Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gapa i jej walka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#21
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gapa, mam nadzieje że wypoczniesz a nadprogramowymi kg to sie chyba nei musisz martwić skoro juz na siłowienie jesteś umówiona :wave:



...



...



#22
gapa

gapa

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
Ile mozna sie martwic kilogramami ? przecie trzeba cieszyc sie z tego co sie ma . Nie mozna sie zalamywac bo to chyba nie o to chodzi .
Nigdy nie chciala bym zeby moje odchudzanie zmienilo sie w obsesje - ja poprostu sie bawie odchudzaniem i lepiej mi to wychodzi :)

Ziemie napewno ucaluje macie jak w banku .:)

I zabawa jak zawsze bedzie przednia .

Tesciowa juz serniczek piecze . :)

Do za tydzien . :wave:
Dołączona grafika
Wczoraj to historia.....jutro tajemnica...dzis to dar od losu .....

#23
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

Ile mozna sie martwic kilogramami ? przecie trzeba cieszyc sie z tego co sie ma . Nie mozna sie zalamywac bo to chyba nie o to chodzi .
Nigdy nie chciala bym zeby moje odchudzanie zmienilo sie w obsesje - ja poprostu sie bawie odchudzaniem i lepiej mi to wychodzi :)

no super podejście :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: brawo dla Ciebie :clap2: :clap2: :clap2:
Dołączona grafika

#24
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
gapa, życzę Ci udanego pobytu w Polsce
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#25
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
gapa, szczęsliwej podrózy i udanego pobytu :wave: :wave: :wave:

#26
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Gapa milego pobytu w Polsce,ja tez za nie tesknie.Wnioskuje z jezykow ktore corka sie uczy ze w Holandii mieszkasz,chyba????Gdzie???moze niedaleko ode mnie,ja mam 50 km do granicy z Holandia.
Baw sie dobrze w domku :thumbsup: :wave:

#27
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
życze miłego pobytu u NAS ;-) Pewnie przydadzą się husteczki bo po rozłące zawsze przychodzi czas na łzy... chociaż czasem się wstydzimy to okazać :roll:

Do zaobaczenia za tyddzień trzymasj się gapa, :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#28
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
gapa, udanej wizyty w rodzinnych stronach :lovers:

#29
gapa

gapa

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
Witam i dziekuje za mile slowa . W polsce jak to w polsce udalo sie wszystko . Pobyt jak zawsze mily . Oszczedzalam sie troszke z jedzonkiem ale polska kielbase jadlam bez chleba juz w sklepie he he he :) taka pyszna byla.
Oczywiscie wypadzik z kolezankami na dyskoteke tez sie udal . I powiem wam ze zemna nie jest tak tragicznie he he he . Widzialam mlodsze odemnie niby nogi cacy ale brzuszek wisial . A do mnie kolezanka mowi tak - zobacz he he jeszcze sie trzymamy po 2 dzieci he he a z tancami tez nie bylo zle :).

Oczywiscie odwiedzialam moja Mamcie (na cmetarzu) mila chwila zadumy tez byla . :(

ktos pytal jak daleko od granicy jestem Rotterdam :)
teraz juz moge dalej nadrabiac was czytajac i witam
Dołączona grafika
Wczoraj to historia.....jutro tajemnica...dzis to dar od losu .....

#30
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Witaj ponownie gapa :-) Fajnie że wizyta w Polsce się udała no ale to oczywiste ;-)
Pewnie przeszmuglowałaś kiełbaskę do siebie ;-) jakieś kabanoski albo wiejskie echhh slinka

#31
coconut-queen

coconut-queen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
z ta kiełbaską masz całkowitą rację ;) tez zawsze kiedy wracam do kraju, to mamcia dzwoni z pytaniem co kupic do jedzenia :)
Dołączona grafika

#32
gapa

gapa

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
Do mnie tez tak mowia zawsze zycze sobie rosolek i tatko mi gotuje . A kielbaske pewnie ze przywiozlam :) ehhh pyszna ze ho ho .


dopisek 21/03
A co jedzonka - dzisiaj 4 lyzki saladki i gotowana piers z kurczaka z grecka salaska .
rano bialko + witaminy + 2 litry wody oczywiscie 1 kawa i herbatka ziolowa :) wlasnie ja popijam .
Jutro 9 rano silownia :)
Dołączona grafika
Wczoraj to historia.....jutro tajemnica...dzis to dar od losu .....

#33
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Gapa nie pisz posta pod postem po dupsku ,w prawym górnym rogu masz funkcję EDYTUJ i możesz dopisać
Dołączona grafika Dołączona grafika

#34
gapa

gapa

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
Kochana no widzisz czlowiek zamiast myslec o edytowaniu pisze i pisze ale to chyba nie jest az tak zle - bede teraz sie pilnowac :)
Dołączona grafika
Wczoraj to historia.....jutro tajemnica...dzis to dar od losu .....

#35
noembra

noembra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
gapa a gdzie twój suwaczek? :hmmm:
Ja tam sie nie mogę doczekać kiedy będę mogła mój przesunąć, moze jutro się zważe....albo poczekam do niedzieli najlepiej.
Cieszę sie, że tyle wody pijasz bo mi sie jeszcze jakoś nie udaje :-/ Kawa oczywiście nawet kilka, ale z woda to zawsze jakos mi gorzej idzie....no ale postaram sie zmienić, bo same dobre przykłady że aż wstyd być tak daleko w tyle z ta wodą

#36
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to trzymam za slowo ,bo to wszystko w ramach porządeczku i przestrzegania netykietki i regulaminu , raz nie zawsze i każdemu na początku może sie zdarzyć ,

gapa a gdzie twój suwaczek?

no właśnie????
Dołączona grafika Dołączona grafika

#37
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Gapa bardzo się cieszę, że wizyta w Polsce się udała i zabrałaś ze sobą trochę specjałów.

A suwaczka nadal niet, no to sobie poczekam myśli1 myśli1 myśli1
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#38
gapa

gapa

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
Kurcze chyba sie zastanowie nad sowaczkiem . Jakos nie przykladalam wagi do tego .
Z woda mi sie jakos udaje , i pocieszam sie ze z 6 kaw zeszlam na dwie .

Dzisiaj jak to w piatek silownia 1.5 godziny - nie mialam weny tworczej na wiecej .
Rano białko i witaminy - na obiadek biala kielbaska .

Dzisiaj corki na dysko ida nie ma jak swieto duchow .:)

Czekam na kolezanke miala sie zjawic u mnie.
Dołączona grafika
Wczoraj to historia.....jutro tajemnica...dzis to dar od losu .....

#39
gapa

gapa

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
No i postanowienie mam w przyszlym tygodniu spadam na dwie cyfry i nie ma ze boli zajade sie na silowni a ma byc 9 z przodu .
Wczoraj kolezanka przywiozla ciasto i powstrzymalam sie ale za to 10 trufli zjadlam .
Dzisiaj bialko rano , pozniej jakis obiad i bialko wieczoram

Tak sie psychicznie nastawilam ze zejde z trzach cyfr na dwie ze nie moge sie doczekac az na silowni bede . 3majce za mnie kciuki . Kobietki .
Dołączona grafika
Wczoraj to historia.....jutro tajemnica...dzis to dar od losu .....

#40
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

3majce za mnie kciuki .

Trzymamy :thumbsup:
Będzie dobrze, zobaczysz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych