Skocz do zawartości

Zdjęcie

monia tak już mam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
997 odpowiedzi w tym temacie

#81
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Co zaś się tyczy pączków to jeden pączek to pół godziny intensywnych ćwiczeń na siłowni i z tym przelicznikiem dogie moje Was pozostawię.....

Asiula zadziałało...chociaz ja do wielbicieli paczkow nie naleze, to zawsze tam cos zgodnie z tradycja bylo- w tym roku NIE BĘDZIE :usmiech5:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)



...



...



#82
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
kiedy ten tłusty czwartek???????? przecież sie nawet post nie zaczął :blink: Popielec dopiero w przyszłą środę jest to gdzie ten czwartek tłusty? zawsze w poście był :yikes:

i apropo pączków to takie towarzystwo w tamtym roku założyliśmy na forum Towarzystwo ....(cholercia zapomniałam :crazy: Bezpączkowców?????? ) Tłustoczwartkowych -chodziło o to ,kto nie zeżre :tongue: :smiech3:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#83
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Popielec dopiero w przyszłą środę jest to gdzie ten czwartek tłusty? zawsze w poście był

Nie Shasku- jest to zawsze ostatni czwartek przed popielcem- ja Ci dam tluste czwartki w Wielkim Poscie :po dupsku: :grin:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#84
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:blink: ładnie..... :blush: :evilmad: ale nie lej za darmo ;-) -nie zeżarłam pączusia przecie... :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#85
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
shashua,
Najbliższy czwartek,to tłusty czwartek. We wtorek "ostatki", a po nich Środa Popielcowa.

#86
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

kiedy ten tłusty czwartek???????? przecież sie nawet post nie zaczął Popielec dopiero w przyszłą środę jest to gdzie ten czwartek tłusty? zawsze w poście był

no Shas jakbyś nawet od tyłu kalendarza szła to tłusty czwartek byłby już po poście ale w kalendarzu katolickim idąc od poczatku to jest przed postem ale wybaczam Ci bo Ty pewno myślisz już o tym,że
Był sobie mały,tłuściutki pączek,
był okrąglutki i nie miał rączek.
Miał lukrowaną i słodką skórkę,
a w środku dziurkę na konfiturkę
:lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#87
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Był sobie mały,tłuściutki pączek,
był okrąglutki i nie miał rączek.
Miał lukrowaną i słodką skórkę,
a w środku dziurkę na konfiturkę

Jak ładnie :clap2: :clap2: :clap2:
Oj narobiłyście mi apetytu na te pączki :slinka: :slinka: :slinka:

#88
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Był sobie mały,tłuściutki pączek,
był okrąglutki i nie miał rączek.
Miał lukrowaną i słodką skórkę,
a w środku dziurkę na konfiturkę

kusicielka :diabel: :smiech3: :smiech3: :smiech3: słodka :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :lovers:
os mi się widać wybitnie poprzestawiało.... :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#89
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

Towarzystwo ....(cholercia zapomniałam :crazy: Bezpączkowców?????? ) Tłustoczwartkowych -chodziło o to ,kto nie zeżre

oo to muszę poszukać:D Ja w tym roku nie zjem! :grin:

#90
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
hejka :clap: a ja jak zawsze na przekór zjem jednego już sie doczekać nie mogę :grin: ..... i tak jestem straszna .... dzisiaj w szkole zjadłam jabłko, a w domu kawał rolady grochowej (ciasto z groszkiem i cebulką w środku) mniam , drugie jabłko i ok małej miseczki popcornu teraz żłopię zieloną herbatkę i mam zamiar już nic dzisiaj nie jeść :whistle: dzisiaj się ważyłam rano i nic jeszcze nie ubyło :cry: :placz: a przecież tak się staram :placz: hilfe !!

#91
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
moniczka, ja to się zastanawiam zjeść czy nie zjeść... oto jest pytanie :hmmm: :hmmm: :grin: :grin:

Był sobie mały,tłuściutki pączek,
był okrąglutki i nie miał rączek.
Miał lukrowaną i słodką skórkę,
a w środku dziurkę na konfiturkę


Piekty tej twój wierszyczek :slinka: :slinka:

A co tam ciekawego u Ciebie słychać??? :lovers:

Moniczko twoja rozpiska jest no taka pół na pół... Bo i owocki sioę pokazały Ale mam nadzieję że tej rolady to był mały kawałek :tongue: :tongue: A i jeszcze razdze zamień narazie baiłae pieczywo na ciemne... a potem jak osiądniesz cel to powoli wprowadzisz białe... Takie jest moje zdanie... przynajmniej ja mam zamiar tak zrobic jak schudnę :roll:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#92
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
przez kilka dni było pieczywo ciemne, to zależy kto robi zakupy ;D tylko ta rolada to była spora :whistle: ale juz więcej nie będę zgrzeszyłam i teraz poprawa i pokuta w brzuszkach :tanczy2:

ten wierszyk to sobie na biurku napiszę jako motywację :fun: śliczny jest :clap2:

polecam Ci kochana płateczki z mlekiem, lub jabłuszko z jogurtem :chef:

dzisiaj dzień taki sobie spr z niemca miałam z perfektu , jutro to dopiero będzie katastrofa :spr z chemi, kartkówka z anglika i polskiego, opowiadanie z niemieckiego o walentynkach :cry:

straszne to jest....

a u Ciebie??

#93
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

polecam Ci kochana płateczki z mlekiem, lub jabłuszko z jogurtem


mniam ja uwielbiam takie jedzonko ... i może się skuszę :slinka:

jutro to dopiero będzie katastrofa :spr z chemi, kartkówka z anglika i polskiego, opowiadanie z niemieckiego o walentynkach


ujjjj to nie dobrze.... Trzymam kciuki by wszystko poszło jak najlepiej :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

a u Ciebie??


A u mnie ...hmmm... Kartkówka z biologii została przełożona :tanczy: Ale za to 8 godzin dziś miałam... :zemdlał 4: No ale jutro naszczęście 5 :taniec: i zero sprawdzianów :grin: :grin: No a tak to wszystko po staremu... musze jeszcze dzisiaj trochę z bioli się pouczyć bo w czwartek ta kartkówka a ja mam dobrą pamięć no ale niestety krótką... I musze wszystko powtarzać na bieżąco... :cry:

Trzymaj się cieplutko :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#94
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
też tak mam z nauką, że muszę powtarzac chociaż zależy od przedmiotu .... muszę dzisiaj jeszcze poćwiczyć Mila ale ja nie mam siły ...... już dzisiaj nic nie jem :ciąża: bo i tak mam bęben rozepchany xD może za jakieś kilka dni w końcu przesunę ten suwaczek noooo ;]

#95
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

dzisiaj się ważyłam rano i nic jeszcze nie ubyło :cry: :placz:

znam ten ból :placz: Ja zamiast schudnąć to przytyłam z powrotem 2 kg :yikes: Ale damy radę :lovers: :!: Mam nadzieję że nie ważysz się codziennie, bo to tylko przygnębia..

#96
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
to zależy, przepraszam za wyrażenie kiedy mi odwali, ale tak dwa razy w tyg ... teraz mam ciotke może to tez to :myśli1: Będziemy się wspierać i bedzie gicior :clap: pozdrawiam i muszę już lecieć wpadnę wieczorem albo dopiero jutro ;*

#97
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

rolady grochowej

:blink: a kto to cudo tworzy i jak??????
a o tym towarzystwie to nie wiem kto to w tej chwili by był w stanie znależć :yikes: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#98
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
wpadłam na chwilkę więc napiszę moja mamuśka takie cudeńka tworzy a mianowicie ciasto drożdżowe( przepis na pizze) w środku groszek i cebulka ... :chef: pycha można wsadzić do środka co się chce.... jest też druga wersja z ciasta francuskiego (do kupienia w każdym markecie) samemu się nie opłaca robić rozwijamy wsadzamy co nam dusza zapragnie nawet farsz na ruskie pierogi też wyjdzie dobre lub ser żółty mięsko (jak ktoś lubi) warzywka zawijamy smarujemy wierzch wodą lum jajkiem jak kto woli(ja zawsze wodą) i na 20/25 minut do piekarnika i mamy w ten oto prosty sposób i tani obiad dla całej rodzinki pozdrawiam

dzisiaj już nic nie jadłam :grin:

polecam przepis :fun:

#99
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
fantastycznie.... :myśli1: teraz mi język do d...ucieknie :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: ale dziękuje :love: jak sama sobie dyspensy udzielę .... :diabel: to francuzika uwine ,bo normalnie tak za mną chodzi aż się oglądam .... :blink:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#100
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
:grin:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych