Skocz do zawartości

Zdjęcie

tu sie bede odchudzać ))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1068 odpowiedzi w tym temacie

#1041
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, ty to jesteś rewelacyjna :clap2: gratuluje i bardzo sie ciesze :clap2: :win:



...



...



#1042
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
:clap2: :clap: :thumbsup: :win: Super :!: :!: Gratulacje :!:

#1043
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów

dziś na wadze 66,00


no shashua, wielkie gratulacje :clap: :clap: :clap: :clap:

#1044
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
dziękuje,dziekuję,niewielki to postęp ,jeszcze jeden kg,do wymarzonego celu,a teraz to się tylko cieszę,że drgnęło i może jest szansa na 65 ? :hmmm: :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#1045
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

#1046
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
dziś jest ten Dzień ,w którym doszłam do celu,do mety!!!!!!!!!!!!!!

65,3 kg

dokładnie 49 kilogramów ,co do deka schudłam
to kres moich dążeń ,ale nie walki
bo walka jeszcze przede mną-o utrzymanie tego,i zrobię wszystko,aby tak już zostało,i uda się,bo musi !

10 miesięcy harówy niesamowitej , piekła i drogi przez mękę ,ale doszłam
nikt w to nie wierzył,a najmniej ja ,no może blisko mety coraz bardziej stawało się realne ,ale na początku?
jestem u celu ,nieziemsko szczęśliwa , i dziękuję Wam wszystkim za ogromne wsparcie,życzliwość i pomoc, jakie tu otrzymałam
mój sukces jest również Waszym , wytrwałam dzięki ogromnemu wsparciu waszemu :lovers:

melduję posłusznie -CEL OSIąGNIęTY - :grin:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#1047
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua kochana wielkie gratulacje-jesteś najlepsza
:lovers: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: Jesteś dla mnie wielką osobowością-bardzo Cie podziwiam i jestem bardzo dumna,że mam taką koleżankę-ba a nawet ośmielę się napisać przyjaciółkę jak Ty :!: :!: :!: Nie umiem opisać słowami radości,która mnie ogarneła i tylko mam nadzieję,że nas tu nie zostawisz,bo my Cię bardzo potrzebujemy na forum
:lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
:clap2: :clap: :clap2: :clap: :clap2: :clap: :clap2: :clap: :clap2: :clap: :clap2: :clap:

Załączone pliki



#1048
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Anja :lovers: :lovers: :lovers: -szczęśliwa nieziemsko!
chce mi się tańczyć ,śpiewać , krzyczeć ,nawet płakać z radości :grin:
ale to nie koniec wojny ,to wygrany pierwszy etap ,drugi to utrzymanie !
też będzie ciężko,ale co tam, najgorsze za mną :clap:
a z zostawianiem forum ,to nie ma takiej możliwości-za dobrze mi z wami...

wczoraj wieczorem przyszła @ , machnęłam 35 brzuszków i całą resztę,dzisiaj spacerek ,no i pooooooooszło!
rano siostra ufarbowała mi włosy-lśnią głębokim ciemnym fioletem ,czuję się jak nowo narodzona!
nie rezygnuję z ćwiczonek ,spacerków i brzuszków,chcę mieć dobrą kondycję i być "dotleniona" przed zimą ,ale chudnąć już nie chcę
starczy :grin: :clap:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#1049
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, ja też sie bardzo cieszę Twoim szczęściem-dzisiaj masz na prawde święto :tongue: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win:

#1050
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
shashua wielkie ogromne gratulacje, odwaliłaś kawał dobrej ciężkiej pracy. Bardzo się cieszę jesteś tu wzorem dla każdej z nas. :win: :clap:

#1051
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Kochana jestem dumna z ciebie jak nie wiem co :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Należy ci się normalnie puchar :win: ... albo i dziesięć :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :!: :!: :!:

Jesteś dla mnie wzorem i często dzięki tobie się nie poddałam :mrgreen: Nie zostawiaj nas :lovers:

#1052
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
a więc doczytałam o co chodzi z tym swiętem shasua , tak mi wstyd :oops: ze dopiero teraz soię zorientowałam , ale mam nadzieje ze mi wybaczysz przez te moje zaległosci

SHASHUA KOCHANA 49KILOGRAMOWE GRATULACJE JESTES NIESAMOWITA :clap: :clap2: :thumbsup: :win: to czego dokonałaś jest nie wyobrazalne dla mnie a jednak prawdziwe, jestem pod wrażeniem i zyczę ci z całego serca utrzymania tej wagi i samych przyjemnych chwil z tym zwiazanych :lovers: :love:

#1053
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No przydałoby się :tongue:

#1054
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
dzięki Sabinko :lovers: - i zapraszam do swego wąteczku :mrgreen:
a zdjęcia wstawię do galerii ,jak najbardziej ,tylko jeszcze je muszę porobić ,i tak myślę ,że chyba już najszybciej z tego wyjazdu, jak dojdzie do skutku
fajnie robisz te literki ,podoba mi się :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#1055
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, no to nam się nie ociągaj z tym,i fociami ;-)

#1056
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
nie mam gdzie robić i kiedy ,a w domu jakoś one nie tego,wolę w plenerze :mrgreen: ,
obiecuję że wstawię ,możecie mi wierzyć :-D
Dołączona grafika Dołączona grafika

#1057
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, wierzymy wierzymy i czekamy z niecierpliwością :tongue:

#1058
kitek

kitek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Witajcie kolezanki :-D
Dołączam do was...dzis od ponad roku zmusiłam sie i weszłam na wage, a tam co...???!!! 80 wielka i okragla :-( i powiedziałam sobie...o nie tak nie moze byc, czytam sobie wasze wypowiedzi i patrze na suwaczki...moze jakos mi to pomoze bo motywacjii we mnie brak.
Moim najwiekszym problemem sa słodycze i wstret do wody :-/ ale podjelam pierwsze kroki i nie pije coli, postaram sie wytrwac!!!
Pozdrawiam i zycze sukcesow dietowych ;-)

#1059
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
kitek, :wave: zakładaj swojego bloga żebyśmy mogły Cię znaleźć i śledzić postępy w dietkowaniu :grin: :grin: :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#1060
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj Kitek- początek już za Tobą ,teraz tylko jakaś dietka ,jakieś ćwiczonka może iwaga ruszy w dół-powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych