Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdrowie na pierwszym miejscu!! :D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#21
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Mieszkam na Bródnie ,więc Tarchomin nie jest tak daleko:)
Dołączona grafika



...



...



#22
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Tarchomin jest dosc daleko, ale dam rade . Mozemy na przyklad umowic sie na spotkanie gdzies w centrum.

Siostar , podejrzewam ze dla Ciebie nie ma rezczy niemozliwych :lovers: :clap:

Schudłam 4kg w ciągu tygodnia:)
Ohh jaka ja jestem szczęśliwa:)

Naprawde nie wiem co powiedziec , SUPER :clap2: :clap: :win:
Oby tak dalej :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#23
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
:blush: Lapsus. Poprawilam Tarchomin na Targowek, ale juz mnie siostra zacytowala :mrgreen: Podobne okolice, wiec mi sie pomylilo. Przepraszam :blush:

#24
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Ogromne gratulacje z powodu zgubienia tych nieszczęsnych 4 kg :clap: :clap2: :clap2: :clap:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#25
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
A nie szkodzi:) Z wielka chęcią spotkam się z Tobą:) miejsce nie jest ważne:)
Dołączona grafika

#26
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
chciałam się z Tobą przywitać i pogratulować zrzucenia aż 4 kg :-D Teraz już będzie tylko z górki.Forum pomaga ja jak mam coś przekąsić to zaraz sobie przypominam forum :lol: i nie sięgam

#27
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
no braw dziewczyno :clap: :clap: :clap: idziesz jak burza :clap: :clap: :clap:
trzymam kciuki za dalsza dietke :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: na pewno ci sie uda :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#28
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Schudłam 4kg w ciągu tygodnia:)


no a ja się zastanawiam czy aż 4 kilo w ciągu tygodnia to zdrowo :hmmm: wydaje mi się,że nie i oby szybko nie powróciły,nie mniej jednak gratuluję ci :clap2:

#29
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Schudłam 4kg w ciągu tygodnia:)


no a ja się zastanawiam czy aż 4 kilo w ciągu tygodnia to zdrowo :hmmm:

No właśnie też się nad tym zastanawiam i wdaje mi się, że taki spadek wagi to jednak nie jest najzdrowszy, bo te kilogramki mogą wrócić wraz z nadprogramowymi kolegami
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#30
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
moje gratulacje :clap2: :clap2: świetnie CI IDZIE I BARDZO SIę CIESZę, i tak sobie myślę dziewczyny że tak duzy spadek jest początkowy ,same wiemy ,że na początku leci ,zwłaszcza z dużej wagi ,to nie dziwne ,
a mogła byś podać swóój przykładowy jadłosspis? :hmmm:
brawo :clap2: :clap2: :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#31
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

a mogła byś podać swóój przykładowy jadłosspis?


|Prosimy.. bardzo prosimy :grin:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#32
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Witam, przy takiej wadze początkowe kilogramy lecą bardzo szybko więc ja bym się nie bała ich powrotu :grin: Ale ćwicz kobieto, ćwicz :strong: :dumbells: :strong: :wave:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#33
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Wczoraj i dzisiaj był kryzys :(

Ehh moja mama zrobiła kruche ciastka... Zjadłam ich trochę..
Niby nie zjadłam powyżej 1000 kcal w sumie przez cały dzień ale jednak mam je na sumieniu... Boję się jutra... Ehh...

Uważam, że 4kg w ciągu tyg. to bardzo dużo zwłaszcza gdy tak naprawdę mój ruch był taki jak zwykle, bez dodatków. Jednak wiem, że już w tym tyg. nie będzie tak łatwo... Poza tym nie chcę doprowadzić do efektu jojo gdy stwierdzę, że mam na coś ochotę...

A o to mój jadłospis:

Między 7-11 śniadanie: sałatka ze świeżego ogórka, 2pomidorów, 2 liści sałaty lodowej, garstki szczypiorku, 1/3 papryki czerwonej, 3 plasterki cebuli i 100g chudego sera białego to wszystko polane 200ml kefiru ( taka porcja starcza mi tak naprawdę na dwa śniadania)
Między 11-16 II śniadanie w szkole: to zależy od smaku w danym dniu ale zazwyczaj 3-4ogórki kwaszone albo konserwowe lub też reszta papryki ze śniadania.
16-18 obiad : hmmm... co ja jem na obiad... kefir albo maślanka, kilka dni temu nawet zjadłam galaretkę 250ml, a zazwyczaj jakaś zupa (udało mi się zrobić zupę pieczarkową:) ale po 2 dniach nie miała już smaku:(, zrobiłam jeden raz zupę kalafiorową).
Między posiłkami dużo wody, a na śniadanie i obiad robię bawarkę z 1 płaską łyżką miodu:)
Dołączona grafika

#34
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Niezle Ci idzie, ciasteczka zjedzone- po prostu spal - sport najlepiej pomaga na wyrzuty sumienia i oczywiscie na figure tez :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#35
aleksandraniela

aleksandraniela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Kolejny kilogram mniej, dzisiaj zjadłam dwa ananasy i sałatkę z warzyw:) Ananasy mają dużo kalorii ale podobno wspomagają trawienie:)
Dołączona grafika

#36
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Kolejny kilogram mniej,


aleksandraniela, pięknie :clap2: :clap2:

nanasy mają dużo kalorii ale podobno wspomagają trawienie:)


podobno są wskazane w diecie, zresztą są tez jakieś tabletki odchudzające na bazie ananasa :hmmm:

#37
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

podobno są wskazane w diecie, zresztą są tez jakieś tabletki odchudzające na bazie ananasa

:yikes: serio
aleksandraniela, wielkie mega gratulację za kolejny kilogramek w dół :clap2: :clap2: :clap2:

#38
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

Kolejny kilogram mniej,



no to nalezy sie :win: i zycze wytrwalosci i duzo sily :grin: a ananas wspomaga spalanie tluszczy i ogolnie nakreca metabolizm dlatego kalorie w nim zawarte nie sa pustymi kaloriami :mrgreen:
Dołączona grafika

#39
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Kolejny kilogram mniej

moje wielkie gratulacje
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych