myślałam... Miałam chwile zwątpienia, w szczególności z moim nałogiem tytoniowym... Dzisiaj zapaliłam łącznie 1,5 papierosa... Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz mniej:)

Mieszkam z mamą, która jest szczupła, więc może jeść wszystko. Byłam dzisiaj z nią na zakupach. Kupiłyśmy owoce, warzywa, dużo wody, ale niestety trafiłyśmy na dział ze słodkościami. Powstrzymałam się:) Moja kochana Mutter kupiła sobie słone paluszki, itp. Nie podjadłam jej nic:) Powąchałam i odeszłam... Ehhh... jak się nie odchudzałam nawet nie miałabym ochoty na takie coś, ale świadomość tego, że nie mogę dobija mnie...
Dołączona grafika

#13
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Kupiłyśmy owoce, warzywa, dużo wody, ale niestety trafiłyśmy na dział ze słodkościami. Powstrzymałam się:) Moja kochana Mutter kupiła sobie słone paluszki, itp. Nie podjadłam jej nic:) Powąchałam i odeszłam...

aleksandraniela,Pierwszy sukces masz już za sobą. Oparłaś się słodkościom a to bardzo ważne. Teraz tylko palenie rzucić i już będzie super.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Powstrzymałam się:)

:clap2: :clap: :clap2:

jak się nie odchudzałam nawet nie miałabym ochoty na takie coś, ale świadomość tego, że nie mogę dobija mnie...

Takich pokus bedzie wiele, trzymam kciuki by walka z nimi nie stanowaila dla Ciebie wiekszego problemu :thumbsup:

Milego dnia :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#15
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Dzisiaj byłam razem z mamą na festynie na mokotowie, w ramach dofinansowania przez pewną firmę musiałyśmy stać na stoisku... Stałyśmy na zimnie i zgłodniałam strasznie... Zgrzeszyłam bo zjadłam z mamą na pół prażoną kukurydze... Oczywiście taki mały rożek, ale zawsze to 150-200kcal... źle się z tym czuję...
Dołączona grafika

#16
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

ale zawsze to 150-200kcal... źle się z tym czuję...

Dziewczyno nie przesadzaj,to jeszcze nie tragedia.

#17
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Stałyśmy na zimnie i zgłodniałam strasznie... Zgrzeszyłam bo zjadłam z mamą na pół prażoną kukurydze...

Uwazam ze nic takiego sie nie stalo- gdybys nic nie zjadla, po powrocie do domu pochlonelabys tych kalori znacznie wiecej. Trudno zycie czasem zaskakuje i trzba sobie pozwolic czasem na odstepstwo. :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#18
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
aleksandraniela chciałam się z Tobą przywitać, bo jeszcze nie miałam okazji. Wierzę, że Ci się uda. Zaglądaj na nasze forum często, a dostaniesz odpowiednią dawkę mobilizacji. Fajnie, że zapisałaś się na fitnesik - to napewno pomoże. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę silnej woli :thumbsup: :wave:
Let's do it!

Dołączona grafika

#19
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Schudłam 4kg w ciągu tygodnia:)
Ohh jaka ja jestem szczęśliwa:)

Dodatkowo kupiłam wagę kuchenną i będę liczyć produkty na zupki itd:)
Będzie mi o wiele łatwiej:)

Coraz lepiej czuję się z dietą...
Dołączona grafika

#20
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!

Targowek jest dosc daleko, ale dam rade :-) . Mozemy na przyklad umowic sie na spotkanie gdzies w centrum.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych