Skocz do zawartości

Zdjęcie

Minus 8 kg


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
220 odpowiedzi w tym temacie

#61
bazylinka

bazylinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Czećś wszystkim do dziś zabieram się ostro za siebie i to bez żartów a startuje niestety od 65kg bo gdzieś się jeszcze jeden do mnie przypałętał hi hi.
Tak jak pisałam mam zamiar utrzymać się na poziomie ok 1000 no może 1200kcal i stosować zasady niełączenia białka z węlowodanami.Pozatym wyznaczyłąm sobie kilka zasad których chcę się trzymać(pisze o nich w moim blogu).Założyłam taki niby pamiętnik,będe zapisywała jak minął dzień i co jadłam.pozdrowionka dla wszystkich i miłego dnia życze pa



...



...



#62
Guest_Anka 20_*

Guest_Anka 20_*
  • Guests
Wtorek: 1055 kcal (w tym połowa przed snem..)

Jak ja chciałabym byc chuda... Tak minimalnie grubsza od modelek.. Buzia jest wtedy ładna, nogi tym bardziej... Oj, daję dupy na całej linii.. od 11 dni :( :( :( Dobrze, że idę dziś na basen..

3majcie za mnie kciuki..

#63
Guest_Anka 20_*

Guest_Anka 20_*
  • Guests
Jak do tej pory zjadłam już 400kcal - przecież dopiero 11.... aaa ! Muszę się zmobilizować.... :-/ :-(

#64
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Witajcie drogie koleżanki :-)

Jak na razie udaje mi się nie przekraczać 1000 kcal. dziennie, ale boje się znowu soboty i niedzieli :oops: , zresztą jak co tydzień , a to dlatego że nie idę do pracy i więcej myślę o jedzeniu , a szczególnie o słodyczach tym bardziej , że zawsze robię jakieś ciasto , i niestety muszę tylko na nie popatrzeć. :cry: No ale cóż mówię sobie CIERP CIAŁO JAK CHCIAŁO :evil:
Jednak mobilizujące jest to , że widzę efekty, może nie aż tak duże ale dla mnie to i tak sukces ;-)

19.02-73kg.
22.03-67kg.

Pozdrawiam

#65
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Przeczytałem wszystko i troszkę mi was dziewczynki szkoda.... rozumie, że jednak niema sie mobilizacji ile raz ja takie coś miałem ulalla nie policzyłbym... ale jednak na razie sobie wcinam ładnie kolo 1700kcal dziennie:) i powiedzmy, że większa połowa to TŁUSZCZ:) powoli po chorobie organizm myśle wejdzie w stan ketozy i będzie pięknie!! na takiej diecie spadłem już 6kg w ciągu 2-3tyg ale sportu to ja mam nadmiar ruchu to mało siedze ale chyba jednak wszystko jest warte gdy było w pasie 90 a jest juz 79 hmm:> jednak daje mobilizacje!! trzymam kciuki i życze powodzenia!! i polecam A6W:) ciężka ale jaki efekt pozdro:) :mrgreen:
Bo Każdy z Nas ma Cel

#66
Asaliah

Asaliah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
A ja dzisiaj jestem na diecie wyłącznie owocowej. Narazie zjadłam 2 jabłka. Jutro dodam produkty mleczne. Zobaczymy co to da :)
Dołączona grafika

#67
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
i np przez jaki okres bedziesz na takiej diecie:> ile kcal Ci wychodzi:> ja wlasnie wszmalem posilek 100gram kabanoska buahaha :P
Bo Każdy z Nas ma Cel

#68
Asaliah

Asaliah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
jejku człowieku daj żyć innym, nikt Cie nie pyta o rady. Skoro Tobie Twoja dieta służy to się cieszę ale widzę że się wpisujesz na kazdym możliwym temacie i próbujesz innym udowodnić jaki to jesteś mądry i możesz jeść co chcesz a my nie.
Dołączona grafika

#69
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów

jejku człowieku daj żyć innym, nikt Cie nie pyta o rady. Skoro Tobie Twoja dieta służy to się cieszę ale widzę że się wpisujesz na kazdym możliwym temacie i próbujesz innym udowodnić jaki to jesteś mądry i możesz jeść co chcesz a my nie.



hmmm to juz jak sie spytam ile planujesz na niej byc bo nie znam szczegolow takich diet to juz zle mam rozumiec tak?
Bo Każdy z Nas ma Cel

#70
Asaliah

Asaliah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
Ja sobie zrobiłam tylko 1 dzień owocowy, w ramach oczyszczenia. Nie mam zamiaru się katować dłużej, zresztą takie monotematyczne diety nie są zbyt zdrowe. Pozdrawiam!
Dołączona grafika

#71
bazylinka

bazylinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Hej ja trzeci dzionek tak jestem na dietce i jak narazie jest ok bardzo fajnie się czuje i energia mnie rozpiera.Nie powiem żebym się trzymała wszystkich zasad które sobie postawiłam ale jest ok.Pozdrawiam wszystkie współ towarzyszki niedoli.Ja też drże na myśl o wekendzie

#72
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Pogoda tak paskudna , że ja się cały dzień wściekam :evil: a na dodatek mam potworną ochotę zjeść coś słodkiego :-P , wiem że nie mogę bo to na czymś małym by się nie skończyło , dlatego wpadłam na forum bo dzięki Wam :-> udaje mi się wytrwać te trudne chwile , wiem że mam wsparcie i nie jestem sama z tym problemem.

Pozdrawiam :->

#73
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
sproboj sobie jak masz apetety na slodycze wziasc ogorka wszamac mi na poczatku pomagal a jeden ogorek to prawie jak woda:P
Bo Każdy z Nas ma Cel

#74
Guest_Anka 20_*

Guest_Anka 20_*
  • Guests
Witajcie. na początek spowiedź:
Śr: 1743 kcal (+ 2h basenu)
Czw: 685 kcal
Pt: 1974 kcal (+ ostre sprzątanie u babci)

Dzisiaj, czyli do 9:30 już :-( 360 kcal.

Niedługo święta, porządki w domu będą pomagały spalać kalorie, ale to jedzenie...

Widzę, że mamy nowego uczestnika "dialogu". Witam.

No nic, wracam do pracy, powodzenia. :-)

#75
Guest_Anka 20_*

Guest_Anka 20_*
  • Guests
Aaa, zapomniałam się pochwalić. Mimo, że idzie mi coraz gorzej i że zamiast około 1000 jem około 2000 kcal, to waga spadła mi z krytycznego 62, czyli około 60 normy na 57,6 kg !! (ważone w weekend w ciuchach). Co prawda po wczorajszej wizycie u babci , u której odmówić nie można i gdzie je się same słodycze, jest gorzej, ale zawsze to sukces, bo widziałam 57 kg pierwszy raz od jakichś dwóch lat !! :D :D :D

#76
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
hihihi :) widac ciezkie pozadki daja efekt:) tak samo ja mialem raz jak zoabczylem 69,8 na wadze az zrobilem zdjecie bo przez x lat tak nie mialem jest fajnie takie cos sobie zobaczyc hehe:)
Bo Każdy z Nas ma Cel

#77
Guest_Anka 20_*

Guest_Anka 20_*
  • Guests
Dużo ćwiczysz, żeby tak wyglądać? Czy żeby mieć taką rzeźbę trzeba być na niskokalorycznej diecie? Mojemu chłopakowi ostatnio urósł brzuszek i choć trochę ćwiczy, to on raczej nie znika. Mniemam więc, że i jemu przydałoby się ograniczyć węglowodany i tłuszczyk? :)

PS Zabrzmiało jak "poradź się eksperta" ;-)
PS 2 Gratuluję rzeźby.

#78
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Pumba- dzięki za rade :-) , ale jakoś ogórek mnie nie zadowala :-/ , po prostu to jest wsćiekająca chęć na coś słodkiego :evil: , próbowałam już różnych sposobów chociażby jogurtu owocowego jednak dalej za mną chodziło jakieś ciacho, czekolada.
Nic na to nie poradzę zawsze byłam łasuchem na słodycze ale póki co wytrzymuję , ciężko mi bez łakoci jednak widzę efekty na wadze i to mnie mobilizuje , nie wiem jednak jak długo bo coraz częściej mnie kuszą . Słyszałam , że regularne picie zielonej herbaty zmniejsza apetyt na słodycze ale czy to prawda? – nie wiem , chyba spróbuję.

pozdrawiam

#79
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
becia mi to najbardziej brakuje słodyczy ale od poniedziałku nic słodkiego nie jadłam i to jest mój wielki sukces :lol:

#80
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Sabinko ja od 5 tygodni niemiałam nic słodkiego w ustach , ale brakuje mi jak diabli :evil: a dzisiaj sobota jutro niedziela i znowu muszę tylko sobie popatrzeć i oczka nacieszyć haha :cry:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych