Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ochudzanie czas zacząć !! (5kg)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#1
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
No to tak mam 15 lat i ważę jakieś 57kg. :-/ Moim marzeniem jest zejście do wagi 52. Założyłam bloga ponieważ na pewno z wami lepiej mi będzie schudnąć. Poszukuje motywacji od Was. Proszę was także abyście mi doradziły co jeść i w jakich ilościach.! oraz jakie ćwiczonka mam wykonywać. Co jakiś czas będę pisałą jak mi idzie to moje RACJONALNE odchudzanko.

pozdrawiam :mrgreen:
Dołączona grafika



...



...



#2
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Witaj girl,
motywacje u nas napewno zajdziesz, jesteś w takim wieku, że to nie bedzie takie trudne. Ale wręcz nie wskazane jest zbyt intensywne odchudzanie. Rosniesz, dojrzewasz w tej chwili i koniecznie musisz dbać raczej o dobre odżywianie, tak żeby nie zabrakło w Twojej diecie żadnych witamin. Napewno ryby, sery, owoce i warzywa to produkty, których nie można ograniczać. Proponowałabym Tobie zmienić tryb życiaj tj: koniecznie więcej ruchu (może to być wieczorny spacer z mamą), i ograniczenie do minimum słodyczy i napoi gazowanych (najlepiej wogóle nie pić). Ograniczyć pieczywo i jeść tylko ciemne, np żytnie, razowiec, czy bułka grahamka.
Bez żadnych konsekwencji ubocznych na pewno waga zleci po jakim czasie w dół.
5 kg to naprawde nie jest dużo.
powodzenia
Dołączona grafika

#3
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
dzięki... pomału zaczynam się przystosowywać do nowego i lepszego trybu życia :)
Dołączona grafika

#4
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
Girl a ile masz wzrostu? tu na pewno znajdziesz wsparcie;) wrzucaj swoje rozpiski a my Ci doradzimy co i jak;)
Powodzenia w zrzucaniu kilogramów;)
Dołączona grafika
Angela;)

#5
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Witam serdecznie Girl, :lovers:
Motywacji Ci u nas dostatek :grin: :grin: Więc jak nic te 5 kilosków spadnie ci momentalnie :lol: Trzymam za twoją dietkę :thumbsup:

Girl a ile masz wzrostu?


Właśnie :hmmm: :hmmm: to bardzo ważne ;-)
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#6
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
Cześć mam 169cm :-D

Dopisek:
Wysłany: Wczoraj 14:38
--------------------------------------------------------------------------------

Hmmm... no to tak dzisiaj zjadłam ZA DUZO !! coś przesadziłam:

*śniadanie 2 kromki chleba z szynką
*2 śniadanie 2 kromki chleba z szynką
*jabłko
*kabanos
*obiad kurczak i pomidor
* do tego duuuużo wody i herbatki

Zdecydowanie za dużo do końca dnia już nic nie jem ...
Dołączona grafika

#7
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
czy ja wiem czy to tak dużo szczególnie na osobę w Twoi wieku, powinnaś zjeść kolację, potem jak organizm dostanie więcej jutro to to zmagazynuje bo sie będzie bał, że znów przez np 7 godzin nie dostanie jedzenia :mrgreen:
Dołączona grafika
Angela;)

#8
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
jednak nie zjadłam disiaj tego kurczaka bo mi nie smakował ale zato wzięłam sobie kaweałek chleba Ok. postaram się jeść małe kolacje wieczorkiem
Dołączona grafika

#9
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

postaram się jeść małe kolacje wieczorkiem


no i to mi się podoba :clap: :clap: :clap: :clap:

A jedzonka tyć przymało... :hmmm: Nie musisz tak drastycznie zmniejszać menu i rezygnować z kolacji lunaa91, ma racje twój organizm zacznie magazynować wic nie będziesz chudła... a tego przecież nie chcemy ;-)
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#10
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Girl, witaj na forumku :wave: :wave: :wave:
Motywację u nas na pewno znajdziesz i taka mała prośba od modernizatora-nie pisz posta pod postem bo to niezgodne z netykietą forum.KOrzystaj z funkcji ''Edytuj'' w prawym górnym rogu ;-)

#11
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
ok hehe ... będę o tym pamiętała. Ale widze że nikt nie chce uczestniczyć w moim forum nic nie piszecie !! :-( :-(
Dołączona grafika

#12
magdatez

magdatez

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 59 postów
witam witam :wave: :-)
usiech prosze, a nie tu jakies smutne minki :-) :-) . do odchudzania trzeba podchodzic z optymizmem i usiechem na buzce :-) :-) pozdrawiam serdecznie
Dołączona grafika

#13
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
Girl jak Ci dzisiaj idzie;)?
Dołączona grafika
Angela;)

#14
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
Hmmm... no niewiem sama juz czy to dużo czy mało. No to tak zjadłam :
*I śniadanie 2 kromki chleba z szynka
*II śniadanie 2 pączki (ochrzańcie mnie ale nie mogłam się powstrzymać:) :/
*obiad ogórkowa
*jogurt
*kilka ciasteczek suchych z wiśnią

Do tego 1.5 h spacerowania i 60 brzuszków

Wyspowiadałam się hehe ...
Dołączona grafika

#15
noembra

noembra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

*II śniadanie 2 pączki (ochrzańcie mnie ale nie mogłam się powstrzymać:) :/


No to chyba nalezy ci się porządny ochrzan

*kilka ciasteczek suchych z wiśnią

jak by pączków było za mało

Do tego 1.5 h spacerowania i 60 brzuszków

Rehabilitacja za ciastka ale za pączki :hmmm:

Pączki to puste kalorie od 250 do 400 (różne żródła) ma jeden :yikes: :yikes: :yikes: Żeby mi to było ostatni raz. ale nie łam się potknieciami i postaraj sie wytrwać w swoich postanowieniach co nie zmienia faktu ze za pączki :evil:

#16
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
hehe dzięki :) łoł już nigdy nie zjem tylu paczkow. nawet nie wiedziałam że są to takie bomby kaloryczne... szok :sick:
Dołączona grafika

#17
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
wszystko co słodkie to bomby już lepsza byłaby jakaś drożdżówka z serem a najlepiej to w ogóle;)
Dołączona grafika
Angela;)

#18
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
o jak fajnie (mogę w końcu komuś nową emotke wkleić przysłali mnie do Ciebie ;-) no to masz po dupsku za pączki smiech3
no ale jak na pierwszy dzień dietki to no :hmmm:
Pomyśl o jedzeniu dzień wczesniej i do szkoły weź żarełko pełnowartościowe ,kanapki z chleba ciemnego bez masełka z jakąś chudą szyneczką serkiem light i na to liść sałaty to jeden z przykładów nie rzucisz się wtedy na pączki :-)

#19
Girl

Girl

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 27 postów
jednak miałam na sumieniu te paskudne pączki !!!! Dlatego ... postanowiłam wczoraj zrobić jeszcze 100 brzuszków czyli razem 160 :strong: jakoś poszło to chyba mój rekord bo nigdy nie miałam motywacji żeby się specjalnie wysilić a teraz proszę... na sumieniu pączki to od razu mi sie zachciało ćwiczonek wykonywać// :clap2: :clap2:
Dołączona grafika

#20
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
a jak tam dzisiejsze menu Gril;)?
Dołączona grafika
Angela;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych