Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czekoladowy potwór >:)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#41
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Czekoladka, jak tam dietkowo się miewasz? Ćwiczonka są ??



...



...



#42
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Hejka dziewuszki.
Nie miałam spory czas internetu, zatem i nie miałam jak się odzywać.
Wagowo było różnie, były obżarstwa, słodkości, opierdziel od Męża, i znowu odchudzanie. I takie kółeczko zataczałam, aż przytyłam do 98 kg :[ Całe szczęście zakończyło się na ponownym odchudzaniu, Mąż wbił mi do głowy co z sobą robię, i opamiętałam się. Ważę 92 kg na dzień dzisiejszy. Na kilka dni pożyczyłam wagę babci, którą również zmotywowałam do odchudzanka :) Tak więc odpocznę troszkę od wagi i obsesji na jej punkcie, gdyż w ostatnich dniach potrafiłam ważyć się po 4 razy dziennie, i tylko niepotrzebnie nerwa łapałam, że tu 100 gram, tam 200 gram więcej. A wiadomo złość piękności szkodzi :grin:
Mąż mnie chwali, że tyłeczek się fajny robi, że brzuszek coraz mniejszy. Motywuje to jak cholercia :)
Przeglądałam sobie wczoraj moje zdjęcia z wagi 130 kg. Laseczki, mówię Wam szok normalnie :yikes: Aż uwierzyć nie mogłam, że to ja... Kolejne zdjęcia porównawcze cyknę sobie gdy waga wskaże magiczne 90 kg :thumbsup:
A gdy mój licznik na forum przekroczy pół tysiaczka, to przedstawię Wam siebie w przeszłości i teraźniejszości :) Zanim ten czas nastanie myślę, że już 80 kg ważyć będę :blush:

Buziakuje, i dziękuję, że mnie odwiedzacie. Wasze pościki są dużym wsparciem dla mnie :) :lovers:
Dołączona grafika

#43
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
oj cCzekoladka :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: ale fajnie że masz takie samozaparcie-pogratulować konsekwencji-i jako w "ciągu"pogoń nas tu trochę do roboty ;-) :-> :-> :-> :win: :win: :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#44
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Super i dalszych sukcesów życzę

#45
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Czekoladka, jak fajnie mieć takiego mężulka,który tak motywuje-trzymam kciuki za dalsze postępy :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#46
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Czekoladka dobrze Ci idzie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#47
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Czekoladka, wielkie brawa :clap: :clap: :clap: :clap: Fajnie ze mezus dopinguje i mobilizuje :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#48
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Pomiary z dnia 2 maj 2009

Waga - 96,3 kg
Ramię - 39 cm
Biust - 104 cm
Pod Biustem - 95 cm
Pas - 100 cm
Biodra - 111 cm
Pupa - 115 cm
Udo - 68 cm
Łydka - 44 cm



Pomiary z dnia 2 lipiec 2009

Waga - 91,3 kg minus 5 kg
Ramię - 35 cm minus 4 cm
Biust - 102 cm minus 2 cm
Pod Biustem - 90 cm minus 5 cm
Pas - 89 cm minus 11 cm
Biodra - 106 cm minus 5 cm
Pupa - 108 cm minus 7 cm
Udo - 63 cm minus 5 cm
Łydka - 42 cm minus 2 cm

Różnica fajnie się prezentuje, lecz osobiście nie widzę zmian na ciele :/
Nikt inny poza Mężem również ich nie widzi. Taka różnica w centymetrach i co ?

Dziś waga wskazała 92 kg :evilmad: A wczoraj zjadłam tylko czereśnie. Niestety, słodkie jak diabli.
Dziś z nerwów wszamałam kubeczek 200 ml lodów kakaowych, i jutro pewnie waga pokaże 93 kg.
Zawalam po całości. Obleśna świnia ze mnie. O!
Dołączona grafika

#49
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Nie zrazaj sie,idzie ci dobrze :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Powoli lepiej niz szybko,a ze czasem cos zakazanego wpadnie to nie taka tragedia.ja tez przy niedzieli pozwalam sobie czasem na cos zakazanego :grin:
wymiary ci sie zmniejszaja a to dowod na to ze ci dobrze idzie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
pozdrawiam :wave:

#50
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

ja tez przy niedzieli pozwalam sobie czasem na cos zakazanego

Ja też sobie pozwalam przy niedzieli a czasem nawet i cześciej. Dzisiaj sobie zafundowałam wszystko co niedietetyczne łącznie z lodami . Jutro jednak ścisła dietka i spalanie kalorii przy remonciku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#51
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Czekoladka, dobrze Ci idzie a najwazniejsze ze męzus widzi mniejsze rozmiary bo Oni zazwyczaj slepi ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych