Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porażka! - moje drugie imie :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#21
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
ja codziennie robię 100 i dla mnie to duuużo ;] kobito dzisiaj tłusty czwartek i wybaczane sa słodkie grzeszki :clap: pozdrawiam i życzę powodzenia



...



...



#22
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Wszystko poszło na marne.. kilka dni sobie troche odpusciłam i dupa.. 2 kilo przybyło.. robie od dzisiaj głodówke kilkudniowa.. miałam zacząć za kilka dni.. ale zaczynam juz.. zadnego jedzenia.. tylko woda.. normalnie załamana jestem było juz tak fajnie waga pokazywała mi 60 kg a teraz 62 .. baaa prawie 63 ;/

#23
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

zadnego jedzenia.. tylko woda.. normalnie załamana jestem było juz tak fajnie

To nie najlepsze rozwiazanie bo kilogramki zgubione w ten sposob i tak wrocą- głodowke mozna stosowac tylko jeden dzien i to nie czesciej niz raz na miesiac :roll:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#24
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

robie od dzisiaj głodówke kilkudniowa.. miałam zacząć za kilka dni.. ale zaczynam juz.. zadnego jedzenia.

to nie jest najlepszy pomysł bo wszystko co w te dni zrtzucisz po zakończeniu głodówki wróci z nawiązką.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#25
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Nie wiem.. musze cos wymyslec.. masakra.. tyle wisiłku na marne;/ wszyscy mówią do mnie "chudzielec" specjalnie zebym jadła wiecej.. a ja wiem jak wygladam .. i wiem z czym sie źle czuje.. ale nikt tego nie rozumie.. ehh aż sie wszystkiego odechciewa :( mam przed sobą od nowa 9 kilogramów.. teraz bede sie ważyła raz w tygodniu. .. jem same owoce i warzywa.. mam nadzieje, że sie nie złamie, bo to oznaczać bedzie całkowitą porażke;/

:(

#26
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
kkasiaa123, mysle ze nie glodowke tylko wystarczy dieta 1200kal i waga spadnie no i utrzymie sie a po godowce wroci zybciutko

#27
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ale ja nienawidze czegoś takiego jak "liczenie kalorii" ;/ nie chce nikogo urazic.. ale ja tego nie akceptuje..

#28
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Wiesz, to jest chyba najlepsze, bo wiesz, że jak sobie pozwolisz na pączka, to zjesz mniej. Motywacja jest. Ja właśnie jestem pierwszy dzień na 1200 i nie jest źle. Przy 1000 już dawno bym zjadła coś, ale 30 min temu miałam zjeść II śniadanie. Zapomniałam :mrgreen: Głodna nie jestem. Polecam.
Dołączona grafika

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
zżarło mi posta :evilmad: :evilmad: :evilmad:
kkasiaa123, wiesz tak sobie czytałam Twoje pościki i nie będę słodzić,że to świetny pomysł głodówka czy wcinanie samych owoców i warzyw-bo to nic dobrego nie wróży i efekt jojo murowanyyyyyyyyyyyy :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Zrobisz jak chcesz bo to Twoje życie i Twoja sprawa ale na takim odchudzaniu daleko nie zajedziesz-jeżeli Cię uraziłam to sory ale wiesz ja zawsze piszę to co myślę a nie to co ludzie chcą czytać :!: :!: :!:
No w każdym razie trzymam :thumbsup: za ciebie i życzę powodzenia w odchudzaniu

#30
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Wczoraj znowu sie najadłam;/ dzisiaj zaczynam od nowa całe odchudzanie.. podziele sobie dzien na 5 małych posiłków.. i juz.. jak dzisiaj mi sie nie uda.. to obiecuje znikne z forum.. nie bede nikogo denerwować i zakoncze swoje odchudzanie...

#31
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

podziele sobie dzien na 5 małych posiłków

rozsadne podejscie ale razem musi byc minimum1000kal

#32
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

jak dzisiaj mi sie nie uda.. to obiecuje znikne z forum.. nie bede nikogo denerwować i zakoncze swoje odchudzanie...

kasia, błedne rozumowanie
po pierwsze primo- nie odchudzas sie przecież dla nas, tylko dla siebie,
po drugie primo- wiemy, że cięzko jest zapanowac nad pokusami bo same przez to przechodzimy i słowo "denerwować" nas nie dotyczy ;-)
po trzecie wydaje mi się, że Twoje odchudzanie musisz zacząć jeszcze raz, ale z głową. Postaraj się mądrze pomysleć, przecież duża jesteś juz dziewczynka, co byś chciała osiągnąć. Te wloty i upadki (raz zjesz za dużo, innym razem nic) powodują, że odchudzanie to dla ciebie droga przez mękę. Poprzez dobór pożywienia można i chudnąć i nie być głodnym.
Jeżeli nie poświecisz sobie troche czasu nad poznaniem ilości kcalorii potraw, które chciałabys jeść, to niestety będzie musiała zaakceptowac siebie taką jaka jesteś.
Usiądź, pomyśl, przeanalizuj czy jesteś gotowa i zacznij. Nikt nie mówi, że jest łatwo. Odchudzanie zaczyna się od głowy. To tam muszą zajść pewne zmiany w Twoim mysleniu na ten temat, jeżeli tak się nie stanie to walczysz z wiatrakami.
Mądrych przemyśleń i nie zniechęcej się tak szybko. robisz to wyłącznie dla siebie, więc warto czasami troche powalczyć. ;-)
A my jesteśmy od tego żeby Cię wspierać, my się nie denerwujemy. :aniolek:
Dołączona grafika

#33
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

A my jesteśmy od tego żeby Cię wspierać, my się nie denerwujemy.

mądre słowa :-)
Walcz a My tu jesteśmy żeby Ci było łatwiej :lovers:

#34
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dziekuje za wszystkie miłe słowa (; jak tylko skonczy mi sie okres to zaczne wszystko robić od początku z głowa;]

#35
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Witaj kkasiaa123 :wave: Przeczytałam sobie Twój blogasek i... wiesz, Dziewczyny mają rację w tym, co Ci podpowiadają :lovers: Każda z nas odchudza się dla siebie ale robimy to razem, bo naprawdę łatwiej :thumbsup: To, co napisała iwonka69, jest naprawdę sensowne! Nie dojedziesz nigdzie, kiedy będziesz najpierw w samochodzie wrzucać piątkę a potem wsteczny... To nie da efektów: każdą jazdę rozpoczyna się od jedynki, i może to irytuje, że wolno i w ogóle, ale to jest właśnie tak zbudowane... Potem wrzucisz sobie dwójkę, trójkę i czwórkę i tylko wtedy masz naprawdę wielką szansę dotrzeć do celu. Hahaha - mam nadzieję, że jeździsz samochodem, bo moja wydumana metafora nie trafi do osóbki bez prawa jazdy :myśli1: :myśli1:
A zatem pięć posiłków to świetny start :) Każdego dnia pij duuuuuuuuużo wody/herbaty/soków - nawet trzy litry :thumbsup: Jedz błonnik, chrom (jak lubisz słodycze) i oczywiście jak najwięcej ćwicz - efekty muszą się pojawić i będą trwałe :tanczy: :tanczy: Trzymam kciuki za Ciebie :thumbsup: I zostań z nami :strong:

#36
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

jak tylko skonczy mi sie okres to zaczne wszystko robić od początku z głowa;]

teraz zaczynam rozumiec te Twoje huśtawki nastroju.
Czekamy na Ciebie, jak juz będziesz gotowa :lovers:
Dołączona grafika

#37
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

teraz zaczynam rozumiec te Twoje huśtawki nastroju.

:-> :-> :-> to prawda aaaa ,i jeszcze ciekawosta...niektore nasze młode (14-18 lat ) forumki tak mają :smiech3: -na okrągło i już nie idzie normalnie :roll: :myśli1: :myśli1: :myśli1: ale Ty chyba wyrosłaś?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#38
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
od dzisiaj postanowilam jeść 5 małych posiłków..

zjadłam właśnie ciemną bułeczke z chuda szynka ;]

mam nadzieje, że dam rade;]

#39
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

zjadłam właśnie ciemną bułeczke z chuda szynka

to zapewne było sniadanko, a jak tam nastepne jedzonko?
z jakim bilansem dzionek Twój dietkowy sie zamknął?
Dołączona grafika

#40
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
pozniej to wole nie wspominać.. jestem jeszcze w trakcie trwania okresu wiec obzarstwo mam wpisane w te dni.. ehh ale jeszcze dzisiaj i jutro zaczne znowu ;]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych