Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja walka między dobrem a złem....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#21
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Monika33, no znając możliwości dzieciaczków to napewno sie troche nabiegałaś :D

;)



...



...



#22
monika33

monika33

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Ell nie wiec co masz przeciwko łowieniu ryb...przecież to nie na handel:) poza tym wolę złapać u kogoś zaufanego niż kupować w sklepie.Nie wiadomo czym oni wcześniej karmili te ryby może jakąś chemią zeby szybciej rosły no i taka rybka to kosztuje a ja mam bardzo ograniczony budżet więc wole złapać sobie sama....Jeżeli chodzi o dzisiejszy dzień to na śniadanko były 2 jajka na miękko 2 kromki chleba 5 ziaren pół pomidorka a teraz przegryzam sobie marchewkę:)Później będą ćwiczonka:) Dziś mam zamiar poszukać swojej starej skakanki myślicie że ona coś pomoze w tym moim odchudzaniu??
Dołączona grafika

#23
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

Ell nie wiec co masz przeciwko łowieniu ryb

monika33, widzisz, ja jestem od prawie 10 lat wegetarianką (nie jem ani krwi ani mięsa zwierząt i ryb). Nie mieści mi się w głowie, że ludzie mogą...zabić rybę i ją potem zjeść. Ale to moja wrażliwość - resztę zostawiam Twojemu sumieniu. To forum nie o tym, więc odniosę się bezpośrednio do tego, co dalej napisałaś :))

na śniadanko były 2 jajka na miękko 2 kromki chleba 5 ziaren pół pomidorka

rozumiem po tym śniadanku, że nie stosujesz - przynajmniej z grubsza - diety 1.000 kcal, tak? Po prostu nie masz jakiejś wyznaczonej linii odchudzania, tylko starasz się jeść mniej, dobrze rozumiem?

skakanki myślicie że ona coś pomoze w tym moim odchudzaniu??

to jeden z doskonalszych sposobów odchudzania, więc tutaj :clap2: :clap2:

#24
monika33

monika33

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Ja śniadanko zawsze jem takie większe bo muszę mieć energię tak do 15 bo dopiero o tej porze jem jakiś tam obiad a kolacji nie jadam...... W którymś poście napisałaś żebym dziennie miała 1000-1200 więc staram się mieścić w tym przedziale
Dołączona grafika

#25
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
monika33, czyli z tego co piszesz - jesz dwa posiłki dziennie... Wiesz - jedząc kiedyś tylko dwa posiłki dziennie przytyłam dwadzieścia kilo (zobacz mój suwak)! Z mojego doświadczenia wynika, że nie powinnaś jeść dwóch posiłków, bo Twój organizm raczej będzie magazynował tłuszcz niż go spalał :evil:
Podtrzymuję, byś na początku jadła w przedziale 1000-1200kcal dziennie (potem jak zaczniesz chudnąć, to zwiększymy kaloryczność), ale zasada jest taka, że kalorie dostarczasz nie dwa a pięć razy dziennie! Powinnaś jeść 5 posiłków, bardzo małych, bo podkręcasz sobie w ten sposób metabolizm. Posiłki powinny być z przewagą białek, bo budują mięśnie, a "mięśnie spalają tłuszcz". Zerknij sobie - na forum jest dieta 1000 i 1200 kalorii - zobacz, jak tam są skomponowane posiłki i.....raczej się tego trzymaj!! :wave: :wave: Nie będziesz mieć wtedy napadów głodu, będziesz mogła jeść wszystko i nawet nie poczujesz, że jesteś na jakiejś diecie :thumbsup: A kilogramy polecą :) Powodzenia :strong:

#26
monika33

monika33

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Wiesz ja wcale nie chodzę głodna i czasem muszę nawet zmusić się do jedzenia. Jeżeli chodzi o kolacje to chodziło mi o to że zamiast jeść bułeczki płatki czy inne takie rzeczy jem jakis owoc. Czuję się naprawdę dobrze i mam dużo energi dziś nawet biegałam tak po 10 minut ale tak z 6 razy:) do tego standard przysiady skłony i takie tam:) Czuję że z wami mogę osiągnąć swój cel :mrgreen:
Na obiadzik zjadłam jedno żebeko z grila( wielkość 5x5 cm) Prawie calutki tłuszczyk się wytopił.Do tego 3 plastry pomidorka z cebulką:) Niedługo znów idę biegać tak mi się to spodobało mówię Wam :mrgreen:
Dołączona grafika

#27
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

Niedługo znów idę biegać tak mi się to spodobało mówię Wam :mrgreen:

monika33, to pozostaje mi tylko.... :clap2: :clap2: :clap: :clap:

#28
monika33

monika33

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Witam ponownie chcę się pochwalić że dziś było moje warzonko i waga pokazała mi 80kg :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
jestem taka happy teraz zacznę jeszcze więcej ćwiczyć:) A właśnie może ktos mi podpowie jak zaznaczyć to na suwaczku???
Dołączona grafika

#29
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

i waga pokazała mi 80kg

to wielkie gratulacje :clap2: :clap2:

jestem taka happy teraz zacznę jeszcze więcej ćwiczyć:)

oczywiście możesz to zrobić, ale uważaj, by się nie przetrenować, nie zmęczyć organizmu. Bo lepiej mniej intensywnie a dłużej i systematycznie, niż być "spalonym" krótkodystansowcem w ćwiczeniach :tongue:

#30
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Monika33 bardzo Ci gratuluje, że juz troche bagażu poszło w niepamięc ;] miło jak są rezultaty ;] a szczególnie taki ładny wynik jak u Ciebie :) :thumbsup: :clap: :clap: :clap: :thumbsup:

#31
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Monia .. a Ty gdzie się podziewasz?? :-(

#32
monika33

monika33

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
witajcie wiem długo mnie nie było ale mam problemy roddzinne i tak jakoś wyszło że nie miałam czasu na pisanie. Diety oczywiście nadal trzymam się ale teraz z pisaniem będzie trudniej bo często jestem poza domem....
Dołączona grafika

#33
gosiaczek_b23

gosiaczek_b23

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Witam i mam nadzieję że wszystko się jakoś w domku poukłada. :clap2: za trzymanie sie dietki. pozdrawiam :wave:

#34
monika33

monika33

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
dziękuję gosiaczek a jak tobie idzie dietka?
Dołączona grafika

#35
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
DObrze :) poczekam.. moze wytrzymam :) a tobie życze zeby problemy sie jakoś rozwiazały ;**

#36
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
monika33, mam nadzieję, że wszystko pozytywnie się rozwiąże - za to trzymam kciuki!

#37
monika33

monika33

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
witajcie dietka cały czas aktualna chciałam się Was zapytać co sądzicie o basenie? Chcę chodzić 3 razy w tyg tak po 2h. Myślicie że to dobry pomysł??
Dołączona grafika

#38
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
basen na pewno jest dobry pomysłem ;-)

#39
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Basen jest naprawde super pomyslem :clap: :clap: :clap: dobrze masuje i wysmukla cialo.

#40
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
popieram :-) basen to świetna sprawa ;] :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych