Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porażka! - moje drugie imie :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#1
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam..
Postanowiłam zacząć pisać bloga..
Od dzisiaj zaczynam poważnie diete..
Ale bardziej skupie się na dużej ilości ćwiczeniach, niż na drastycznie zmniejszonych posiłkach..
Ale oczywiście w odżywianiu też nastąpia lekkie zmiany..
Tak więc mam 173 cm i ważę 61 kg.. na początku diety ważyłam 67 (4 stycznia br)
Mój cel wynosi 58.. ale jak dojde do 58 to planuje poćwiczyć troszke nad rzeźbą ciała z więc dojdzie do tego jeszcze około 3 kg mniej..
Dzisiaj postanowiłam oczyścić organizm z tego wszystkiego słodkiego co zjadłam w ten weekend.. no więc jeden dzień głodówki..
Od rana zrobiłam 300 brzuszków.. ale to robiłam małymi partiami ;] i ćwiczyłam pół godziny na stoperze.. przeszłam jakies 1,5 km i zrzuciłam 210 kalorii.. ;]
z tego co sie dowiedziałam to 1 kg = 8000 kalorii ..wiec troche ćwiczenia przede mna ;]
Słyszał ktoś z was o takim zabiegu... jest taka maszyna.. (nie widziałam jej ..tata mi opowiadał tylko) ktora podczas jednej sesji wybija ci 1,5 cm tłuszczyku z brzuszka.. tak sie zastanawiamy z tatą nad tym ..trwa to 3 sesje.. i wybija ci całkowicie ten tłuszcz nagromadzony w mieśniach.. juz nieodwracalnie.. sama więcej nie wiem. Jak tata zadzwoni to sie dowiem więcej czegoś i napisze ;]
Także od dzisiaj zabieram sie do ćwiczeń a wieczorkiem o 18 ide biegać ;]

Pozdrawiam serdecznie ;]



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
życzę powodzenia i wytwałości,chociaż wagę masz najzupełniej prawidłową i obecnie , -dobrze-że skupiasz się na cwiczonkach ,to zawsze procentuje :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kkasiaa123, ja też będę trzymała kciuki za ćwiczonka :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#4
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Mam zamiar wytrwać ;]
nie uważam sie za osobe z nadmiarem wagi.. ale chce miec ładnie wyżeźbione ciało ;] kupiłam błonnik, wiecej czerwonej herbatki i ograniczam słodycze.. a raczej od dzisiaj całkowicie je eliminuje.. tylko w niedziele bede sobie pozwalała na jednego małego łakocia.. jestem w stanie dotrzymać takiej diety.. ;] czeka mnie ciezka praca.. ale wiem, że bedzie warto ;] fajnie byłoby spojrzeć na siebie w lustrze z widocznymi efektami i wiedzieć ze to zasługa własnej pracy ;]


pozdrawiam i dziekuje za wsparcie :))

#5
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
kkasiaa123, witam cię serdecznie :lovers: :lovers: Fajnie że skupiasz się na ćwiczeniech niż na drstycznej diecie bo dzięki nim wyrzeźbi się sylweta oi podniesie się sprawnośc Fizyczna ... Więc wielkie brawa dla Ciebie :clap2: :clap2: :lovers: Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje efekty :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#6
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
kkasiaa123, za ćwiczonka :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
Witam na forum :-) super, że starasz się o własny wygląd ;] a jak jest z Twoim jadłospisem ?? (bardzo mnie ciekawi) tak ładnie juz schudłaś życzę powodzenia :thumbsup:

#8
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Witam Cię cieplutko :lovers: i trzymam kciukasy :thumbsup:

#9
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
moj jadłospis .. teraz troche uległ zmianie.. jem wiecej niż ostatnio..
Wczoraj zjadłam 2 herbatniki do czerwonej herbaty.. pozniej obiad.. troche surówki z sałaty, 2 ziemniaczki i troche mieska z sosikiem.. sosu dosłownie 2 łyzki. Odpoczęłam troche i poszłam na 2 godzinny spacer z siostrą chłopaka i jego mamą.. tylko, że ja biegałam i ćwiczyłam.. po powrocie zjadłam 6 malutkich pierożków z twarogiem. Wiecej już nic nie jadłam. Zapomniałam dodać, że rano ćwiczyłam poł godziny na stoperze i zrobiłam 300 brzuszków ;]

A teraz znowu zabieram sie do ćwiczeń ;]

pozdrawiam serdecznie i dziekuje za wiare we mnie;]

#10
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Zapomniałam dodać, że rano ćwiczyłam poł godziny na stoperze i zrobiłam 300 brzuszków ;]


Świetnie :clap2: :clap2:

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

ćwiczyłam poł godziny na stoperze i

:blink: jasny gwint.... :yikes: :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

jasny gwint....

a co to shash..? ty zapomniałaś :hmmm: :smiech3:

jak miałam stepper to też robiłam takie 30 minutowe sesje, a teraz już nie mam stepka bo to był bratowej i mi go już dawno zabrała..więc .. :ceyes:

#13
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a -ćwiczonka standardowe zaliczone a ze steperkiem ruszam jak na wspólnej sie zacznie- dopiero z zebrania wróciłam i od Pyskacza swego Kubusiowego bo z nim siedziałam ,dziwię się ,bo pól godz to sporo a ja sie rozgrzewam dopiero-boję się od rzu -bo potem może byc różnie :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#14
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Ja najpierw sie lekko rozciągam.. pozniej robie brzuszki naprzemiennie z ćwiczeniami na nogi i brzuch.. a pozniej zaczynam stoper.. ;]

moj wczorajszy jadłospis wygladał tak:
Około 13 troche sałatki z zupki chinskiej i mała kromka chleba z masełkiem..
od 14 do 16 byłam na spacerze w lecie połaczonym z bieganiem (ganianiem sie z kolezanka) i ćwiczeniami (tanczeniem na moście nad jeziorem)
około 19 zjadłam 2 malutkie ruskie pierożki i jedna łyżke tej sałatki z zupki chinskiej i pół kromki chleba z masłem..

a teraz znowu zabieram sie do ćwiczeń (;

Dziekuje za wsparcie i pozdrawiam (;

#15
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
kkasiaa123, brakuje mi tutaj sniadank musisz sie do nich przekonac

#16
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Zaraz pojde czegoś poszukać do jedzenia..
od dzisiaj zaczynam jesc jeszcze mniej i tylko owoce i warzywa.. do poniedziałku myśle, że dam rade sie tak ograniczyć zeby zacząć mała głodówke 4 - 5 dniowa na oczyszczenie.. pozniej kilka dni na powrot do normalnego jedzenia.. Własnie sobie troche poćwiczylam.. ;] odpoczynek na 15 minut i dalej do ćwiczeń lece ;]

Kurcze, bo kupiłam sobie spodnie na necie.. wymiary opisujące spodnie pasowały do moich wymiarów idealnie.. a nawet w niektórych miejscach miały więcej niż ja.. myśle sobie zawsze kupowałam 38 to teraz tez wezme i nie bede ryzykować z mniejszymi.. taaak przyszły po kilku dniach.. ledno sie wcisnełam.. okazało sie ze przysłali rozmiar 36 ;/ no ale nie wymieniam.. bo mam teraz wiekszą motywacje ;] myśle, ze jeszcze ze 3 kilo i sie zmieszcze bez problemu ;] wkońcu troche za nie zaplaciłam i nie wrzuce ich na dno szafy (zawsze tak robiłam z zaciasnymi ubraniami) :D

Pozdrawiam serdecznie

#17
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

od dzisiaj zaczynam jesc jeszcze mniej i tylko owoce i warzywa..

Ja mam za soba taka probe- niestety wpadł mi kawalek mieska po drodze, ale tzrymam kciuki, bo kilka dni na takiej diecie to dla organizmu dobra sprawa- dodatkowo schudlam 2 kilo- ale potem trzeba bardzo uwazac bo rownie chetnie chca te kilogramki wracac :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#18
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Ja również mam nadzieję, że się uda ;] juz kiedyś tak robiłam 3 dni;] juz 3 ciego dnia nie odczuwa sie głodu ;] tylko ja mam chłopa, który jak nie jem to mnie karmi. Nie wystarczaja mu tłumaczenia, że to głodówka dla zdrowia. Pozwala mi być na diecie, ale nie na głodówce. To przez to, że kilka razy zrobiło mi sie słabo.. i mu o tym powiedziałam;/ i teraz sie czepia :(

#19
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam (;
Wczoraj zrobiłam zaledwie 120 brzuszków.. i zadnych wiecej ćwiczeń nie wykonywałam. Jestem roche zła na siebie, ale dzisiaj to nadrobie.
Tak wiec napisze co wczoraj jadłam:
Koło 13 zjadłam sałatke z zupki chinskiej i kromke chleba z masełkiem. + herbata
O 15 zjadłam gołąbka. Również z kromką chleba i masełkiem.
Później wypiłam hebratke z cytryną i zjadłam 4 kostki czekolady. Nie bede sobie odmawiać przyjemności.. a 4 kostki to nie jest taka wielka tragedia ;]
No ale pozniej przyjechał moj chłopak z pracy.. poprosiłam go tylko zeby mi kupił soczek marchewkowy, a on kupił ogromną białą czekolade i gumisie... Zjadłam tylko troche tych żelków ;] i pozniej 2 małe wafelki;]

dzisiaj jade z kolezanka na zakupy. Ja nie biore pieniedzy, żeby nie kupić nic do jedzenia.. wezme tylko ze soba jakies jabłko.. I tak pewnie go nie zjem, bo zawsze jak mam cos do jedzenia to tego nie jem;]

Pozdrawiam (;

#20
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów

Witam (;
Wczoraj zrobiłam zaledwie 120 brzuszków.. i zadnych wiecej ćwiczeń nie wykonywałam. Jestem roche zła na siebie, ale dzisiaj to nadrobie.


ZALEDWIE 120 BRZUSZKÓW? Czy tylko dla mnie to ogrom?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych