Skocz do zawartości

Zdjęcie

postanowienie od pierwszego dnia na forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#61
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

muszę coś zjeść żeby zapomnieć

wostatecznosci mozna zjesc np 2 sliwki suszone na pocieszenie byle nie zaczesto
trzymam :thumbsup: za egzaminy



...



...



#62
ewikk

ewikk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów

trzymam :thumbsup: za egzaminy

a nie dziękuje . Mam nadzieje ze to wszystko pozakiczam i bede juz miec za soba bo poki co to z nerwow to mnie brzuch boli :wavecry:
Dołączona grafika [/url]

#63
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Mam nadzieje ze to wszystko pozakiczam

kiczować nie musisz wystarczy że pozaliczasz :thumbsup:
Dołączona grafika

#64
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

kiczować nie musisz wystarczy że pozaliczasz :thumbsup:

Asiula,co do blogu czyjegos wchodze a ty tu bylas to :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#65
ewikk

ewikk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Wiecie co :?: Jeżeli jest możliwe poddanie się na starcie to ja chyba jestem tego dobrym przykładem . Co z tego że darowałam sobie jedzenie słodyczy i picie słodkiego jakoś nie przyszło mi to zbyt ciężko bo przez kilka miesięcy wg tego nie piłam i nie jadłam ze względów choroby . Ba nawet był okres że przez mojego Crohna ( tak nazywa się moja choroba ) z wagi 95 kg w 3 mc spadłam na 45 kg a później długo dochodziłam do siebie w szpitalach warszawskich na oddziale gastroenterologii z dala od domu i rodziny . I tak sobie myślę że chyba dobrze że wróciłam do dawnej wagi - bo by to oznaczało remisje choroby . Po co się katować z nie jedzeniem i dietą - czy nie wystarczy mi odstawienie leków i znów schudnę to 35 kg w ciągu 3 mc :?: Tylko po co ja mam się właściwie odchudzać - nikomu na mnie nie zależy , tylko mnie interesuje mój wygląd . Ba nawet tylko ja interesuje siebie samą nikt inny się mną nie przejmuje - więc pytam się nawet siebie samej po co to wszystko...
Dołączona grafika [/url]

#66
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ewik ,bardzo smutna historia ,ale nie za bardzo rozumiem ,to chyba nie ożliwe co piszesz ,na pewno masz rodzinę kochającą -ale przede wszystkim cokolwie robisz-rób dla siebie ! to ty masz być dla siebie dobra !to tobie ma być se sobą dobrze a jak wzrośnie twoja samoocena to i automatycznie-samopoczucie :tula:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#67
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

mojego Crohna

moja siostra na to choruje,juz 2 lata dostaje sterydy i inne leki.Kilka razy w roku jest w szpitalu na oczyszczaniu,po lekach czuje sie zle,bez lekow jeszcze gorzej i tak do konca zycia....
musi trzymac diete ,nie wolno jej duzo rzeczy jesc i ma problemy zeby przytyc,jest chuda

więc pytam się nawet siebie samej po co to wszystko...

dla siebie.musisz to zrobic dla siebie :lovers:

#68
ewikk

ewikk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów

ilka razy w roku jest w szpitalu na oczyszczaniu,po lekach czuje sie zle,bez lekow jeszcze gorzej i tak do konca zycia....
musi trzymac diete ,nie wolno jej duzo rzeczy jesc i ma problemy zeby przytyc,jest chuda

no właśnie a ja prze sterydy i inne takie rzeczy niestety przytyłam i ni jak nie mogę tego z siebie zrzucić . Ja choruje długo i już mi nic nie straszne ale czasm ma sie dość tego wszystkiego :walek: :walek: :walek:
Dołączona grafika [/url]

#69
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ewikk, smutna ta Twoja historia ale wiesz,nie możesz się poddawać-musisz to zrobić dla siebie i tylko iwyłącznie dla siebie...Ja też teraz tyję przez leki(no trochę inny temat) ale nie ma bata nie poddam się żadnej chorobie :!: :!: :!: :!: :!:
Mam nadzieję,że z TObą będzie tak samo i mimo wszystko będziesz na diecie tylko dla swojego własnego zdrowia i dobrego samopoczucia :lovers: :lovers: :lovers:

#70
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
ewik nie poddawaj sie glowa do gory wiem ze twoja historia jest bardzo smutna alejak zmienisz nastawienie do siebie to ludzie tez beda patrzec na ciebie inaczej dla tego trzymam kciuki za ciebie i zycze duzo usmiechu na twojej twarzyczce a napewno wszystko sie zmieni na lepsze :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#71
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

no właśnie a ja prze sterydy i inne takie rzeczy niestety przytyłam i ni jak nie mogę tego z siebie zrzucić . Ja choruje długo i już mi nic nie straszne ale czasm ma sie dość tego wszystkiego :walek:

wiec pokaz ze masz dosc tej wagi i dietkuj...
ja wiem ze przy sterydach nie jest latwo,moja siostra ma do tej pory buzie jak chomiczek,ale na pewno ci sie uda,my tu na forum wierzymy w ciebie :lovers:
Rozmawialas z lekarzem co on na twoja dietke???????Wiem ze duzo rzeczy ci nie wolno pewno jesc?Moze niech lekarz ci liste zrobi i wtedy na spokojnie usiadziesz i popracujesz nad planem dietki,co?
Pozdrawiam cie bardzo goraco bo wiem przez co przechodzisz,ale glowa do gory :clap: :thumbsup: :clap: uda ci sie na pewno.Bo wszystkie trzymamy za ciebie mocno kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:lovers:

#72
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
ewikk, nie poddawaj się tylko dietkuj z nami. Wiem, że sterydy komplikują nieco sprawę ale próbować warto. Jeśli nie spróbujesz to potem będziesz ciągle myślała czy dobrze zrobiłaś a może jednak warto było spróbować. Trzymam kciuki za powodzenie w dietkowaniu.
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych