Skocz do zawartości

Zdjęcie

Walka z kilogramkami;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
418 odpowiedzi w tym temacie

#381
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów

ja jem bo mi się nudzi...


kamilka p., jak Ci się nudzi to może aktywnie spędzaj ten wolny czas :dumbells: :strong:



...



...



#382
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów

przez to, że tak mało jesz masz napady na słodycze...

kamilka p., powinnaś jeść wiecej zdrowych produktów


O tak.... uzupełniasz niezdrowo energię. A cukier to zło! Ono tylko oszukuje. Dalej trzymam kciuki:) :love:
Dołączona grafika

#383
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
dzisiaj:
-śniadanie pół activi(70kcal)
- 2 śniadanie 4 plastry ananasa(30kcal)
-obiad troszeczkę makaronu i troszkę gotowanego kurczaka(100kcal)
-kolacja 2 plastry mortadeli i sałatka z 2 liści sałaty i kawałeczka ogórka(80kcal)
po za tym jakieś (500kcal :whistle: ) ale nie powiem co to było :slinka: :oczy2: :oczy2:
razem 780 kcal :placz:
Dołączona grafika

#384
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

po za tym jakieś (500kcal ) ale nie powiem co to było


ja mam nadzieję ze naprawdę cos tutaj było... i że nie wymyslasz sobie dodatkowych kalorii byśmy się tylko nie czepiały :blink: :lovers:

razem 780 kcal


no to ja już powinnam po moim jedzeniu ocean łzami zapełnić :cry: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#385
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów

po za tym jakieś (500kcal ) ale nie powiem co to było


ja mam nadzieję ze naprawdę cos tutaj było... i że nie wymyslasz sobie dodatkowych kalorii byśmy się tylko nie czepiały :blink: :lovers:

razem 780 kcal


no to ja już powinnam po moim jedzeniu ocean łzami zapełnić :cry: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Mila ty nie wymyślaj głupotek :roll: :roll:
a mi po prostu wstyd co ja tam zjadłam i dlatego nie chce :blush: pisać :blush: :oops: :oops:
Dołączona grafika

#386
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

a mi po prostu wstyd co ja tam zjadłam i dlatego nie chce pisać

A mi by było wstyd na Twoim miejscu , ze nie słucham dobrych rad i swoje zdrowie ryzykuje :evilmad:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#387
Antoś

Antoś

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 98 postów
kamilka p., to już zaczyna być przerażającee! Ty wogóle nie dostarczasz organizmowi potrzebnych mu witamin itp.! Zacznij jeść normalnie. A może Ty specjalnie tak piszesz żebyśmy się zamartwiały Tobą i bardziej interesowały? Bo ja już nie pojmuje :nie wiem1:
Dołączona grafika

#388
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
ta jasne Abntoś wymyślam że mało jem żebyś się mną interesowała :roll: :roll:
dzisiaj
śniadanie pół pomidora(19kcal)
obiad zupa(75kcal)
kolacja 1 kanapka(100kcal)
dodatkowo
baton (199kcal)draże(120kcal) i chipsy(200kcal)
razem ok 850kcal
Dołączona grafika

#389
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
kamilka p., nie jedz tych chipsiorów, bo tylko kalorie zabierają...zjedz lepiej jakąś sałatkę zamiast, albo kromkę żytniego z czymś dobrym..

#390
Antoś

Antoś

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 98 postów

ta jasne Abntoś wymyślam że mało jem żebyś się mną interesowała :roll: :roll:

no sorry ale dzisiejsza rozpiska tylk mnie w moim przekonaniu utwierdza. Próbujesz zwrócić chyba na siebie naszą uwagę. Normalne jedzenie u Ciebie nie wynosi nawet 200kcal!! Wiec chyba cos jest nie taK! NIe widzisz tego!?? NIe rozumiesz!!??
Ale Twoje życie więc pretensje jak się rozchorujesz będziesz miałą tylko i wyłącznie do siebie.
Chyba jeszcze nie dojrzałaś do odchudzania sie.....
Dołączona grafika

#391
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
jak się je głównie batony cukierki i chipsy zamiasy zdrowego jedzenia to nie ma tu mowy o żadnym rozsądnym jedzeniu..

kamilka p., czego ty od nas oczekujesz :?:

#392
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
przeszkadzam wam tu no to ok :!: :!: nie znam was więc niczego nie oczekuje :!: :!:
ja po prostu nie umiem sie jeszcze poważnie odchudzać :!: :!: sami napisaliście wcześniej że jestem jeszcze młoda :roll: :roll: no to o co halo :?: :?: zaskoczyło mnie to co napisał nadzwyczajna i Antoś :blink: :blink:
:zdziwiony: :zdziwiony:
Dołączona grafika

#393
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Ja się przyłączę do protestów... Nie schudniesz tak w życiu! Cukier spowalnia metabolizm, tak samo jak to, że nie dostarczasz mu odpowiednich składników. Wiem, że jeszcze o tym nie myślisz, ale zastanów się, czy za parenaście lat nie chciałabyś swojemu mężowi dziecka urodzić, być zdrową, piękną kobietą, która bierze z życia najlepsze? Zdrowia nie można kupić. Kupisz sobie leki, ale nie zdrowie. Pamiętaj, teraz fundujesz sobie straszną przyszłość. Nie myśl o dniu, ale o latach. Pracy także nie będziesz mogła znaleźć, czy coś. Nie mówię, że spowoduje to dieta. Chodzi mi o przesadę w niezdrowym jedzeniu. Teraz chcesz szybko i łatwo, ale ten okres, w którym żyjemy jest najważniejszy. Nie niszcz się. Dbaj o zdrowie, bo masz je tylko jedno.
Dołączona grafika

#394
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Jak jesteś na forum o dietach to chyba oczekujesz, że ktoś ci powie jak sie odchudzać.
To ci mówimy, że jedzenie chipsów i batoników, a na śniadanie ledwie co pomidor, zamiast czegoś rozsądnego.. Tak nie można się odżywiać i tu nawet nie że w odchudzaniu, ale w ogóle.

no wiesz.. kto by pomyślał..taka fajna dziewczyna, a tak głupio się zachowuje..

ja po prostu nie umiem sie jeszcze poważnie odchudzać sami napisaliście wcześniej że jestem jeszcze młoda no to o co halo


i to oczywiście wg ciebie jest usprawiedliwienie do niezdrowego jedzienia?? "jestem jeszcze młoda i mi wolno
i nie gadaj głupio, że komuś przeszkadzasz.. :krzyczy:

#395
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
kamilko widzę że szczerą troske o ciebie odbierasz jako atak i wszelkie dobre rady nie trafiaja do ciebie żadną miarą -nie komentuje tego bo to Twój wybór i nikt nikogo nie zmusi do zdrowego odchudzania -cokolwiek zrobisz to na swój rachunek -ale jezeli podajesz rozpiske to chyba bo to-aby ktoś na Twoje posty odpowiadał :roll: i radził dobrze ,jak sama nie potrafisz sie jeszcze poważnie odchudzać :roll:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#396
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów

ta jasne Abntoś wymyślam że mało jem żebyś się mną interesowała :roll: :roll:
dzisiaj
śniadanie pół pomidora(19kcal)
obiad zupa(75kcal)
kolacja 1 kanapka(100kcal)
dodatkowo
baton (199kcal)draże(120kcal) i chipsy(200kcal)
razem ok 850kcal


Jesz koszmarnie!!! Pomijam słodycze - ale brak białka zwierzęcego - mięsko, wędliny, ryby
Białka generalni - sery, jogurty, mleko, jaja, brak witamin - jeden pomidor wiosny nie czyni

Mózg się nie rozwija na tym co jesz, reszta organizmu również - zacznij jeść ZDROWO i ROZSĄDNIE - nie możesz bez słodyczy - ustal - słodkie 2razy w tyg - środy i soboty - i max 2słodycze - i max 300kcal w nich i będzie ok

Postaraj się mieć 200kcal w owocach, kolejne 150 w warzywach i z 250 w mięsie i będzie ok

Kurczak

#397
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
dawno nie pisałam ale miałam przerwe od dietki bo przez nią miałam zły humorek ale od dzisiaj poprawa :mrgreen: odchudzam sie ale z głową chyba :blink: :blink: więc dzisiaj było tak
rano śniadanko 3 wasa 1 z paprykarzem 1 z wędliną
2 śniadanie 4 pomarańcze
obiad gorący kubek i 2 toety z serem
kolacja 3 kanapki z wędliną
no i byłam u babci wiec były 3 kostki czekolady i delicja
to tyle na dziś bu$$aki kochane :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#398
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Oj, a tym razem też opuszczasz nas i dietę? Rozpiska ładna. Szkoda tych delicji i czekolady... Następnym razem może skusisz się na gorzką czekoladkę? Trzymaj się:)
Dołączona grafika

#399
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
to była gorzka czekolada
a co do diety i was nie odpuściła bym gdybyście odpisywały:/
Dołączona grafika

#400
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów

a co do diety i was nie odpuściła bym gdybyście odpisywały:/


Oj... Zabolało...

to była gorzka czekolada


Szkoda, że tyle, ale chociaż to była gorzka.

Nadal powodzenia. Nie zrażaj się jedną awarią.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych