Skocz do zawartości

Zdjęcie

Desperackie wołanie o pomoc!!! Ponad 50kg do zrzucenia...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#41
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

Źle się czuję bo wszystko rozregulowało mi moje plany, cała dieta się rozleciała. Nie miałam czasu jeść ani pić.

Nemezis, jak rok temu się odchudzałam na maxa i z wynikami (chudłam KILOGRAM na tydzień) to... zrobiłam tak, że w tel. komórkowym zaprogramowałam alarm na godzinę 8:00, 10:30, 12:30, 15:00 oraz 18:00 - wtedy wyskakiwało mi powiadomienie, że MAM JEŚĆ!! I...jadłam regularnie, mało, ale regularnie. Czasem to był tylko jogurt, czasem jajko, czasem serek homo, czasem marchewka czy baton musli - ale ZAWSZE coś zjadłam!! I w ten sposób...chudłam, bo żeby schudnąć, musisz jeść :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: Co Ty na to - może zadziałać u Ciebie??



...



...



#42
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Eli słońce - masz świetne pomysły - podziel się jeszcze kilkoma! Z tym telefonem to świetna metoda! Nastawię na 4pory dnia na jeść i na kolejne 4 na pić - wtedy będzie więcej picia - bo u mnie z tym krucho...

#43
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
:usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: Cieszę się, że podpowiedziałam :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

wtedy będzie więcej picia - bo u mnie z tym krucho...

no dokładnie Moja Droga - właśnie nie omieszkałam się o to dopomnieć u Ciebie na blogasku :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

#44
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

w tel. komórkowym zaprogramowałam alarm na godzinę 8:00, 10:30, 12:30, 15:00 oraz 18:00 - wtedy wyskakiwało mi powiadomienie, że MAM JEŚĆ!!

zeja na to nie wpadlam :yikes:
zaraz dorwe tela i poustawiam sobie "dokarmiacza" :usmiech5:

#45
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

poustawiam sobie "dokarmiacza" :usmiech5:

ale świetna nazwa!! Bardzo mi się podoba - dokarmiacza naprawdę warto "wytrenować" czyli nastawić :thumbsup: :thumbsup: :whistle: :whistle:

#46
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Ell dobreee!!! :clap: :clap:
Dzięki za pomysł :lovers: :lovers: :lovers: :tanczy:
Jak tylko przestanę żreć po 2 czekolady dziennie to spróbuję :thumbsup:
Pozdrawiam :lovers:

#47
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

ale świetna nazwa!! Bardzo mi się podoba - dokarmiacza naprawdę warto "wytrenować"

:usmiech5:
no ja se chyba jednak nie ustawie :myśli1: mam w tel sie okazalo, tylko 2 budziki to chyba bede musiala sobie w ciagu dnia przestawiac albo na kazdy dzien przypomnienia ustawic :myśli1:

#48
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
buziaki444, o matko, kup sobie inny telefon :fun: :fun: :fun: :fun:

#49
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

buziaki444, o matko, kup sobie inny telefon :fun:

mam ericsonna walkmana... niby dobry :myśli1:
Ell, a Ty to jaki posiadasz? :hmmm:
a gdzie włascicielka blogasa sie podziala? :myśli1:

#50
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

Ell, a Ty to jaki posiadasz? :hmmm:

a ja mam jakąś starszawą nokię (nie wiem, jakie numerki ona tam posiada), ale...w tym przypadku pomocna :))

a gdzie włascicielka blogasa sie podziala? :myśli1:

ano właśnie - czuję się, jakbyśmy rozmawiały w cudzym mieszkaniu i to w dodatku nie w obecności właściciela/ki :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#51
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

ale...w tym przypadku pomocna :))

no i kto by pomyslal ze starowaty tel pomoze w odchudzaniu :smiech3: :smiech3: :smiech3: u mnie nie przejdzie bo ja nokii nie lubie :nie wiem1:

ano właśnie - czuję się, jakbyśmy rozmawiały w cudzym mieszkaniu i to w dodatku nie w obecności właściciela/ki :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

zeby tylko potem nikt nie mowil ze cos wynioslysmy, nabrudzilysmy i polazly :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#52
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

kto by pomyslal ze starowaty tel pomoze w odchudzaniu :smiech3: :smiech3: :smiech3:

W odchudzaniu prawie wszystkie chwyty dozwolone. Mówię prawie bo sZprycowanie się prochami odpada całkiem
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#53
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

Mówię prawie bo sZprycowanie się prochami odpada całkiem

a kompocik ze spizarki ? :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

no doorba gluuuuuupi zart :blush:

#54
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

bo sZprycowanie się prochami odpada całkiem

a wiesz Anusiak, ja o bym nie była taka rygorystyczna w tym temacie, bo to zależy kto się szprycuje/jakimi wspomagaczami :whistle: :whistle: Ale to inny temacik Anusiak, :lovers: Ja tutaj przywołuję Nemezis, gdzie się podziała i jak dba o gości, no :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1:

#55
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
a jakie wspomagacze polecasz?

#56
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Za-Duza-Aga, ja nie chciałabym tak prosto odpowiadać: jak napisałam wyżej, to bardziej skomplikowane. Tzn. jeżeli widzę, że dana osoba ma dużą nadwagę, ale z pewnością sobie poradzi, bo ma niewiarygodną determinację do tego, by schudnąć, dużo, dużo sił i wsparcie najbliższych a przede wszystkim... naprawdę, naprawdę, naprawdę dosyć tych własnych kilogramów (a zatem jest w punkcie wyjścia do tego, by zacząć zrzucać) - to nie polecałabym żadnych wspomagaczy!! Ale jeżeli tak nie jest, a do zrzucenia jest np. 30 kilogramów - to poleciłabym w początkowym okresie np. C.L.A, L-karnitynę z chromem i inne - w zależności kto to jest i jaki ma organizm. Żeby polecić jakieś środki musiałabym znać osobę :wave: :wave:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych