Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pamiętnik Nikoli


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
782 odpowiedzi w tym temacie

#21
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Rozpiska na medal - nawet z miętowym cukierkiem - to przecież dla oddechu świeżego ;-)



...



...



#22
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Nikola, no ja widze że u Ciebie duży sukces :thumbsup: Bardzo gratuluje tego kilogramka mniej :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: To wileka motywacja do dalszego działania :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#23
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Nikola gratuluję!!! :win: :thumbsup: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :jupi:
oby tak dalej :lovers:

#24
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
DZIĘ-KU-JE :tongue: :lovers: :lovers: :lovers: Kochane jesteście :prezent: Takiego wsparcia to ze świecą szukać :gdzie jesteś: , a tu prosze :lovers: :lovers:
Wczorajszej rozpiski nie pamiętam już kurcze. Dzisiiejszą wstawie dzisiaj:) Ale ogólnie wczoraj też dietkowo, bo dzisiaj na wadze juz 57,7 :thumbsup: może w sobote bedzie juz samo 57 :myśli1:
Mila zrobiłam sobie wczoraj te pokruszone płatki ryżowe z otrębami i jogurtem i były poprostu PYSZNE :slinka:
Oki lecę sprawdzić co u Was i biore się za lekcje:)
:lovers: :wave:

#25
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Dzisiaj się znowu ważyłam i......58kg :!: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :tanczy2: A więc dzisiaj suwaczek zmieniam hihih :grin: :grin:


gratuluje :clap2: :thumbsup:

#26
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

Kochane jesteście

:lovers: :lovers: :lovers:

Ale ogólnie wczoraj też dietkowo, bo dzisiaj na wadze juz 57,7 może w sobote bedzie juz samo 57

:jupi: :jupi: :jupi: wooow... :clap: idziesz jak burzaa :clap2:

zrobiłam sobie wczoraj te pokruszone płatki ryżowe z otrębami i jogurtem i były poprostu PYSZNE

:slinka: :slinka: :slinka: mniammmm :slinka: :icecream:
:wave: paaa :wave: :lovers:

#27
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Nikola, kurcze ja tu widze że codziennie będziemy ci traconych kilogramków gratulować :win: :win: Moje brawa :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
A jak tam dzisiejszy dzionek Ci mija???
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#28
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

Mila zrobiłam sobie wczoraj te pokruszone płatki ryżowe z otrębami i jogurtem i były poprostu PYSZNE :slinka:

Pokruszone płatki ryżowe? :blink:
Que pasa? :blink:
Jejuuuu, też chcę żeby moja waga tak szybko leciała... I była tak nisko. :cry:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#29
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

gratuluje :clap2: :thumbsup:

:jupi: :jupi: :jupi: wooow... :clap: idziesz jak burzaa :clap2:

:win: Moje brawa :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

danke, danke :grin: :lovers: :lovers: :lovers:

A jak tam dzisiejszy dzionek Ci mija???

naukowo :tongue: Jeszcze historia została dlatego dzisiaj już do Was niestety nie zajrzę:( Ale jutro też jest dzień :grin: :lovers:
Rozpiska:
- musli
- jabłko
- buła z szynką, sałatą i ogórkiem
- 5 pierogów ze śmietana :blush:
- jogurt naturalny :sick: z płatkiem ryżowym, otrębami i słonecznikiem
- 2 łyżki siemienia lnianego
- otręby
- kanapka z białym i ogórkiem
- serek homogenizowany z otrebami
Ojć jakoś dużo dzisiaj się tego nazbierało :zdenerwowany:

Pokruszone płatki ryżowe? :blink:
Que pasa? :blink:

No nie wiem jak to się mówi:P No wafel biore i krusze heheh:PP

Jejuuuu, też chcę żeby moja waga tak szybko leciała... I była tak nisko. :cry:

bedzie napewno :lovers: cierpliwosci ;-) A moja waga moze dlatego tak szybko narazie spada bo mam @ teraz:PP
Dobra spadam się uczyć ;/
Bajo :lovers:

#30
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

No nie wiem jak to się mówi:P No wafel biore i krusze heheh:PP

Ahaaaa, tej. xD

bedzie napewno :lovers: cierpliwosci ;-) A moja waga moze dlatego tak szybko narazie spada bo mam @ teraz:PP

To mi dobrze wróży na przyszłość, mi się dziś zaczęła. :tongue:

Ojć jakoś dużo dzisiaj się tego nazbierało :zdenerwowany:

Jak to złożyć razem jakoś konkretniej na posiłki 'pełniejsze' że tak to ujmę to nie jest źle raczej.
Tyyylko jak tak jesz to często to wypada. Mniej więcej co ile? :blink:

Jeszcze historia została

Pociesz się. Mi matma, (oczywiście rozszerzoną mam...) funkcje, a znając naszą matematyczkę to zadania będą z kosmosu. :roll:

Ale jutro też jest dzień :grin: :lovers:

Piąąąąąątek. :tanczy2:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#31
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

Tyyylko jak tak jesz to często to wypada. Mniej więcej co ile? :blink:

hehehheeh no czesto z 2 razy dziennie :blink: :smiech3: :tongue:

Piąąąąąątek. :tanczy2:

pietak a ja i tak wolnego nie mam:( Zaraz sie biore za krola edypa, trzymajcie kciuki zebym juz dzisiaj go obalila:D
Rozpski wczorajszej nie pamietam :blush: ale była dietkowa :grin: i to juz 7 dzien bez slodyczy :yikes: :clap: :clap: :clap: :tanczy: I 1kg mniej. A to dzieki Wamm :lovers:
Dzisiaj:
- musli
- bułka ciemna z białym serem i papryka
- jablko
- 4 pierogi
- poł BIG jogurtu truskawkowego + wafel pokruszony+ otreby
- 1 garsc pestek
- 3 kanapki z białym na ciemnym chlebie
- 2 lyzki siemienia lnianego
I to wszystko na dzis :thumbsup:
:biegnie: czytac
Ciao:*

#32
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

2 lyzki siemienia lnianego

mam pytanko w jakiej postaci wcinasz to cudo :?:

#33
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Nikola, no widze ze fajnie te twoje rozpiski :clap2: A mam pytanko jakie musli jesz??? Bo są różnego rodzaju ja mam jakieś z bakaliami... I ile łyżek takiego cuda jednorazowo jadasz :grin:

I 1kg mniej. A to dzieki Wamm


Dzięki swojej silnej woli i zawziętości :lovers:

Zaraz sie biore za krola edypa


o ja juz go przerobiłam dawno... Życzę powodzenia :grin:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#34
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

Nikola napisał/a:
2 lyzki siemienia lnianego
mam pytanko w jakiej postaci wcinasz to cudo :?:

2 łyzki wsypuje do szklanki i zalewam wrzątkiem. Czekam jakieś 5-10 min, odcedzam przez sitko i wsypuje na spodeczkai tak sobie jem kiedy odczuwam wielki głod:P Na początku mi to nie smakowało a teraz nie mogę się obejść bez siemienia:P Można też posypać tym kanapki albo dodać do sałatki:) Ma w sobie błonnik więc zapycha żołądek. A jeszcze słyszałam że można wypić to razem z tą wodą co sie zalało ale jakoś mnie to nie zachęca do picia.
Mila, musli jem takie najzwyklejsze i najtańsze:P Teraz mam z owocami:D A zajadam zazwyczaj 3 łyżki :chef:

PODSUMOWANIE TYGODNIA
Jestem z wami na diecie dopiero od tygodnia ale już nie wyobrażam sobie życia bez was :lovers: Motywujecie do działania, wspieracie i już mam tego efekty :grin: W ciągu 7 dni straciłam 1,3kg :clap: Uważam że to świetny początek:P Kończy mi się już @ a więc nie mam wymówki trzeba brać się za ćwiczenia :dumbells: Pogoda też motywuje, 22 stopnie :yikes: :placz: a ja niestety musze się lekcjami zajmować. Ale 2 miesiące i wooolność :clap:
Dziękuuje Wam za wszystko, bo wiem że sama w życiu bym sobie nie dała rady :buziak: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#35
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

Zaraz sie biore za krola edypa, trzymajcie kciuki zebym juz dzisiaj go obalila:D

Edyp jest krótki w miarę akurat. :tongue:
Ale nudnawy. :blink:

Dziękuuje Wam za wszystko, bo wiem że sama w życiu bym sobie nie dała rady :buziak: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

Ojjjj. Jeśli ja się w to wliczam to wlałaś mi. :lovers: :lovers: :whistle:

A jeszcze słyszałam że można wypić to razem z tą wodą co sie zalało ale jakoś mnie to nie zachęca do picia.


Nooo, moja mama tak na żołądek piła. Ja akurat błonnik mam w postaci otrębów i zarodków pszennych, ale jeśli dobrze pamiętam to siemię też mam. :tongue:

A jak tam dietowo dzisiaj?
Czuuuujesz weekend? ;>
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#36
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Nikola, dziękuje za informacje ;-) ;-) Ja zalewam wrzątkiem otręby i potem dodaje do nich jogurt tak samo robię z musli... A ty zalewsz mussli czy takie"surowe" jadasz :hmmm:

PODSUMOWANIE TYGODNIA


nO widzisz same dobre rzeczy :lovers: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

Pogoda też motywuje, 22 stopnie


u mnie równiutko 30stopni w cieniu :tanczy: :tanczy: :tanczy:

Życzę miłego weekendu :lovers: :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#37
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

u mnie równiutko 30stopni w cieniu :tanczy: :tanczy: :tanczy:

:yikes: :yikes: :yikes:
Serio?
U mnie może pod 20 podchodziło.

nO widzisz same dobre rzeczy :lovers: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

Z nami to wiadomka. :oczy2:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#38
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

Jeśli ja się w to wliczam

no pewnie ze sie wliczasz :lovers:

A ty zalewsz mussli czy takie"surowe" jadasz :hmmm:

zalewam oczywiscie ale nie woda tylko mlekiem, niewiem jak Ty jesz takie z woda :blink: :tongue:

u mnie równiutko 30stopni w cieniu

wow to gdzie Ty mieszkasz?

Ehh musze się pożalić. Tak dobrze mi szło przez ten tydzień aż nagle wszystko szlak trafił:( W sobotę wieczorem zjadłam 4 czekoladowe cukierki. w niedziele sezamki pomarańczowe pozatym poznym wieczorem kawałek piernika. Dzisiaj lizak (wygrana w zakładzie) i 2 kawałki piernika. Normalnie nadrobiłam cały tydzień :placz: Straszne mam wyrzuty sumienia teraz :cry: Jak czytam w waszych poostach ile się ruszacie to aż mi głupio ja się ruszam tyle co do szkoły i z powrotem;/ w sumie to nawet nie mam czasu żeby się poruszać.
Dzisiaj już żadnych słodyczy nie ruszam!! najbliższe dopiero na świeęta i to w małych ilościach!!
:biegnie: sie uczyć
Bajo:* :lovers:

#39
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

wow to gdzie Ty mieszkasz?


na pustyni :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: na wschodzie Polski :grin: :grin:

Nikola, to miałaś słodki weekend i początek nowego tygodnia... Tylko to raczej nie o taką słodycz w życiu chodzi a przynajmniej nie w dietce... :hmmm:
Kochana weż się w garść bo jak widzisz za oknem ładna pogoda cieplutko i teraz trzeba będzie porzucić kurteczki i pokazywać więcej ciałka :blush: :grin: :tongue: :tongue: Więc tak o sobie dietki nie mozna rzucić :tongue: :tongue:

Dzisiaj już żadnych słodyczy nie ruszam!!


ja mam nadzieje że do jutro też nic słodkiego nie będzie :roll:

najbliższe dopiero na świeęta i to w małych ilościach!!


a to najtrudniejsze...
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#40
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

na pustyni :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: na wschodzie Polski :grin: :grin:

Pierwsze skojarzenie: Maaaaaaaaazury! :fun:
Drugie: Warszawa. :oczy:
Trzecie: w okolicach ukrainy? :oczy2:

Jak czytam w waszych poostach ile się ruszacie to aż mi głupio ja się ruszam tyle co do szkoły i z powrotem;/

Hm, ja się ruszam po sklepach głównie. :roll:

Dzisiaj już żadnych słodyczy nie ruszam!! najbliższe dopiero na świeęta i to w małych ilościach!!

Nooo, ja też.

Jaaaa, więcej już dziś nie uczytam, bo od kontaktów mi się 'oczy rozjeżdżają'. Tzn. wzrok mi się rozmazuje. Ale wrócę tu. :evil:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych