Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pamiętnik Nikoli


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
782 odpowiedzi w tym temacie

#61
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

a jutro sa ustne czy pisemne?

pisemny polski byl dzisiaj. I powiem wam ze nawet dobrze mi poszlo :tanczy: CR bylo banalne wrecz a temty wypracowan na poziomie gimnazjum:D Szczerze to spodziewałam się jakiejś masakry, a tak to jestem pewna że zdam polski uffff :grin:

maturę zdasz bo mądra z Ciebie dziewczyna. Trzymaj się!

dzięki:)) :lovers:

Jutro angielski pisemny, jakoś wogólę się nie boję bo na prónych miałam 70-80-% więc dam rade :thumbsup:

:lovers: Jutro się pochwale znowu:P heheh



...



...



#62
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Nikola, i jak tam Ci dzis poszlo? dzis trzymalam kciuki za wszystkich maturzystow :grin: a Ty dzis opijasz czy juz do nastepnej sie uczysz? skrobnij cos jak Ci poszlo :grin:

#63
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
buziaki444, nad swoim postem masz mój i tam wszytsko napisałam:PP Dzięki za zainteresowanie :lovers: :lovers: :lovers: A dzisiaj angielski pisemny miałam spodziewałam się czegoś łatwiejszego. Straszne było słuchanie :crazy: No ale zdać zdam na pewno :grin: najlepsze jest to ze zamiast napisac góry to napisałam usta :blink: :blush:
Teraz do poniedziałku wolne od matur, ale niestety nie mam wolnego bo musze kuć biologię :sick:

Ostatnio słyszałam o świetnej herbacie na odchudzanie a mianowicie z morwy właśnie ją popijam teraz. Smakuje jak rumiankowa heh. Ona działa w ten sposób że nie przyswaja cukrów w organizmie. Można w miesiąc schudnąć 10% swojej wagi podobno i nie trezba przy tym stosować żadnej diety :yikes: Spróbuję i opowiem czy mi pomogło:))
:lovers: :lovers:

#64
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

buziaki444, nad swoim postem masz mój i tam wszytsko napisałam

:blush: no i sie nie popisalam :blush: :blush: :blush:

a ta herbatkato mnie zaciekawilas...
no i gratuluje egzaminow ze tak dobrze poszly :clap: :clap: :clap:

#65
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Nikola, gdzie kupiłaś tą herbatę?

#66
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

Nikola napisał/a:
buziaki444, nad swoim postem masz mój i tam wszytsko napisałam
:blush: no i sie nie popisalam :blush: :blush: :blush:

najważniejsze że się mną interesujesz:)) :lovers:

gratuluje egzaminow ze tak dobrze poszly :clap: :clap: :clap:

w sumie to sie okaze w licpu:P Ale dobrej mysli jestem:))

a ta herbatkato mnie zaciekawilas...

Nikola, gdzie kupiłaś tą herbatę?

hihi:D Właśnie przeczytałam ze ją trzeba pić przed posiłkiem a ja głupia piłam gdy nic nie jadłam;]
Anja kupiłam ją w herbaciarni, 5zł za 50g. W aptece szukałam ale były tylko tabletki nad którymi też się zastanawiam:P

A ja całymi dniami zakuwam bleee, ta genetyka mnie wykończy, ale przecież to jeszcze kilka dni a później 4 miechy wakacji :tanczy2: Nie moge się doczekać , w końcu zacznę dietę i regularnie będe Was nawiedzać na forum :grin: :oczy:
:lovers:

#67
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Kto mi prześle herbatkę z morwy?

#68
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Nikola, napewno sobie pradzisz z egzaminami :thumbsup:
tylko nie stresuj sie za bardzo zebys wszystkiego nie zapomniala z tego wszystkiego :lovers:
dawaj znac jak Ci idzie a ja juz teraz trzymam kciukasy :thumbsup:

#69
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

Kto mi prześle herbatkę z morwy?

Pani herbaciarka:D

dawaj znac jak Ci idzie

AAAAAAA dzisiaj pisałam BIOLOGIE!:D:D:D I całkiem mi spoko poszło:P
70% ma na bank! :tanczy2: Maksymalnie 78% a baardzo chce miec 73% bo wtedy dostane 80 punktow rekrutacyjnych.

A w tą środę ustny polski :zdenerwowany: Jak na razie umiem połowę pracy, lecę się wiec uczyc dalej;/ A już niedługo będe tu z wami cały czas hiehie :evil:
:lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#70
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Nikola, zycze powodzenia na dalszych egzaminach :thumbsup:

#71
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
trzymam kciuki za egzaminy;-)

#72
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

później 4 miechy wakacji :tanczy2:

Pffff, rzucę elo i będę miała wieczne wakacje. :tongue: :myśli1:

AAAAAAA dzisiaj pisałam BIOLOGIE!:D:D:D I całkiem mi spoko poszło:P
70% ma na bank! :tanczy2: Maksymalnie 78% a baardzo chce miec 73% bo wtedy dostane 80 punktow rekrutacyjnych.

Niech się stanie. :tongue:

A w tą środę ustny polski :zdenerwowany: Jak na razie umiem połowę pracy, lecę się wiec uczyc dalej;/ A już niedługo będe tu z wami cały czas hiehie :evil:


Auć... Trzymam kciuki... I życzę dobrego egzaminatora, bo ostatnio z koleżanką doszłyśmy do wniosku że to podstawa. Bo w jednym z poznańskich liceów mają pogiętych polonistów i im tak zaniżają oceny z matur, że to nieporozumienie jakieś. :yikes:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#73
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Nikola, czymiem kciuki i nie daj sie tym wstretnym komisyjnym potworom :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#74
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
super, że jesteś zadowolona z matury :grin: a na jaki kierunek składać będziesz papiery?? pozdrawiam

#75
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Nikola, cieszę się że tak dobrze ci poszła maturka :tanczy: :tanczy: Jak mówisz jeszcze tylko ustny Polski ale chyba to najmniejszy stres dla Ciebie :grin: :grin: :grin: NApewno wszystko powiesz śpiewająco ale żebyś czuła się pewniej to trzymam za ciebie kciukaski :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#76
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
Dziękuje Wam wsystkim za kciuki i powodzenie:) :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

Jak mówisz jeszcze tylko ustny Polski ale chyba to najmniejszy stres dla Ciebie :grin: :grin: :grin:

hahaha właśnie NAJWIĘKSZY! xD To była istna masakra, nienawidzę publicznych wystąpień. To jest mój największy koszmar poprostu.
A więc wchodze do sali opowiedziałam idealnie całą moją prezentację i zaczynają się pyatnia... Babka zadawała mi wogóle nie z lektur tylko z czegoś innego :blink: ja już załamka nic nie wiedziałam. Wychodzę z sali zaryczana cała i przekonana że nie zdałam. Twarz mi aż napuchła, nos czerwony wszyscy mnie pocieszali a ja powtarzałam tylko że jestem tempa i że na bank nie zdam. O 14.40 wyniki...wchodzimy wszyscy do sali i kolesiówa mówi iż.....WSZYSCY ZDALI :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Tak mi ulżyło :grin: A najlepsze jest to że dostałam 65% :blink: niewiem jakim cudem. Ostatecznie liczyłam na 30% a tu surprise i 65:D Niby to nie jest dużo ale jak dla mnie to naprawdę dużo bo wiem że takie wystąpienia to jeden wielki koszmir!!
Nawet nie wiecie jak sie ciesze:) Teraz jeszcze tylko angielski ustny i po maturze :tanczy: :tanczy: :tanczy:

A tak wogóle to zaczęłam dietę od dzisiaj hihih:

Śniadanie:
- herbata z morwy
- 3 łyżki otrębów granulowanych + 3 łyżki otrębów zwykłych + 1/2 szklanki mleka

2 śniadanie:
- maca (1szt)

Obiad:
- pomidorowa z ryżem
- 3 pierożki ruskie + 2 łyżki śmietany

Na kolacje mam zamiar zjeść jabłko i jakiś jogurt może.

Ćwiczenia:
3 godziny spaceru

:wave:
:wave: :wave: :lovers: :lovers: :lovers:

#77
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Nikola, bardzo się cieszę że jesteś zadowolona z matury :grin: :grin: I wielkie gratulacje :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Teraz jeszcze tylko angielski ustny i po maturze


No to trzymam kciukaskji dalej :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#78
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
mila92, dzieki :lovers: :lovers: :lovers:
A wczoraj sie nałaziłam tyle jak nigdy:D 5h spacer :yikes: Tak będzie teraz częściej :grin: Wczoraj rozpiska byłaby idealna gdyby nie jedno piwo :piwo: No ale było co świętować, a jedno to niewiele :tongue: Zresztą spaliłam je hihi

Rozpiskę wstawię wieczorem a teraz idę ćwiczyć :strong: :grin:
Adios :lovers: :wave:

#79
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
gratuluję zdanej matury! 65% to przecież trzy więc super :grin:

#80
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

65% to przecież trzy więc super :grin:

to nawet 4 a nie 3 :grin: :grin: No ale jednak mam nadzieje ze z reszty matur bedzie 5 :grin:

Rozpiska

Śniadanie:
- 3 łyżki otrąb granulowanych, 2 łyżki otrąb zwykłych i 1/2 szklanki mleka

II śniadanie:
- kefir żurawinowy (200ml)

Obiad:
- kotlet z indyka bez panierki
- 2 starte marchewki
- pół ziemniaka z wody

Kolacja:
- kefir (200ml) + łyżka otrąb zwykłych
- jabłko

KCAL: 914

No i jeszcze spacer był dwu i pół godzinny to gdzieś 500kcal spalone a mam jeszcze zamiar coś poćwiczyć :grin:

Się zawzięłam:D I mam nadzieje ze mi szybko motywacja nie minie :tongue:
Ciao :lovers: :wave:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych