Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czekoladowy potwór >:)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#21
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
ina44 Do tego stopnia to nie oszalałam :D
Mam plan do końca wakacji ważyć te 70kg i potem wskakuję na dietę 1000kcal, i stopniowo dodawać kalorie tak by dziennie nie przekraczać 1500kcal. W życiu na takiej diecie bym nie wytrwała dłużej jak do końca roku.

A na starość sobie obiecałam, że nie będę patrzeć i wtedy będę wpierdzielać słodkie ile wlezie :P Będę starą i grubą babulinką, a co :D
Dołączona grafika



...



...



#22
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Czekoladka, Ja juz mam 45 lat i jakos mam zamiar zawsze byc szczupła a to znaczy sie zdrową ;-) Tylko czy mi sie uda to osobny rozdział :grin:

#23
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

Kiedyś byłam na diecie 1000kcal, i jadłam wszystko, ale waga dużo wolniej spadała. A na tej nawet do 7kg w tydzień można zgubić. :tanczy:

toz to niezdrowo nieprzepisowo nieladnie tak :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#24
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Czekoladka, ta Twoja dietka to coś w stylu dietki Montiego chyba coś mi się wydaje-Gufcia mnie katowała tą dietą ale z jednym masz rację Ona na prawdę jest skuteczna :tongue:

#25
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

ta Twoja dietka to coś w stylu dietki Montiego

Anja, wydaje mi się, że jednak nie, bo Czekoladka, wspomniałaby o INDEKSIE GLIKEMICZNYM a milczy na ten temat. Obawiam się, że ta dieta to dieta Kwaśniewskiego (w Polsce jest znana pod tą nazwą, choć ściągnięta od innych ludzi :)) Niestety - osobiście jestem absolutną przeciwniczką tej diety... Nie poleciłabym jej nikomu nawet, gdyby mógł chudnąć 10 kg/tydzień! Z jakich powodów: dla mnie oczywistych - wyniszcza powoli organizm... I innych - o których na razie pisać nie będę, dopóki nie dowiem się, czy to jest ten kwaśniewski model :myśli1: Czekoladka, czy to ta dieta?

#26
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Ell szczerze przyznam, że nawet nie wiedziałam jaką nazwę nosi. Ale faktycznie, to ta dieta. Z chęcią dowiem się co masz do powiedzenia o niej.

Dzisiejsza waga: 95 kg :)
Dużo spacerkowania i tańczenia przy sprzątaniu. :thumbsup:
Dołączona grafika

#27
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Czekoladka, wiesz co... widzę, że nie bardzo się interesowałaś tą dietą od strony medyczno-chemicznej - chyba, że odnoszę mylne wrażenie :)) Ja myślę, że... ten sposób żywienia (wysokotłuszczowe menu na co dzień bez np. owoców i warzyw) jest po prostu... łagodnie mówiąc tragiczny i wyniszczający, ale chcę, żebyś pamiętała, że to tylko moje zdanie! Można schudnąć z takimi samymi efektami po prostu zdrowiej i trwalej...
Nie gniewaj się proszę, ale...przejrzyj sobie różne fora na ten temat - są zawsze głosy za i przeciw! Odsyłam Cię, bo nie chcę już powielać opinii i argumentów - jakoś tak straciłam ochotę, tym bardziej, że wielokrotnie już o tym mówiłam (nie na naszym forum ale na innym...). Proszę - poczytaj. Zdecydujesz sama :grin: Ja oczywiście pogadam z Tobą z radością, ale może w momencie, kiedy będziesz ewentualnie mieć jakieś konkretne pytania. A może to Ty mnie przekonasz, że ta dieta jest ok?? Nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, ale też trochę wiem, bo miałam koleżankę, która wiele lat tę dietę stosowała (nieco anorektyczną pod koniec naszej znajomości)... Nic to - miłego czytania :thumbsup:

#28
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Ell właśnie przed chwilką czytałam Twój post na tym forum, w dziale "Diety".
Wręcz przeciwnie, dziękuję za informacje, bo nie sądziłam, że może być szkodliwa, z racji tego, że autorem tej diety jest dietetyk :blink:
Na diecie 1500kcal i 1000kcal męczyłam się, chodziłam wiecznie głodna, co odbijało się nocnym obżarstwem :crazy:
Szkodliwa może i jest, tłuszcze nie należą do najzdrowszych.
Ale nie jem dużo. Mało smażę, jak już to grilluję. Jem przeważnie drób i nabiał.
Tej diety także nie zamierzam stosować w nieskończoność. Po osiągnięciu prawidłowej wagi przeskakuję znowu na 1500kcal, oczywiście stopniowo dodając kalorie, by nie odbiło się to na wadze. Tak więc sądzę, że najdalej do września będę stosować aktualną dietę.
Mąż stosuje tą dietę od roku, robi na bieżąco badania, i są w normie. Wiadomo, że od razu nie wyniszczy organizmu tylko stopniowo. Sądzę, że do września nic mi się nie stanie :>
Tak jak wspomniałaś, znajoma stosowała tę dietę latami. Nie wyobrażam sobie ciągnąć ją dłużej jak rok :blink:
Dołączona grafika

#29
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Czekoladka, ja naprawdę nie chciałabym Cię zniechęcać do tego, żebyś sobie chudła :lovers: Jak najbardziej będę za Ciebie trzymać kciuki cokolwiek postanowisz :wave: Ja jednak wiem, żę ta dieta jest dramatyczna, wiem, że kilka osób po niej miało bardzo poważne kłopoty! I dla mnie nie jest do przyjęcia ze wszystkich możliwych powodów - przede wszystkim ze względu na obciążenie wątroby :blink: Ja może podpowiem, że wystarczyłoby stosować dietę 1.000-1.200 kalorii z przewagą białek (bo budują mięśnie, a mięśnie spalają tłuszcz i tak dalej), a do tego ćwiczyć i - nie ma bata - musi się udać :strong: Zresztą odchudzam nie tylko siebie, ale aktualnie mam pod opieką inne osoby, które stosują to, co napisałam powyżej i ich wyniki to kilogram w dół na tydzień :fun: :fun: Jednak - wszystko poddaję pod Twoją rozwagę :lovers:

#30
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Zresztą odchudzam nie tylko siebie, ale aktualnie mam pod opieką inne osoby, które stosują to, co napisałam powyżej i ich wyniki to kilogram w dół na tydzień

czy ty ell masz cos wspolnego z dietetyka cza tak sama z siebie

#31
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

czy ty ell masz cos wspolnego z dietetyka cza tak sama z siebie

Syla nie jestem dietetyczką dyplomowaną, ale odkąd pamiętam żywo interesuje mnie temat odżywiania/chudnięcia/chorób z tym związanych :grin: żywo to znaczy z dość dużą podstawą teoretyczną (dużo lat już o tym czytam) oraz - co najważniejsze - znam to z własnej praktyki (np. odchudzałam się na milion sposobów :!: aż znalazłam ten najprostszy, o którym prawie Wszystkie tutaj wiecie ) Osoby, o których piszę po prostu zobaczyły że schudłam i to trwale (no, w miarę, ekhm...). Jak zobaczyły moje efekty, to tez tak chciały :tanczy: No to spisałam to wszystko i... teraz się bawimy w zdrowe odchudzanie :whistle: :whistle:

#32
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Wiem, że chcecie dla mnie jak najlepiej :*
Ale podoba mi się ta dieta, znam wiele ludzi, którzy na niej są i nie narzekają. Więc i ja póki co przy niej zostanę.

Dziś waga pokazała 93,2 :thumbsup:
Kupiłam sobie z tej okazji ładną bluzeczkę, tylko sadełko jeszcze wystaje :ceyes:
Dziś zrobiłam sobie wolne od rowerka, bo jakoś źle się czuję. Ale jutro popedałuję.
Cały dzionek jestem na pysznej sałatce z pomidorka, rzodkiewki, szczypiorku, ogórka, sałaty, twarożku i jogurtu naturalnego.
Pychotka :fun:
Dołączona grafika

#33
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Cały dzionek jestem na pysznej sałatce z pomidorka, rzodkiewki, szczypiorku, ogórka, sałaty, twarożku i jogurtu naturalnego.

Bardzo lubię taki miks warzywno twarogowy choć ogórka i pomidora łączyć się nie powinno.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#34
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów

choć ogórka i pomidora łączyć się nie powinno.

pierwsze słyszę, dlaczego? :blink:
Dołączona grafika

#35
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Dleczego nie powinno się łączyć ogórka z pomidorem?

#36
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Anusiak napisala u sibie-ponoc po polaczeniu zabijaja witaminy :blink:

#37
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
tez cos takiego slyszalam i pedze do dziadka google ;-)

#38
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
polaczenie pomidora z białym serem powoduje BOLE STAWÓW. :yikes:
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

#39
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Poczytalam,szok normalnie :yikes: :yikes: :yikes:
ja tak lubie twarozek z pomidorem :slinka: moze dlatego bola mnie te stawy :myśli1:
Inka fajny adres,tylko zlikwiduj prosze te nawiasy bo nie mozna na ten adres kliknac tylko go trzeba kopiowac :proszę: :proszę: :proszę:

#40
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Niezły ten artykulik co???? :yikes: :yikes: :yikes:
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych