Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pamiętnik Nikoli


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
782 odpowiedzi w tym temacie

#721
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
WSZYSTKIEGO,CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU !!!

:skacze: :skacze: :skacze:



...



...



#722
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
wszystkiego naj! :lovers:

#723
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
WITAM WSZYSTKICH W TYM NOWYM, MIEJMY NADZIEJE LEPSZYM, ROKU! :lovers: :lovers: :lovers:
Dziekuje za zyczonka, nie mialam nawet kiedy wpasc wczesniej.

Sylwester udany ja najbardziej :grin: :grin: :grin: :grin: Z przygodami, gdyz wyladowalam na pogotowiuxD Sierota ze mnie, skrecilam sobie kostke :smiech3:

Styczen dla studenta = totalny brakczasu, wyrywanie wlosow z glowy, wory pod oczami xD Takze juz sie boje:PP

DO diety wielki come back jutro:D Juz sie doczekac nie moge:D Tzn ze to jest moj czas;p ALe dzisiaj jakos nieskladniowo pisze^^

Lece na sniadanko i kawke. Milej i spokojnej niedzieli. Pozdrawiam buziam :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#724
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
Nikola, pewnie ze bedzie lepszy :)

skrecilam sobie kostke

i jak noga??

Styczen dla studenta = totalny brakczasu

Nikola kochana dasz sobie rade nie masz co sie bac madra dziewczyna jestes

a co do dietki to ja dzisiaj zrobilam sobie dzien oczyszczenia i jutro juz zacznie sie walka z burczeniem w brzuchu i sciskaniem zoladka :) ale uda nam sie bo komu ma sie udac jak nie nam :)

#725
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
O kobiety ostro do pracy sie biorą :mrgreen: Nikola, ale Ty to masz przygody... ale jak się czujesz? bardzo boli?
powodzenia na sesji i trzymam kciuki, dasz sobie radę :thumbsup:

#726
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Nikola wracaj do dietki i do nas :grin:
wiem ze teraz duzo nauki ale my zaczekamy :grin: powodzonka

#727
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

, skrecilam sobie kostke

uuuuuuuuuuuuuu współczuję mam nadzieję że juz mniej boli

tyczen dla studenta = totalny brakczasu, wyrywanie wlosow z glowy, wory pod oczami xD Takze juz sie boje:PP

dasz rade - zaciskam kciuki

DO diety wielki come back jutro:

hihihi sporo osób zaczyna od jutra
:thumbsup:
miłego dnia zycze

#728
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
jak tam kosteczka??????????

Styczen dla studenta = totalny brakczasu, wyrywanie wlosow z glowy, wory pod oczami xD Takze juz sie boje:PP

rozumiem cie bo mam tak samo :roll: a co studiujesz?
Dołączona grafika

#729
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jak tam noga Kochana?
Jak sie czujesz?
Dietka jakos idzie?
Buziaki :lovers: :lovers: :lovers:

#730
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Niki :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: super ze pokazujesz się choć troszkę . Ja tez , jak zauważyłaś , mam ostatnio mniej czasu, ale próbuje pogodzić wszystko... ciężko ale czasem dam radę , czasem nie. Twoje odwiedziny zawsze będą dla mnie wesołą sprawa i radosną. :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#731
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Cmokasy:) :lovers:

#732
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Niki :lovers: :lovers: :lovers: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: :lovers: :lovers: mam nadzieje ze w nawale nauki, egzaminów i tym podobnych atrakcji dasz radę i nas odwiedzić... :lovers:
Dołączona grafika

#733
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

i jak noga??

Nikola, ale Ty to masz przygody... ale jak się czujesz? bardzo boli?

uuuuuuuuuuuuuu współczuję mam nadzieję że juz mniej boli

jak tam kosteczka??????????

Jak tam noga Kochana?

Już dawno wszystko dobrze :grin: Także było to skręcenie I stopnia:P hihih;p

a co studiujesz?

Informatyke xD Więc jest masakra, wszystko dla mnie jest nowe i strasznie trudne, ale podoba mi się to:D I wiecie że nawet sobie radze ;o Np. zaliczylam kolokwium ktore zaliczylo tylko 12 osob na 66 :D Więc radze sobie jakos;p Mam nawet 5 w indeksie hihih:PP

Jakoś 26 stycznia jk dobrze pojdzie bede miala wolne do 8 lutego wiec bede tu czesciej :lovers:

Twoje odwiedziny zawsze będą dla mnie wesołą sprawa i radosną.

:lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

Dziekuje wszystkim ze mnie odwiedzacie nawet jak mnie tu nie ma :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

A co do dietki to waga wskazuje....57kg :jupi:

Pozdrawiam wszystkichh :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#734
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

Informatyke xD Więc jest masakra, wszystko dla mnie jest nowe i strasznie trudne, ale podoba mi się to:D I wiecie że nawet sobie radze ;o Np. zaliczylam kolokwium ktore zaliczylo tylko 12 osob na 66 :D Więc radze sobie jakos;p Mam nawet 5 w indeksie hihih:PP

zdolniacha :clap2: :clap2:

Jakoś 26 stycznia jk dobrze pojdzie bede miala wolne do 8 lutego wiec bede tu czesciej

no mam nadzieję że w końcu więcej Cię będzie

uż dawno wszystko dobrze

i bardzo mnie to cieszy

A co do dietki to waga wskazuje....57kg :jupi:

znaczy że sie trzymasz super :clap2:
gratuluje spadku wagi :jupi: :jupi:

#735
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
gratuluję zaliczenia :lovers: i waga Ci z tych nerwów poleciała? xD trzymam kciuki :thumbsup:

#736
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
NIKI pozdrawiam Cię serdecznie, wiedziałem że zaliczysz jak burza wszystko co trzeba i wagę też zgubisz bez problemu... :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#737
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
...FERIE! :grin:

Semestr I zaliczony :yikes: :jupi: :jupi: :jupi: Sorrki ze sie tak chwale, ale sama nie wiedzialam ze dam rade na takim kierunku:PP

Niki powraca do diety.Z rana wykonałam pomiary:P Waga jak narazie sie utrzymuje co mnie bardzo cieszy, rowne 57kg:P
Zaczynam zdrowe odżywanie! I tu juz nie chodzi o cyferki na wadze ale o to żeby mieć ładną cere i czuć się ze sobą dobrze:) Rowerek stacjonarny wraca do łask:P Zaczynam od 30min dziennie :dumbells: Do tego 8min ABS i BUNS. Przynajmniej co 2 dzien.

Sciskam mocno i pozdrawiamm :lovers: :lovers: :lovers: Zaraz do Was zagladne :grin:

#738
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Nikola, no postanowienia świetnie-trzymam kciuki za ćwiczonka :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#739
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
No to widzę ,ze wszystko idzie po Twojej myśli :thumbsup:
Dołączona grafika

#740
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
witaj :lovers:

Semestr I zaliczony

gratulacje!! :tanczy: i wagi też gratuluję :mrgreen:
jakie plany na ferie? teraz masz dużo czasu :grin:
pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych