Skocz do zawartości

Zdjęcie

monia tak już mam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
997 odpowiedzi w tym temacie

#941
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

a faceci wcale nie lubia takich chudych dziewczyn oni wola jak sa odpowiednie kraglosci


hmm tylko dlaczego więcej chudych dziewczyn ma chłopaków niż te co mają trochę ciałka... :nie wiem1: :nie wiem1:

zgodziła się za to na 65.... a ja i tak wolałabym mniej....


Moniś lepiej patrz na wymiary brzuszka nóżki bioderek czy talii bo waga wadze nie równe więc lepiej określić sobie cel w centymetrach a co do wagi to się okaże ile trzeba zrzucić :grin:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...



...



...



#942
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów

hmm tylko dlaczego więcej chudych dziewczyn ma chłopaków niż te co mają trochę ciałka... :nie wiem1: :nie wiem1:

wiesz ja np poznalam swojego chlopaka jak wazylam najwiecej w soim zyciu i on nie patrzyla na figure tylko na to co mam w srodku....

#943
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
oj dziewuchy ale ja Was zaniedbuje i siebie też..... coś mi nie idzie ten tydzień.... jakoś wszystko się wali, ale staram się byc optymistką ;-) nie mam kiedy ćwiczyć i z jedzieniem nie bardzo , mam takic kilka zasad, że 5 posiłków max, i do 17/18 jem
w sobotę idę na ostatki mam stresa troszkę.... 'mam dobrą nowinę moje nowe postanowienie a mianowicie jeśli nie potrafie ukształtować swojego ciała to powierzę je w dobre ręce. po kieszonkowym idę na siłownię (soboty i piątki) o siebie tez trzeba dbać czuję, że nie rośnie waga, a wymiary

wczoraj śmiac mi się chciało, mam eleganckie czarne spodnie i jak je zakładam to mi jakos dziwnie ciasno co jest? przeciez ja cały czas noszę 38.... boczki mi wyszły normalnie masakra... ja patrzę na metkę a tam 36 :smiech3:


wracając do chłopaków to dziwne stworzenia.... nie ograniam ich czasami xD
pozdrawiam

#944
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
bo oni z Marsa :-P
Dołączona grafika Dołączona grafika

#945
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
witanko :lovers:
dzisiaj waga pokazała 67 ;-) więc całkiem ok :grin: na szczęście nie rośnie ....
dzisiaj idę na andrzejki :)
pozdrawiam

#946
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
masakra.... szkoła mnie wciąga jak jedno wielkie bagno. nie mam czasu na ćwiczenia :cry: na razie na w-f cwicze. za to staram sie uważać na to co jem. Dzisiaj lekcje zaczęłam o 7.15, a skonczylam o 15.15....
jestem wyczerpana
jeszcze mam Stepy akermańskie na pamieć, dzisiaj kartowka byla, spr wczesniej, dialog na jutro, i pelno nowych sprawdzianow zapowiedzianych. po mału tracę wiarę.... ale jakoś to będzie...
rozpiska:
pół jogurtu ok 150 g + płatki kukurydziane (ok garść)
w szkole dwie kromki chleba orkiszowego z dżemem truskawkowym
na obiad ziemniaki kawałek mięska i sałatka gyros :blush:
miseczka chipsów bananowych
niby nie jest źle.
staram sie tak żyć regularnie jeść, ale wydaje mi się że nic nie chudnę, nic po mnie nie widać, i jestem gruba i taka już zostanę. nie wiem czemu mamtakie obawy, wszystko leci mi przez palce
tym pozytywnym akcentem lece spac oczy mi sie zamykają
pozdrawiam :lovers:

#947
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
pora i na mnie i moje wyczyny :) w szkole jakoś daję radę jeszcze tylko dwa tygodnie :grin: jakos się pocieszam tym.... chociaż przyszły tydzień to będzie masakra totalna....
a co do diety to wielki sukces !! dzisiaj waga pokazała 65 kg :tanczy: teraz muszę bardzo uważać i utrzymać się :mrgreen: jak schudnę do świąt jeszcze ze dwa kg to będę happy :lovers: przepraszam,że tak rzadko bywam ,ale brakuje mi czasu...
pozdrawiam :lovers:

#948
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Gratuluje spadku wagi :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: super :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: trzymam dalej kciuki.

przepraszam,że tak rzadko bywam ,ale brakuje mi czasu...

teraz macie koniec semestru to i roboty w szkole duzo,pozdrawiam i milego weekendu zycze :wave:

#949
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Jeszcze miesiąc i po wszystkim będzie :mrgreen:
Dołączona grafika

#950
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
moniczka, gdzie jestesssssssss??:D Odwiedzil CIe mikolaj w tym roku??:D Napewwwno:D
Ale dawno nie rozmawialysmy :(
CO u CIebie??Jak dietka??:D
Pozdrawiam, sciskam, buziam :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#951
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
odwiedził ;)
jestem chora, cały czas mam gorączkę.... po prostu zdycham, nie mam na nic ochoty drugi dzień świąt spędziłam sama w domu pod pierzyną...

Ale dawno nie rozmawialysmy :(

dokładnie :(
a dietka dobrze nie przytyłam trzymam się na 65 kg ;)
pozdrawiam :love:

#952
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
moniczka, oj biedulko mam nadzieję,że już lepiej ze zdrówkiem.
Napisz co i jak :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#953
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
moniczka, mam nadzieje ze już lepiej sie czujesz i że dietka też idzie dobrze :grin:

#954
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
dzięki za zainteresowanie moim stanem :lovers:
jeśli chodzi o zdrowie to średnio, mam stan zapalny noso-gardzieli (czy jakoś tak xD) i 8 dni na antybiotyku od wczoraj umieram jeszcze z powodu @.... mój sylwester runął w gruzach, ponieważ muszę zostać w domu, a miałam go spędzić z koleżankami. za to umówiłyśmy się na ferie.

Moja waga nadal wynosi 65 :) czyli jest całkiem dobrze nie zawsze pilnuje co jem, mam teraz mały apetyt jak to przy chorobie... :)

Życzę Wam wszystkim Kochane szalonego sylwestra!! Szczęśliwego Nowego Roku!!

pozdrawiam
Monia

#955
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
WSZYSTKIEGO,CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU !!!

:skacze: :skacze: :skacze:

#956
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
dziękuję ;*

#957
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
moniczka, i jak zdrowko?? :bawi: :bawi: :bawi:

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!:D Sorki ze tak pozno:PP

Co slychac? :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#958
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów

Co slychac?

a jakoś daję radę w sylwestra byłam z rodziną(Mama, Tato i Siostra ) ;) było super i nie żałuję, że zostałam :mrgreen: wygłupialiśmy się jak nigdy .... ;) nawet nie wiedziałam, że z rodzicami można wypić i zapalić :smiech3: oczywiście moje możliwości były ograniczone ze względu na chorobę xD
teraz mam zamiar wrócic do nauki oczywiście bardzo mi się nie chce ale jeszcze trzy tygodnie i ferie ;D
ale to i tak nie zmienia faktu, że uczyć się trzeba ;)
do diety też trzeba wrócić mama zadaje wieczne pytanie ,, a z czego ty chcesz schudnąć?,, i śmiejemy się, że oby dwie jesteśmy całe życie na diecie :smiech3:
planuję na styczeń -2 kg ;) a jak będą trzy też się nie pogniewam, ale to takie założone minimum do osiągnięcia ;) chcę powoli :)
a co U Was?
pozdrawiam
Monia

#959
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

było super i nie żałuję, że zostałam :mrgreen: wygłupialiśmy się jak nigdy .... ;)

To suuper :grin: :grin: :grin:

ze względu na chorobę xD

zdrowiej mi tu szybko!! :lovers:

oczywiście bardzo mi się nie chce

skad ja to znam^^

mama zadaje wieczne pytanie ,, a z czego ty chcesz schudnąć?

heheeh ja osobiscie nienawidze tego pytania xD

planuję na styczeń -2 kg ;)

Tzrymam mocno kciuki!
Bussss :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#960
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
Nikola damy radę :grin: a z nauką to już na pewno ;) grunt to dobre nastawienie :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych